V.Putinas nemano, kad kils tiesioginis Rusijos ir Ukrainos karas (4)

Vladimiras Putinas | kremlin.ru nuotr.

Vladimiras Putinas | kremlin.ru nuotr.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pirmadienį, vasario 24 dieną, valstybinei televizijai „Rossija 1“ pareiškė, kad Rusijos karas su kaimynine Ukraina yra mažai tikėtinas.

„Manau, toks apokaliptinis scenarijus vargu ar įmanomas, ir tikiuosi, kad iki to niekada nebus prieita“, – sakė V.Putinas, atsakydamas į klausimą, ar tarp Rusijos ir Ukrainos gali kilti karas.

Jis pat sakė nematantis reikalo surengti naują susitikimą su Prancūzijos, Vokietijos ir Ukrainos lyderiais, siekiant išspręsti konfliktą Rytų Ukrainoje, nes visiškai užtenka to, kas buvo neseniai pasirašyta Minske.

„Europa suinteresuota ne mažiau negu Rusija, o konfliktas Europos periferijoje niekam nereikalingas – juo labiau ginkluotas“, – pridūrė jis.

V.Putinas dar kartą paneigė, kad Rusija teikia pagalbą Ukrainos žemes užgrobusiems teroristams (patys save vadina separatistais) ir siunčia į Rytų Ukrainą savo pajėgas.

Kategorijos: Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

4 komentarai

  1. ROBERTAS:

    Vilniaus rajone, Rukainių sen. dievdirbys – skulptorius Robertas Strazdas ir dizaineris – kalvis Dominykas Povilenskas palaikydami Ukrainos tautą kuria atominę raketą.
    Raketos prototipas stovi Pavilnio bažnyčios šventoriuje. Pastatyta Žalgirio mūšiui paminėti 1991m.

  2. Albinas Vaškevičius:

    Kadangi „V.Putinas dar kartą paneigė, kad Rusija teikia pagalbą Ukrainos žemes užgrobusiems teroristams (patys save vadina separatistais) ir siunčia į Rytų Ukrainą savo pajėgas“, tai Rusija čia nieko dėta ir belieka tik Ukrainai susidoroti su teroristais ir netampyti Putino dėl tokių niekų.
    O ROBERTU turėtų susidomėti policija, nes jo pasisakymai panašūs į pranešimus apie padėtus sprogmenis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: