Nacionalinio diktanto dalyviai rašė L. S. Černiauskaitės „Pokalbį“ (0)

nacionalinis diktantas_smm.ltNacionalinio diktanto dalyviai šiandien, vasario 21 dieną rašė Lauros Sintijos Černiauskaitės tekstą „Pokalbis“.

Diktantas buvo transliuojamas tiesiogiai per LRT Radiją nuo 11 valandos – tekstą, kaip ir ankstesniais metais, skaitė žinių vedėjas Marijus Žiedas.

Diktantą buvo galima rašyti visose Lietuvos savivaldybėse, mokyklose, Vilniaus knygų mugėje ir Lietuvos ambasadose užsienyje. Savo duris Nacionalinio diktanto dalyviams konkurso dieną atvėrė ir Lietuvos bibliotekos.

Dėl raštingiausiojo vardo buvo varžomasi keliose kategorijose – raštingiausio moksleivio, suaugusiojo ir užsienio lietuvio. Atskiroje grupėje „Lietuvos įmonės – už pagarbą lietuvių kalbai“ varžytis rašydami diktantą galėjo ir įmonių bei bendrovių atstovai.

Diktantą buvo galima rašyti ir namuose bei išsiųsti organizatoriams paštu iki vasario 23 dienos imtinai. Rengėjai paštu gautus diktantus įsipareigojo patikrinti, ištaisyti ir išsiųsti autoriams.  Tačiau rašiusieji savarankiškai negalės konkuruoti dėl raštingiausiojo titulo.

Pernai Nacionalinį diktantą rašė daugiau nei 7 tūkst. žmonių iš visos Lietuvos ir  užsienio.

Antrasis (baigiamasis) konkurso ratas vyks Vilniuje.

Kategorijos: Kalba, Kultūra, Lietuvoje, Literatūra, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: