Į Plungę kviečia X-oji respublikinė populiariosios muzikos šventė ,,Šypsenėle nepabėk“ (0)

sypsena spauda naujas-K100Vasario 21 d. Plungės kultūros centre X-ąjį kartą vyks vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos šventė „Šypsenėle nepabėk“.

Šiais metais šventėje pasirodys per penkiasdešimt solistų ir apie dvidešimt vokalinių grupių iš Klaipėdos, Kauno, Mažeikių, Šiaulių, Tauragės, Palangos, Skuodo, Ventos, Radviliškio ir žinoma Plungės. Solistai pasirodys penkiose skirtingose grupėse nuo jauniausiųjų 4-7 metų A grupėje, iki 17-19 metų E grupėje. Ansambliai bus suskirstyti į keturias skirtingas grupes, kuriose pasirodys dainininkai nuo 4 iki 19 metų. Šventės metu skambės ir naujos, dar mažai kur girdėtos ir jau pripažinimą pelniusios dainos.

Dalyvius vertins kompetentinga komisija, kurią sudarys: viena ryškiausių dainininkių, kompozitorė, pedagogė, grupių „Saulės vaikai“, „Linksmasis do“, „Roxy 5“ ir kitų grupių vadovė Jūratė Miliauskaitė. Taip pat šventės – konkurso dalyvius vertins: ryški džiazo, folkloro ir kitų stilių dainininkė, grupės „Cappella‘A“ narė Rasa Serra, Plungės kultūros centro jaunimo vokalinio ansamblio „Hello“ vadovė, Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklos direktorė Rita Urniežienė ir plungiškė, Liverpulio universiteto, vokalo studijų absolventė Sandra Viluckytė. Geriausiems, pramoginės muzikos solistams ir ansambliams komisijos sprendimu bus skirtos piniginės premijos.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: