Provokuotojams nepavyko surengti piketo Kaune (video) (13)

A.Kriščiūno nuotr.

A.Kriščiūno nuotr.

Prieš NATO ir Europos Sąjungą nusiteikusiems asmenims šiandien, vasario 15 dieną, Kaune propagandos paskleisti nepavyko. Visus pasisakymus užgožė kauniečių riksmai bei raginimai išsišokėliams keliauti namo.

Lietuvos nacionalistais save pristatantys žmonės susirinko prie Kauno Šv. Arkangelo (Mykolo) bažnyčios nešini plakatais „NATO go away“ (liet. NATO eik šalin) bei „Šalin kapitalistinę diktatūrą“. Susibūrimo organizatorius Žilvinas Razminas tikino, jog tokie mitingai reikalingi, kad žmonės būtų laisvi. Anot jo, šiuo metu Lietuva yra JAV ir Europos sąjungos nelaisvėje, rašo kaunas.kasvyksta.lt.

Nacionalistais save vadinančių susirinko iki 15, tuo tarpu oponentų buvo gerokai daugiau. Vos marginalai pradėdavo kalbėti, kauniečiai juos peršaukdavo žodžiais „Lauk iš Kauno“. Nacionalistų priešininkai, nešini Lietuvos, Ukrainos, NATO ir JAV vėliavomis ne tik juos išvadino melagiais, bet taip uždainavo V. Kernagio dainą „Kolorado vabalas“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , .

13 komentarų

 1. Dalija:

  Vargšai mūsų žmonės dar miego stadijoje.Kai atsibus bus per vėlai…

 2. nu:

  Su ES vėliavomis, dar neseniai tie patys nešiojo SSRS vėliavas.

 3. Alvydas:

  Keista, kaip ten šalia V. Šustausko nebuvo R. Paulausko.

 4. Kaimynas:

  susirinko net 15 😀 ir tikriausiai dar net leidimo ėjo į savivaldybę prašyt 😀 Apgailėtina. Ką čia lauk iš Kauno, čia reik lauk iš Lietuvos!

 5. Tai, kad Kaunas vien save patį ir telaiko Lietuva!…

 6. Senukas:

  Apgailėtini smirdžiai, parsidavėliai su pakvaišusiu Razminu priešakyje.

 7. gintas:

  Apgailėtini avinai su NATO vėliavytėm!

 8. auriukas:

  tai pala pala. pyderams eitynes leidzia gedo prospekte, o tiems kas bent stengiasi ginti Lietuva nuo svetimu kariuomeniu, net prie soboro draudziama??? Kur zmoniu galvos paskutiniu metu sukistos? Su kuo jie masto? Gal kiek per karstai reaguoju, bet kad tauta nupusus (gal nudurninta) jau akivaizdziai matosi..

 9. Taip, taip.. „patriotai“ Lietuvos „demokratiškai“ leido pasisakyti žmonėms, nusistačiusiems prieš kapitalizmą ir NATO padlaižiavimą. Patys ne ką geresni yra su savo siūlymais išvykti iš Lietuvos – parodė savo „aukštą“ vidinę kultūrą. Tai jie yra tikri provokatoriai, mojuotojai daugiausia ES, NATO ir Ukrainos vėliavomis. Ką gi šiais laikais pasisakyti prieš ES, NATO ir JAV dominavimą tolygu būti Lietuvos priešu. Nieko naujo.

  • Svirba:

   pasisakyti pries niekas tau nedraudzia.
   Tik jus tamsta nesugebat PAGRYSTI savo “pries”
   kai tik paklausi KODEL, iskart prasideda atsikalbinejimai ir issisukinejimai tai jus nesuprasit, tai akivaizdu … ir t.t.

 10. „Svirba“, jeigu čia man rašote, tai atrašysiu taip, kaip man atrodo. Nemanau, kad valstybę galima laikyti nepriklausoma, kai ji neturi nei savo valiutos, nei savo užsienio politikos. Būtent Lietuva tokia dabar ir yra lyg būdama sovietinė respublika Sovietų Sąjungos sudėtyje. Aišku, dabar Europos Sąjunga (kol kas) nėra federacija, t.y. vientisa valstybė, bet link to einama. NATO – taip pat joks Dievo avinėlis su savo „taikos“ misijomis į kitas pasaulio valstybes.
  Aš tik tenorėjau parašyti taip, kaip man atrodo. Šimts metų man yra, ar kas nors man pritaria, ar ne. Neraginu pritarti. Jei bus provokacijų arba vėl siūlymų pagrįsti, neatrašysiu, nes jau parašiau.

  • Svirba:

   rasiau ne vien JUMS, bet ir daugybei kitu …
   jusu baimes suprantamos, bet nepagrystos.
   jaigu jums valstybe = valiuta, tai….
   “…kol kas…” is kur tokios PROGNOZES?
   ir kodel jusu manymu LYGIAVERTES EU nares turetu susidometi federalizmu, kaip jos “pasidalintu” 😀 ???
   apie NATO… kas negerai su taikos misijom ?
   apie uzsienio polika jus geriau pasiskaitykite dienrascius, spauda, e-Zinias… ir t.t.

   daug zodziu KURIU NEGALITE P A G R Y S T I !!!!!!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: