Pasaulyje milijardas moterų patiria smurtą (nuotraukos) (1)

Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Šiandien, vasario 13 d., Seimo I rūmų galerijoje surengta akcija „One Billion Rising“ („Vienas milijardas prieš smurtą“).

Jau trečią kartą rengiamas pasaulinės „V-Day“ bendrijos „One Billion Rising“ veiksmas – specialiu šokiu – buvo pasmerktas smurtas prieš visas pasaulio moteris. Raginama atkreipti dėmesį, kad kas trečia pasaulio moteris, t. y. maždaug milijardas moterų, per savo gyvenimą patiria smurtą.

Vasario 14-ąją įvyks tūkstančiai įvairaus masto renginių beveik 200 pasaulio šalių. Juose politikai, visuomenės veikėjai, įžymūs žmonės, moksleiviai, studentai, įvairių organizacijų atstovai – merginos ir moterys bei jas mylintys vyrai – sušoks šokį, kuris simbolizuos jų poziciją ir asmeninį pasiryžimą prisidėti prie to, kad smurto prieš moteris pasaulyje būtų mažiau.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

1 komentaras

  1. taip:

    IDIOTIZMAS IR NESAMONE. VEL IESKOMA KAKOKIU BUDU ITEISINT KOKIA NORS TRECIA LYTI PRISIDENGIANT KOVA SU SMURTU PRIES MOTERIS.
    SUPRASKIT JUS VIENA KARTA IDIOTAI PAGALIAU- NERA JOKIO SMURTOPRIES MOTERIS AR PRIES VYRUS ATSKIRAI- YRA SMURTAS PRIES ZMOGU.
    TA KLAUSIMA KAIP IR BET KOKI KITA SMURTO KLAUSIMA TURI SPRESTI POLICIJA. TIA KAME PROBLEMA- I A JUS CIA BANDOTVIS KAZKOKI DEMESI ATKREIPTI IR DAR KAZKOKI GULBIU SHOKI SUSHOKIT?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: