Atsistatydino dėl Žaliojo tilto skulptūrų (9)

R.Pakalnis | LEU nuotr.

R.Pakalnis | LEU nuotr.

Nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybai nusprendus, kad Žaliojo tilto skulptūros turi ir toliau ten likti, su šiuo sprendimu nesutikęs tarybos pirmininkas Romas Pakalnis trečiadienio rytą pranešė besitraukiantis iš užimamų pareigų, praneša „Delfi“.

Apie savo atsistatydinimą jis informavo Kultūros paveldo departamentą (KPD).

„Principinės nuostatos, kas yra mūsų kultūros paveldas, tarp manęs ir kitų tarybos narių kardinaliai išsiskyrė. Kodėl aš turiu vadovauti tarybos nariams, kurie galvoja visiškai kitaip nei aš? Vertybiniai dalykai šiuo atveju yra labai svarbūs. Aš buvau Vertinimo tarybos pirmininkas, jos narys. Jei mūsų nuomonės visiškai skiriasi, bet KPD jų mintys tinka, tai tegul ir dirba jie, o ne aš“, – savo sprendimą aiškino R. Pakalnis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

9 komentarai

 1. nu:

  Gerai. Pirma, vienintelis asmuo taryboje, kuris ten buvo ne pagal specialybę, tai yra biologas. Įdomu, kas neprofesionalą ten paskyrė ir dar pirmininku, tikriausiai ne už gražias akis. Antra, labai jau jo biografija įtartina, ji rodo, kad tai buvo sovietinės sistemos žmogus. Trečia, pensininkams nėra ko užimti darbingų žmonių darbo vietas.

  • vaidotas:

   kad ,,labai darbingi” daug šūdo pridirba,būdami neaiškios sistemos dalimi…

   • Pikc:

    Garbingas, principingas žmogus. Patiko jo pareiškimas: “„Nuvežiau Kultūros paveldo departamento direktorei prašymą nuo šios dienos nebelaikyti manęs pirmininku ir nariu. Nuo šios dienos aš esu nebe narys. Man jau šito gana, kai šitaip skiriasi nuomonės, aš su tais žmonėmis nebegaliu sėdėti už vieno stalo“ (http://lzinios.lt/lzinios/Lietuva-be-balvonu/po-sprendimo-del-zaliojo-tilto-atsistatydino-tarybos-pirmininkas/196588).
    Matau, koloradiniai šiukšlės ir čia atropojo šmeižti (“Antra, labai jau jo biografija įtartina, ji rodo, kad tai buvo sovietinės sistemos žmogus.”). Užsikruškit, raudonieji utėlės – niekam čia jūsų blebvyzgos neįdomios. O tie balvonai vis tiek eis velniop. Galėsit čiuožti į kacapstaną bolševizmo garbint – ten dar ir stalino stovylų rasit.
    Dar viena R. Pakalnio citata: „Aš netikėjau, kad jie balsuos vienbalsiai, tačiau puikiai atsimenu, kaip sunkiai mums pavyko įrašyti Baltijos kelio faktą į kultūros paveldo registrą. Vadinasi, simptomų dėl tokių jų vertybių buvo. Mano vertybės yra šiek tiek geriau orientuotos, nes turiu nemažai asmeninės patirties. Pavyzdžiui, Utenoje, prie Dauniškių ežero, yra partizanų kapai. Ten guli 4 mano dėdės ir vienas pusbrolis. Jau vien jų atminimas mane įpareigoja elgtis taip, kaip pasielgiau vakar“, – patikino jis.” Tai šį tą sako, kas ten per fauna toj komisijoj sėdi. Ilgai dar mes srėbsim neįvykdytos liustracijos pasekmes…

    • Svirba:

     ei pic’ai sakei gi kad tau “DZIN”, tai kaip cia dabar?

     Atsistatydinimas – tai ne iseitis, greiciau jau “begimas” nuo kazko.
     butu norejes KOVOTI butu likes SAVO vietoje.
     KOVOTI, NEPASIDUOTI !!!
     komunisteliai giliai sulindo, ir kaip juos is ten iskrapstyt dabar?
     ka PANKA galvoja? ka darysim?
     VERSIM komunizmo simbolius ar tevelius “gelbesim” nuo vaikuciu?

    • Remigijus:

     “Pikc”, tu neteisus dėl “raudonieji utėlės – niekam čia jūsų blevyzgos neįdomios”.
     Šiame portale kaip tik raudonųjų utėlių blevyzgos labiausiai toleruojamos.
     Keista? Man tai ne. Ne pirmas kartas neatitikimo tarp formos ir turinio. Įpač kai Latvių gatvė įsipainioja.

 2. dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Sveikinu Roma Pakalni su doru sprendimu. Gerai, kad taurios mintys is galvos neisgaruoja net ir situo sunkiu laikotarpiu, kai Lietuva valdo koloborantai, vagys, banditai ir dvasiniai iskrypeliai. Kai kas gali pasakyti, kad cia per astriai issireiskiau…. atidziaus stebekite Lietuvos gyvenima ir suraste to ka pasakiau irodymus.

 3. taip:

  VININTELIS PADORUS ZMOGUS.
  KAI BUS KURIAMA KOMISIJA IS NAUJO – JIS BUTINAI TENAI TURI BUT. O TUOS KITUS PAHLEMEKUS I GRUTO PARKA KARTU SU TOM STATULOM.

 4. gal kas žinot kitų balsavusių pavardes, parašykit.

 5. Atgalinis pranešimas: Dėl Žaliojo tilto skulptūrų rengs referendumą? | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: