Slovakijoje vyksta referendumas prieš homoseksualistų „santuokas“ ir teisę įsivaikinti (5)

referendumas-slovakijoje-cas.sk-nuotr

cas.sk nuotr.

Vasario 7 d. Slovakijoje vyksta „Šeimos apsaugos“ referendumas kuriuos siekiama šalyje galutinai uždrausti teisę homoseksualistams „tuoktis“ ir tos pačios lyties asmenims įsivaikinti vaikus.

2014 m. Slovakijoje buvo priimta konstitucijos pataisa, apibrėžianti santuoką kaip „išskirtinį įsipareigojimą tarp vyro ir moters.“ Šis pakeitimas užkirto teisinius kelius kurti „santuoką“ tarp tos pačios lyties asmenų. Po šios pataisos priėmimo viena didžiausių homoseksualistų lobistinė grupė pasaulyje ILGA Europe, pareikalavo, kad Slovakija atšauktų šią pataisą ir priimtų gender ideologiją.

„Šeimos apsaugos“ referendumą inicijavo organizacijos „Aljansas už šeimą“ surinkti 400 tūkst. parašų. Nors slovakai jau užkirto kelią tos pačios lyties „santuokoms“,   tačiau referendumo rengėjai tikisi, kad sėkmingas referendumas apsaugos ir nuo galimų nepalankių Europos teismo sprendimų.

Referendume prašoma paremti arba atmesti šiuos keturis siūlymus:

1. Šeima yra apibrėžiama kaip vieno vyro ir vienos moters įsipareigojimas;
2. Įsivaikinantys vaikus tėvai turi būti susituokę, kad vaikams užtikrintų pačią geriausią aplinką;
3. Tėvams turi būti leidžiama neleisti vaikų į tokias pamokas, kuriose mokoma apie lytinį švietimą ir eutanaziją;
4. Tos pačios lyties partnerystės turi būti uždraustos.

Referendumas bus laikomas įvykusiu jeigu jame dalyvaus daugiau nei pusė visų rinkėjų. Balsavimo rezultatai paaiškės rytoj ryte.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

5 komentarai

 1. taip:

  VA TAIP. LYGIAI TAS PATS BUS IR KITOSE VALSTYBESE, NEST IR TOSE KUR TEISMAI KAIP JAV LEGALIZUOJA SADOMITU SANTUOKAS. TAIP IR TUREJO BAIGTIS- VISADA PO TOKIU TOLERANCIJU ATEINA NACIONALISTAI I VALDZIA IR BAIGIASI TOKIE MARAZMAI.
  NETRUKUS PRASIDES PASAULIO NUPEDERASTINIMO PROJEKTAS. ZMONEMS JAU IGRYSO SITIE NESIBAIGIANTIS REIKALAVIMAI KAZKA TOLERUOT SU VISAIS PARADAIS.
  LIETUVOJ TOKIO REFERENDUMO REIKIA NEDELSIANT TAIP PAT.

 2. Pikc:

  Šaunuoliai slovakai! Tikėkimės, kad čia tik pirmoji kregždė, ir visos tautos mes velniop tą iškrypėlišką neomarksistinę ideologiją.

 3. taip:

  refeendumas neivyko del per mazo rinkeju aktyvumo. aisku slovakijoje tiems sadomitams ir dabar niekas neleidžia tuoktis. principas tokius referendumus reikia rengti kartu su rinkimais arba mazint reikalavima ateiti ne maziu kaip 50 proc. nuo visu rinkeju. nenori zmones dalyvuti savo valsybes valdyme ir nereikia. sumazint kartele iki bent 20 proc. kad nesusirinktu sadomitu ar kitos mazumos sprest savo reikalu ir tada tokie referendumai eis kaip per sviesta. visame pasaulyje nedelsiant butu visi zydruju ishkovojimai palaidoti per pusmeti visiems laikams.
  tie gomikai gali tk teismus a parlamntus papirkt kad kazka jiems iteisintu, bet kai reikalas ateinaiki referendumu ar peticiju tai tada rauda zyroji mazuma savo vibratorius apsikabine.

 4. Atgalinis pranešimas: Slovakijoje referendumas už tradicinę šeimą neįvyko | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: