Tautininkai paragino valdžią griežtai reaguoti į Norvegijos ir Švedijos elgesį su Lietuvos piliečiais (8)

Tautininkai | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Tautininkai | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Vasario 2 d. Tautininkų sąjunga išplatino pareiškimą „Dėl Norvegijos ir Švedijos veiksmų,pažeidžiančių žmogaus teises ir geranoriško bendradarbiavimo principus“.

„Norvegija ir Švedija daugelį metų vykdo aktyvų lobizmą ir politinį spaudimą Lietuvai, propaguodamos čia homoseksualizmą, kurio plėtrą ir ugdymą visuomenėje, įskaitant vaikus ir jaunimą, vadina žmogaus teisėmis. Deja, pačioje Norvegijoje pažeidinėjamos esminės žmogaus teisės – į privatumą, saugumą, orumą, vaikų teisė gyventi su mylinčiais tėvais, o Švedija, pažeisdama tarptautines sutartis su Lietuva, Norvegijai talkina“, – rašoma pareiškime.

Tautininkai atkreipia dėmesį į tai, jog Norvegijoje ir Švedijoje yra įsigalėjusi praktika, kai „privačios, visuomenės praktiškai nekontroliuojamos institucijos, prisidengusios vaikų teisėmis, atiminėja vaikus iš tėvų ir perdavinėja globėjams, įskaitant homoseksualistus“.  Pasak tautininkų, tiek globėjai, tiek minėtos institucijos užsiima cinišku, amoralų ir nežmogišku verslu.

„Vaikų grobimo aukomis tampa ir lietuvių atvykėlių šeimos. Kai kurioms jų lieka vienintelis kelias atgauti savo atžalas, jas pasiimant ir parsivežant į Lietuvą, kur juos turėtų ginti nacionalinė Lietuvos teisė. Prieš kelias dienas Lietuvą sukrėtė įvykis, kai motina su savo vaiku, pabėgę iš Norvegijos, bandė grįžti per Švediją, kur sulaikyti. Pagal sutartį su Lietuva, šeima turėjo būti perduota Lietuvos jurisdikcijai, tačiau pasielgta kitaip: vaikas grąžintas Norvegijai“, – rašo tautininkai.

Tautininkų Sąjunga, išplatintame pareiškime įvardijusi Norvegijos elgesį kaip barbarišką ir apkaltinusi Švediją tarptautinės sutarties laužymu, paragino Lietuvos Respublikos Seimą šiuo klausimu priimti rezoliuciją, o Užsienio reikalų ministeriją – įteikti notą Norvegijos ir Švedijos valstybėms.

Tautininkai taip pat reikalauja, kad Lietuvos valdžia pasmerktų vaikų grobimą ir prekybą jais ir pareikalautų tarptautinę sutartį pažeidusių asmenų bei institucijų atsakomybės, o pagrobtą vaiką – Lietuvos pilietį – perduotų Lietuvos valstybės jurisdikcijai.

„Laikas Lietuvos valdžios įstaigoms, o pirmiausiai – Užsienio reikalų ministerijai pradėti atstovauti Lietuvos piliečių interesams“, – rašoma pareiškime.

Primename, kad Švedijoje pareigūnų sulaikytas iš Norvegijoje gyvenančių globėjų pagrobtas berniukas yra Lietuvos pilietis ir pagal tarptautinius susitarimus tarp Lietuvos ir Švedijos turėjo būti perduotas Lietuvai. Tačiau  jis buvo gražintas atgal į Norvegiją. Žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad Lietuvos ambasada Švedijoje kelias dienas nesikreipė dėl vaiko gražinimo, todėl šis ir buvo grąžintas Norvegijai, kuri savo teisės į jį pareiškė nedelsdama.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

8 komentarai

 1. Pilietė:

  Sveiki. Vakarų Lietuvos Tėvų Forumas kviečia pasirašyti peticiją, kad į Lietuvą būtų grąžintas mažametis Gabrielius Bumbulis. Žr. str. nuorodą: http://www.laisvaslaikrastis.lt/news/2431/53/d,detalus/ Pasirašyti peticiją galima paspaudus ir šią nuorodą: https://secure.avaaz.org/en/petition/Lietuvos_Seimui_bei_atsakingoms_institucijoms_Grazinkite_Gabrieliu_Bumbuli_i_Lietuva_1/?tOOwchb

 2. Atgalinis pranešimas: Prie Norvegijos ambasados rengiama palaikymo akciją „Aš esu Gabrielius“ | Alkas.lt

 3. Palaikom:

  Būtina palaikyti, tautininkai teisingai elgiasi

 4. Svirba:

  GERBIAMIEJI nepasiduokit sitai “violetines” bangos sesei, argi jus nematot kad sitas reikalas muilo burbulas!

 5. taip:

  NEZINAU, TIESIOG NEITIKETINA ISTORIJA. TA VISA AMBASADA ATLEIST PO VELNIU KARTU SU VISA UZSIENIO MINISTERIJA, O DEL NORVEGIJOS IR SVEDIJOS KREIPTIS I TARTAUTINIUS TEISMUS SU GRUPINIU AUKU IESKINIU REIKALAUJANT NE TIK GRAZINT VAIKUS BET IR ATLYGINT MORALINES ZALAS IR PAREIKALAUT KOKIU 100 MILIJARDU. TIK I TOKIUS IESKINIUS TIE ISHSIGIMELIAI SUREAGUOTU IR KAZKA KEISTU.

 6. Esmė:

  Nutautėję,palikę tėvynę ,surusėję bastūnai, yra šiukšlės..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *