Rusija apkaltino Ukrainą dėl taikių žmonių žūties (4)

S.Lavrovas. Rusijos URM nuotr.

Sergejus Lavrovas | Rusijos URM nuotr.

Telefoninio pokalbio metu su Europos Sąjungos vyriausiaja užsienio reikalų įgaliotine bei Europos Komisijos pirmininko pavaduotoja Federika Mogerini  Rusijos Užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad taikių žmonių žūčių prie Valnavachos ir Maliupolio mieste nebūtų buvę, jei Ukraina būtų priėmusi Rusijos prezidento Vladimiro Putino sausio 15 dieną iškeltas sąlygas. Tada buvo siūloma nedelsiant atitraukti sunkiąją karinę techniką nuo Minsko susitarime numatytos linijos.

„S. Lavrovas nurodė, kad padėties paaštrėjimas yra Ukrainos kariuomenės vykdytų nuolatinių šaudymų į gyvenvietes, šiukščiai pažeidžiant Minsko paliaubų susitarimus, rezultatas“, – sakoma Rusijos užsienio ministerijos tinklalapyje paskelbtame pranešime.

ESBO specialioji stebėsenos misija Ukrainai oficialiai pranešė, kad vakarykštės atakos Mariupolyje buvo įvykdytos raketomis „Grad“ bei „Uragan“. Remiantis misijos pranešimu, „Grad” buvo paleistos iš Šiaurės Rytų, iš Oktiabro vietovės arba 19 kilometrų į Šiaurės Rytus nuo Olimpijskos gatvės. „Uragan“ paleistos iš Rytų, tai yra iš Zaičenko vietovės arba 15 kilometrų į Rytus nuo Olimpijskos gatvės. Abi vietoves kontroliuoja vadinamoji Donecko liaudies respublika.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

4 komentarai

 1. Bartas:

  Meluoja na ir kas. Nieko. Tada vėl meluoja. Ir vėl nieko ir taip iki begalybės.

 2. lyvis:

  Viso pasaulio rusai turi atsisakyti rusų kalbos. Jeigu jis gyvena Latvijoje turi pradėti kalbėti latviškai su rusais, jeigu jis gyvena Totorijoje turi pradėti kalbėti su rusais totoriškai, jeigu rusas gyvena Uzbekijoje turi kalbėti su rusais uzbekiškai t y rusas neremia Putkino valdymo. lyvis

 3. Perkūno Paukštis:

  Pastebėkit, į Jezių Kristų tikintieji dažniausiai būna nuodėmingieji melagiai ir sukčiai

 4. Arūnas:

  Rašoma: “Abi vietoves kontroliuoja vadinamoji Donecko liaudies respublika”. Teisingiau būtų: “Abi vietoves vadinamoje Donecko liaudies respublikoje kontroliuoja Rusija”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: