Prezidentė vyksta į Pasaulio ekonomikos forumą Davose (0)

Dalia Grybauskaitė | lrp.lt, R.Dačkaus nuotr.

Dalia Grybauskaitė | lrp.lt, R.Dačkaus nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė sausio 21–22 d. dalyvaus Pasaulio ekonomikos forume Davose (Šveicarija). Šalies vadovė pakviesta kaip pagrindinė pranešėja diskusijoje apie pasaulio ekonomikos įtaką energetikai.

Apskritojo stalo diskusijoje, kurioje taip pat dalyvaus didžiausių pasaulio energetikos kompanijų vadovai, įtakingi ekspertai ir analitikai, formuojantys globalias energetikos tendencijas, Prezidentė pristatys Lietuvos patirtį stiprinant energetinį saugumą, aptars geopolitinių iššūkių įtaką pasaulinei energetikos rinkai.

Davose Lietuvos vadovė taip pat susitiks su forumo įkūrėju profesoriumi Klausu Švabu, vienos įtakingiausių pasaulyje Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) generaliniu sekretoriumi Angelu Guria, dalyvaus uždaroje įtakingiausių pasaulio ekonomikos lyderių diskusijoje „Naujas globalus kontekstas strateginei konkurencijai“, politines aktualijas aptars su kitų valstybių vadovais.

Davose Pasaulio ekonomikos forumas vyksta jau 45 kartą nuo 1971 metų. Forume, kur neformaliai diskutuojama svarbiausiais politikos ir ekonomikos klausimais, šiemet ketina dalyvauti apie 300 valstybių ir vyriausybių vadovų bei atstovų, apie 1,5 tūkst. ekonomikos lyderių iš daugiau kaip 140 šalių.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: