A. Mazuronis išstojo iš „Tvarka ir teisingumas“ partijos (7)

Andrius Mazuronis | lrs.lt nuotr.

Andrius Mazuronis | lrs.lt nuotr.

Sausio 19 Seimo narys Andrius Mazuronis pareiškė išstojąs iš „Tvarka ir teisingumas“ (TT) partijos ir TT frakcijos Seime.

Įteikęs pareiškimą TT Vilniaus Naujamiesčio skyriaus pirmininkui Anatolijui Larionovui ir Seimo TT frakcijos seniūnui Petrui Gražuliui Seimo narys sako negalįs pritarti TT vadovybės pastaruoju metu vykdomai politikai.

„Mano tikslas nebuvo palikti partiją, tačiau iš principo negaliu pritarti šiuo metu partijos pasirinktiems prioritetams ir priimamiems sprendimams, kurie prasilenkia su valstybės ir piliečių gerove. Mano ir partijos pirmininko Rolando Pakso nuomonių skirtumas ir požiūris į svarbius valstybei klausimus yra akivaizdus. Tiek euro įvedimo klausimu, tiek Lietuvos narystės Europos sąjungoje klausimu, tiek skalūnų dujų klausimu, tiek ir klausimu dėl įvykių Ukrainoje, kaip ir daugeliu kitų mano ir partijos vadovybės nuomonės kardinaliai skirtingos. Nebematau galimybės toliau bandyti paveikti partijos vadovų nuomonės,“ – teigė Seimo narys.

Politikas sprendimą pasitraukti iš partijos priėmė sunkiai, po ilgų svarstymų ir skaudančia širdimi. A. Mazuronis teigia, kad šioje partijoje pasigedo laisvo dialogo, konstruktyvių diskusijų ir naujo požiūrio į valstybės, kaip vakarietiškos ir modernios šalies, ateitį. Visgi jis viliasi, kad naujoji partijos vadovybė, įgyvendindama savo partinę programą ir rinkėjams duotus pažadus, įsiklausys ir į kitų nuomones.

„Dėkoju visiems partijos draugams, su kuriais pavyko tikrai nemažai nuveikti. Partijoje yra daug puikių žmonių, kurių tikrai pasigesiu. Visiems jiems linkiu kuo didžiausios sėkmės ateityje. Tikiuosi, jog partijos vadovybė sėkmingai įgyvendins tiek Lietuvos Respublikos piliečiams, tiek partijos bičiuliams duotus pažadus,“ – teigė A. Mazuronis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , .

7 komentarai

 1. Didelio čia daikto, kad jis išstojo. Vieni išstoja, kiti įstoja. Toks čia ir reikalas apie tai pranešinėti…

 2. Jau senei:

  reikėjo ji vyti is partijos. Nereikalingi nepritarentys partijos politikai.

 3. Dana:

  O kur dabar?? turbūt pas liberalus 🙂

 4. ONA:

  Sveikinu ANDRIŲ. TIKRAI NE VIETA JAUNAM MASTANČIAM PILIEČIUI TARP TŲ PREZIDENTOMANIJA SERGANČIŲ IR NESUGEBANČIŲ IŠSIGYDYTI>SĖKMĖS NAUJUOSE LIETUVAI NAUDINGUOSE DARBUOSE

 5. ruta:

  Bla bla bla , demagogas .Nepavyko tevuko bizniukas su ‘Chevron’ , suprantu , apmaudu ..Reikia asmenines lesyklos , o jos nera , apmaudau .Viesas interesas , kai uz ‘Chevron’ ispumpuotas dujas bus mokama tik trupinius , tokiems korupcionieriams – dzin , o kad net nebus atliktas poveikis aplinkai , tai tokiu degeneratu darbas ‘.
  Korupcionieriams visiskai nesvarbus galutinis rezultatas , jie ne uz nieka neatsako .Svarbu , kad butu ka ‘melzti’ , prisidengiant demagogija ir populizmu .
  LEO afera , Skirstamuju tinklu isdraskimas , Geonaftos privatizavimas , ‘Mazeikiu naftos ‘ dovanuojimas ,Birzu naftotekio atidavimas ‘Willjams’ , ten pat Naftos terminalo …, ziauru ka tie politiniai degeneratai pridirbo Lietuvoje , ziauru .Lietuva pirmauja NET vaiku mirtingumu ir skurdu /ES/ .

 6. taip:

  NU IR HREN SNIM. JAU TAPO SISTEMOS DALIM- KURIAM IR EURAS GERAI IR SKALUNUS UZ DYKA ATIDUOT GERAI, IR FEDERALIZMAS GERAI. NU KITAIP DSAKANT NIEKUO NESISKIRIA NUO KUBILIAUS, LANDZBERGIO, BUTKEVICIAUS IR KITU TAUTOS ISHD AVIKU.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: