A. Patackas. Perspėjimas piliečiui Simonko (109)

simonko-alkas.lt-koliazas

Simonko | Alkas.lt koliazas.

Spaudoje pasirodė žinia, kad LGBT ir jai vadovaujantis tūlas Simonko žada dešimties litų banknotą su Dariumi ir Girėnu dalinti kaip suvenyrą su žaismingu prierašu, jog Darius ir Girėnas yra gėjai. Jei du šalia stovintys vyrai kam nors vaidenasi esantys gėjai, tai tam yra pavadinimas – paranoja. LNK televizija laidoje KK2 apie šį ketinimą kalbėjo irgi žaismingu, neva pasipiktinusiu tonu, bet šaipėsi ne iš provokacijos autoriaus, o iš besipiktinančio Gražulio. Tačiau ši žinia yra ne žaisminga, bet atgrasi, gresianti pasekmėmis ne mažiau tragiškomis, kaip per nesenas žudynes Paryžiuje. Ir ten viskas prasidėjo žaismingai, o baigėsi lavonais, nes žodis žeidžia kaip peilis.

Ar vėl bus bandoma „plėsti žodžio laisvės ribas“? Iš anksto sakome – neišdegs. Lietuva ne Prancūzija, kur per paryžietiškas bastilijas ir komunas buvo kapojamos galvos marijoms antuanetėms ir robespjerams, išžudyta daugybė kunigų, išniekinta vienuolių, kur laicistinė valstybė neseniai atskleidė savo juodąją pusę. Lietuvoje viso to nebuvo (išskyrus carinį ir sovietinį laikotarpius, bet tai darė okupantai). Lietuva turi savo didvyrius, taurius vyrus, kuriuos gerbia kiekvienas normalus lietuvis už jų žygį ir ypač už jų priešmirtinį testamentą jaunajai Lietuvai, išliksiantį amžina vertybe.

Todėl privalu perspėti pilietį Simonko – sustokite, tai nėra nei sąmojinga, nei žaisminga – žaidžiate su ugnimi. Už juodą, atgrasų, absoliučiai nepriimtiną iššūkį-provokaciją galite susilaukti ne mažiau juodo, atgrasaus ir absoliučiai nepriimtino atsako. Juk Lietuvoje, kaip ir kiekviename krikščionišku vadinamame krašte, ne visi atsuka kairįjį žandą, daug yra ir tų, kurie tebeišpažįsta principą „akis už akį“, pagrindinį kaltininką to, kas įvyko Paryžiuje (pabraukta autoriaus). Ir vargu ar daug kas Lietuvoje nešios užrašą „aš esu simonko“. Kovokite iki soties, kiek lenda už savo spalvotas teises – tą kiekvienam piliečiui užtikrina demokratija – bet civilizuotu, be provokacijų būdu.

Ir iš vis, kas jūs toks, pilieti Simonko, kad drįstate šaipytis iš kito, tokio paties piliečio ir jo šventybių bei vertybių? Kas jus auklėjo, kokias vertybes diegė šeimoje? Gyvenate Lietuvoje, bet lietuviškai kalbate su akcentu, matyt apie Darių ir Girėną sužinojote tik tada, kai Jų atvaizdai pasirodė ant litų. Betgi esate Lietuvos pilietis, tad elkitės atsakingai ir pilietiškai.

Tad, linkėdamas būtent pilietiškumo, pagrįsto sveiku protu, bei reikalaudamas atšaukti provokaciją, nepagarbiai – autorius.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

109 komentarai

 1. Ūla:

  Dėkoju, gerb. Patackui, už straipsnį. Jūs, signatare, pasakėte už mus visus.

 2. Kemblys:

  Algirdas Patackas:
  ,,Tad, linkėdamas būtent pilietiškumo, pagrįsto sveiku protu, bei reikalaudamas atšaukti provokaciją, nepagarbiai – autorius.”.

  Priešai NIEKADA nesureikšminami, negąsdinami ir NIEKADA neįspėjami – kariai privalo būti nenuspėjami!!!

 3. tampax'as:

  jo, negerbiamas gėjų lyderi, Patackas savo pažadus vykdys – prisiminkime atvejį su nepraustaburniu R. Valatka…

 4. Perkūno Paukštis:

  Dariaus ir Girėnio artima draugija – tai dar nieko.
  Tačiau kas bus, kai atsiras su prierašais Jezaus paveikslas, kur jis su dvylika(!) vyrų ?

 5. Teisingai:

  Ačiū Patackui, kad atsakė tvirtai ir vyriškai. Suįžūlėjo simonko ir panašūs spalvotieji, net šaiposi iš Tautos didvyrių. Jiems nėra jokių padorumo ir moralės ribų. Kuo toliau tuo bjauriau. Norisi tikėti, kad Lietuvoje dar yra vyriškų vyrų, kad nepavyks panašios provokacijos.

 6. Kažin:

  Vaje, jau Lietuva, kaip ir pasaulis neturi ką kuriančio veikti, tai su “simonkomis” imasi. Beje, iš pavadinant Simonko “tūlu”, išeitų, kad Patackui kaip lietuvybės puoselėtojui nėra žinoma, jog “tūlas” lietuvių kalboje reiškia “dažnas”.

 7. Dalija:

  Reikia laikytis nustatytomis normomis ir kitataučiai turi taikytis prie mūsų gyvenimo, o ne šaipytis

 8. Arnas:

  Visada gerbiau ir gerbiu Algirdo Patacko nuomonę. Pastaroji – labai subtilus geranoriškas įspėjimas. Ar jo paklausys „brolilerio” rūšies pilietis, kaip Simonko, – klausimas. Manau,kad – ne. Apetitas ateina bevalgant, ypač gaunat finansavimą iš Europos. O dar provokacijos sėkmė, palaiminta A.Zuoko, kelia alkį. Kodėl gi Lietuvoje nepasidarius kankiniais ir persekiojamaisiais?
  Ta pačia proga pridursiu daug metų seimūnams siūlomus Seimo rinkimų įstatymo papildymus. Jie būtini, nes šventa rinkėjų teisė yra žinoti viską apie pretenduojantį savo atstovą. Tad – kandidatuojantis į bet kokį valstybės atstovo renkamąjį postą turi susitaikyti su asmeninio gyvenimo netekimu, ir anketoje deklaruoti dar ir:
  – seksualinę orientaciją;
  – psichiatro išvadą apie gebėjimą priimti svarbius viešajam interesui sprendimus.
  Iš anksto komentuoju, kad oponentams dengtis žmogaus teisių pažeidimais ir pan. būtų banalu ir dirbtina. SVARBIAUSIA yra daugumos žmonių teisė žinoti – mūsų vaikams bus taikoma vienokia ar kitokia švietimo doktrina, mūsų įstatymus priiminės stabilios ar ,,laisvos” psichikos atstovai.
  EINATE, GERBIAMIEJI, ATSTOVAUTI – PASISAKYKITE VISKĄ, KUO GALITE PRADŽIUGINTI RINKĖJĄ!

  • Ūla:

   atleiskite, tamsta, tačiau pas mus rinkimų įstatymas tik saviems, o iš savų nepareikalausi, kad jie pasisakytų apie savo “hobius” ar gyvenimo būdą. Belieka tik laukti, gal kada nors ir bus kitaip……

   • Arnas:

    Tiražuokite siūlymą, gal kas pavyks?
    ,,kandidatuojantis į bet kokį valstybės atstovo renkamąjį postą turi susitaikyti su asmeninio gyvenimo netekimu, ir anketoje deklaruoti dar ir:
    – seksualinę orientaciją;
    – psichiatro išvadą apie gebėjimą priimti svarbius viešajam interesui sprendimus.
    Iš anksto komentuoju, kad oponentams dengtis žmogaus teisių pažeidimais ir pan. būtų banalu ir dirbtina. SVARBIAUSIA yra daugumos žmonių teisė žinoti – mūsų vaikams bus taikoma vienokia ar kitokia švietimo doktrina, mūsų įstatymus priiminės stabilios ar ,,laisvos” psichikos atstovai.
    EINATE, GERBIAMIEJI, ATSTOVAUTI – PASISAKYKITE VISKĄ, KUO GALITE PRADŽIUGINTI RINKĖJĄ!”

  • Hahaha, įdomu kokią išvadą pateiktų psichiatras… Greitai visi normalūs žmonės būtų negebantys priimti svarbius viešus sprendimus, ir rinktumėt simonkus. Psichiatras Pūras tuoj čia sutvarkytų viską.

 9. Visada:

  Pas iškrypėlius – iškrypėliškos ir mintys. Tokiems nesuvokiamos Lietuviškos vertybės, jie svetimi. Vyt tokius lauk iš Lietuvos į ”briuselius”, tegul ten vaiposi ir tyčiojasi !!!

 10. Šviesulys:

  Prie to pačio simonko reiktų priminti, jog vaivorykštė yra gamtos reiškinys (labai gražus) ir su jų purvinais reikalais neturi nieko bendro. Todėl tegu pašalina vaivorykštę (kad ir kastruotą) iš savo logotipų.

 11. Pritariu:

  Iskrypelis bando isityciot is lietuvisku vertybiu ir jei sulauks dabar propaguojamo socialliberalaus konservatorisko tolerantiskumo, eis toliau.Manau, jis perzenge riba.

 12. feniksas:

  Savi savus per atstumą kaip šunys užuodžia. Si
  Simonko pasakė garsiai tai, ką daugelis pašnibždomis kalbėdavosi. Esmė tame į ją žiūrime – ar į lakūnų seksualinę orientaciją ar į nuopelnus garsinant Lietuvą.

  • Pikc:

   Tas homikas garsiai pasakė tą, ką daugelis IŠKRYPĖLIŲ pašnibždomis kalbėdavosi. Normalūs žmonės mąsto normaliai – bet iškrypėliai to suvokti neįgalūs, todėl ir aiškina, kad, atseit, VISI galvoja taip, kaip jie.

 13. Ona Voveriene:

  Gerb. p. ALGIRDAI,
  Visa širdimi Jums pritariu. Kiek gali tyčiotis iš mūsų visokie svieto perėjūnai? Gaila tik, kad Jūs vienintelis vyras Lietuvoje ir likote. Todėl ir kelia galvas visokie simonkos ir kiti nevykėliai vidutinybės, nieko gyvenime nepasiekę, todėl dabar keršijantys už savo nesėkmes visiems ir visur. Manau, reikėtų, ne tik perspėti ir parodyti jo vietą, kur jis būtų laimingas. Jeigu būtų pokario partizanai, jie palydėtų tokiu simonkas, kur jie būtų laimingi. Iš Rusijos išvijo, Baltarusijos išvijo, tai čia jie teršia mūsų istoriją ir mūsų šventas asmenybes. Vargas Tau, Lietuva, kai leidiesi spjaudoma į veidą visokių nevykėlių simonko, purvinu liežuviu. Pagarbiai. Ačiū. O.V. Vilnius, 2015.01.17.

 14. Arūnas:

  Barto ir Perkūno Paukščio parodytas supratimas apie vyriškumą yra Simonko lygio- pagal klyną. Kitaip vyriškumą suprato bartai, žemaičiai ir lietuviai, o gaila, kad kai kurie dabartiniai lietuviai paveikti Simonko auklėjimo

  • Perkūno Paukštis:

   Geriausias pasipriešinimas: jei moterys su kelnėm, tai vyrai su sijonais !

  • Klausimas:

   Kam priešintis? Tiesiog kalbėkite su vaikais (jei tokių turite) apie šeimos vertybes ir kaip jas galima įgyvendinti savarankiškai esamom sąlygom be valdžių, patarėjų ir pan.

   • gyventojas:

    Kuo gėjai trukdo šeimos vertybėms? Būtų analogišką, jei pamatę neįgalųjį vėžimėlyje, pultumėt kalbėtis su savo vaiku apie šeimos vertybes.
    Reikia suprasti realybę, kad yra apsigimimų trukdančių daugintis. Bet kad kitas apsigimęs, tai nereiškia kad ir tu toks tapsi. Nu bent aš dėl savęs garantuoju, kad netapsiu 🙂 O jei jūs bijote, kad pamatę gėjų irgi juo patapsite, tai reiškia su jumis iš tiesų kažkas netvarkoj 😀

    • Perkūno Paukštis:

     Gėjai nesidaugina, bet jų sparčiai daugėja.
     ——
     (Šitą teiginį nugirdau prieš kokį dešimtmetį).

    • Klausimas:

     Sunkiai suvokiate, kad ne pačiuose gėjuose esmė, slypinti už jų gerokai galingesnė jėga. Paklauskite savęs: kas finansuoja visas šias organizacijas? patys gėjai? iš kur toks dėmesys jiems? Kodėl akcentuojamas ir aukštinamas toks “apsigimimas” dėl kurio žmonės negali daugintis? Labai jau primena genocidą.

 15. Nuomonė:

  Pradedu skaityti ir pamatęs, kad tariamąjį lietuviškumą ginantys tūli asmenys nemoka lietuviškai taisyklingai minčių dėstyti, metu lauk tokius bekalbius rašinius.

 16. dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Mano nuomone, tas kas bando tyciotis is Lietuvos didvyriu yra dvasinis issigimelis. Jeigu tokiu nori save parodyti koks nors simanonkokokorieko tegu…. pasiziuresime rezultatau, ar neuzsoks ant kokio nors kuloko? Laisve ir atsakomybe yra neatskiriamos!

  • Perkūno Paukštis:

   Šiuo atveju, daktare, Simon’as jūsų prastų minčių sanitaras.
   Pripažinkite. Istoriškai laisvai ir atsakingai pra…iko lietuviai litus su visais savo atvaizdais.
   Be to, į šitą “reikalą” galima pažiūrėti sveikai su prancūzišku Šarlio humoru. CHA

   • dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

    Lietuviai pra….iko, kaip sakai, labai daug. Tas TIESA. Taciau prancuzikas issigimeliksas jumoras pasiepiant kitos religijos pranasa yra man nepriimtinas. Tas prancuzas gali sau dabar saipytis patogiai grabe guledamas. Laisve ir tame tarpe zodio laisve be atsakomybes negali buti! Perkuno pauksteli, jeigu jau taip uzciulbejote, tai kuria mano minti laikote prasta?

 17. kelionių gidas:

  jei Simonko taip domisi atvaizdais, jam (su draugais) pats laikas būtų aplankyti Ninevijos (Nineveh) muziejų. Ten yra senovinių bareljefų su įspūdingais vyriškiais.

 18. Algirdas Patackas:

  Drąsus ne Patackas – jis neturi ką prarast, išskyrus amžinybę. Drąsus yra Jonas Vaiškūnas, išdrįsęs išspausdinti.

 19. Pikc:

  Nesupykčiau, jei tinklapio administracija iškrypėlių pezalus ištrintų, kad eterio neterštų. 🙂

 20. Pagarba Patackui:

  Dėkoju Algirdui Patackui, kuris visame šitame mėšlyne išlaiko sveiką protą ir protarpiais nuvalo intensyviai teršiamą sąmonę. Didžiuojuosi Dariumi ir Girėnu, labai gerbiau Stepono Dariaus dukrą , savo dėstytoją Kauno medicinos institute Dariūtę -Maštarienę, Stepono Dariaus našlė išsaugojo savo mylimo vyro atminimą ir relikvijas per visą sovietmetį. Anūkas Skirmantas Darius rūpinasi atminties išsaugojimu. Ir štai vargšeliai su identiteto sutrikimais pradeda ‘bajeriukus’. Būtų juokinga, jei nebūtų graudu, nes ‘duodami d-iui kelią’ kartais jau visai neturėsime kuo vaikščioti.

  • Perkūno Paukštis:

   Šiandieninis gyvenimas bėga žiauriai greitai. Jūs dar tik džiaukitės, kad nors kažkas kažkaip prisimena jūsų gimines ir stabukus. Nejau jums dar trūksta fanfarų (tiesių trimitų be vožtuvų) ir paminklų akmeninių veidų išraiškomis ?

 21. emigrante:

  kam tarnauja ivairaus plauko “simonkos” – nuspeti nesunku.
  Mazdaug pries metus britu BBC zurnalistai renge reportazus is Rytu Ukrainos ,iskaitant ir interviu su antieuropietiskai nusiteikusiais rusakalbiais. Ir ka jus manote – bene didziausia prieiskuma ES sukelia,butent,simonku propoguojami geju paradai&ect.!
  O ir video su Grazulio “zygdarbiais” tam panaudoti irgi neprasciau – stai ziurekit kokias kancias tenka pergyventi ES ne gejams – policija “vargselius” neste isnesa zviegiancius kaip skerdziamas kiaules……
  Nors is tiesu net veltis I diskusijas su ivairiom simonkom nereiketu taip nesuteikiant aniems progu pasireklamuoti ir pasireiksti – ignoruodami – paprasciausiai nekreipiant absoliuciai jokio demesio i Dievo nuskriaustus,atimtume is ju nora rengti “paradus” ar visas kitokias donkichotiskas kovas su isivaizduojamais geju priesais.

  • Perkūno Paukštis:

   Gėjai – visuomenės dalis. JI paįvairiaspalvina nykią (krikščionišką ?) kasdienybę.
   Jei juos vertinate, kad tai kažkokia kažkokio dievo klaida, tai visus nepasitenkinimus tam dievui ir “adresuokit”.

   • Klausimas:

    Ir pagonybėje jie buvo visuomenės dalis? Ir iš kur jie atsirado jei jie negali daugintis?

    • Perkūno Paukštis:

     Tiesiog susaitaikyk su mintim, kad visuomenėje tarp vyrų tiesiog esa apie 5 proc. gėjų.
     Ir tarp moterų apie 3 proc. taip vadinamų lesbių.
     —————————-
     O paskui, kai čia kažkam kažkaip ta visuomenės dalis
     “visiškai nepatinka”, “nepatinka”, ar “nelabai patinka” – tai visiškai dzin !

 22. Atgalinis pranešimas: A. Patackas: Pilietis Simonko apkaltino mane „grąsinimu nužudyti“ | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: