Ukrainoje tęsiasi karas: teroristų aukomis tapo 11 civilių (video) (8)

Facebook.com/oleksiy.matsuka nuotr.

Facebook.com/oleksiy.matsuka nuotr.

Šiandien, sausio 13 dieną, Ukrainos rytuose per, kaip manoma, vyriausybės pajėgų posto apšaudymą sistemos „Grad“ raketomis prie Volnovachos Donecko srityje, skeveldromis suvarpytas reisinis autobusas. Žuvo 11 žmonių (4 vyrai ir 7 moterys), sužeista 17.

Iš karto po bandymo sunaikinti ukrainiečių postą, teroristų naujienų tarnybos buvo plačiai išplatinusios informaciją apie sėkmingą priešo sunaikinimą. Vėliau paaiškėjo, kad viena raketa pataikė į autobusą ir nužudė 11 žmonių. Imta kaltinti Ukrainiečių pusę, o internetiniuose teroristų tinklapiuose staiga ėmė dingti žinia apie „sėkmingą“ išpuolį.

Po išpuolio „Grad“ raketomis prieš taikius gyventojus buvo iškelta baudžiamoji byla dėl teroro akto, praneša Ukrainos pareigūnai.

Ukrainos valdžia praneša, kad ataka prieš tėvynę ginančius buvo iš anksto suplanuota, nes į Dokučiajevsko miestelio centrą, iš kur vyko apšaudymas į ukrainiečių pusę, atvyko daug Rusijos žurnalistų. Matyt jie laukė, kada prasidės iš Ukrainos pajėgų pusės atsakomieji atsišaudymai ir tai nušvies kaip Ukrainos ataką prieš taikius gyventojus.

Paskubėjo pasigirti | liga.net nuotr.

Paskubėjo pasigirti | liga.net nuotr.

Pastarąją parą padėtis Donecko srityje labai pablogėjo, ypač Donecko oro uosto vietovėje, kur įsitvirtinę Ukrainos kariai. Iš teroristų pusės apšaudymai vyksta iš sunkiosios ginkluotės: tankų, artilerijos, raketinių sistemų.

Vaizdai iš įvykio vietos (perspėjame, kad video įrašas yra neredaguotas, todėl gali šokiruoti)

Kategorijos: Naujienos, Pilietinė visuomenė, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , .

8 komentarai

 1. Perkūno Paukštis:

  Nesuprantamas Ukrainos vilkinimas baigti “reikalus” su promaskolizmu. Ko trūksta, ginklų ar valios ?
  ——-
  Nors, ir pas mus, žiūrėk, Vilniuj “Žalio” tilto maskoliškų raudonų statūjų niekaip nenuima….

 2. nu:

  Tai kas pataikė į autobusą? Kovotojai už Novorosijos laisvę sako, kad Ukraina. Aš jais labiau tikiu, nes Ukrainos atstovai nuolat meluoja.

 3. LosAngeles:

  Tai cia tas autobusas i kuri pataikyta ar siaip kokia nuotraukele ikele. Jeigu tas, tai kaip po grado pataikymo stebetinai ‘sveikas’ islikes… ??

 4. Frosia:

  Kiek zinau, tai jau keli menesiai, kaip is Donecko autobusai i ta puse, ukrainos draudimu, nebevaziuoja. Pilnai tiketina, kad tai gali buti provokacija. O kur like gyvi, kodel tik mirusius rodoma, juk kiekvieno kiseneje mobiliakas yra?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: