D. Ulbinaitė išteisinta dėl valstybės paslapties atskleidimo (1)

K.Čachovskio (DELFI) nuotr.)

K.Čachovskio (DELFI) nuotr.)

Vilniaus miesto apylinkės teismas šiandien, sausio 12 dieną, paskelbė, kad buvusi prezidentės atstovė spaudai Daiva Ulbinaitė nekalta dėl valstybės paslapties atskleidimo ir piktnaudžiavimo.

Prokuroras Gintas Ivanauskas leido suprasti, kad nuosprendį skųs. Jo teigimu, byla yra ypatinga, todėl reikia suformuoti precedentą.

Kaltinamoji tokio nuosprendžio tikėjosi, nes esą nes nei žmonėms, nei valstybei nėra padariusi nei menkiausios žalos.

Paklausta žurnalistų apie grįžimą į teismą sakė, kad jei bus pakviesta – grįš.

Prezidentūra palieka atviras duris išteisinamojo nuosprendžio sulaukusiai buvusiai prezidentės atstovei spaudai Daivai Ulbinaitei.

„Teismo sprendimas atveria kelią Daivai Ulbinaitei vėl grįžti į valstybės tarnybą. Tik nuo Daivos Ulbinaitės priklauso, ar ji norėtų grįžti dirbti į Prezidentūrą“, – pirmadienį teigė prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Tyrimas pradėtas, kai BNS pranešė apie VSD slaptą perspėjimą valstybės vadovams ir dviem Seimo komitetams, jog Rusija rengia naujas aktyvias informacines atakas ir artimiausiu metu gali būti platinama dezinformacija apie prezidentę D. Grybauskaitę.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .

1 komentaras

  1. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

    Atkreiptinas demesys i toki teigini: “Kaltinamoji tokio nuosprendžio tikėjosi, nes esą nes nei žmonėms, nei valstybei nėra padariusi nei menkiausios žalos.” Kalba eina ne apie zala valstybei ar zmonems, kalba eina apie valstybines paslapties nutekinima! Tai tokiu savo pasakymu ponia Ulbinaite tarsi sako…. paslapti tai nutekinau, zalos valstybei ir zmonems nepadariau! Mes zinome ponios Prezidentes nuomone valstybines paslapties nutekinimo klausimu…. pasiruosusi padekoti tam, kas taip padare! Taigi gal tada reiketu VISAS valstybes paslaptis atskleisti ir tada musu prezidente ir ponia Ulbinaite nepavargstamai dekotu ir dekotu valstybines paslapties nutekintojams. Ir kur pas sias ponias atsirado iskrypeliskas supratimas apie valstybes paslaptis? Tokios neturi teises uzimti bet kokiu pareigu Valstybeje, joms patiketi nieko negalima. O cia mat vel i pareigas gali gryzti!. Tokia situacija yra galima tik tada, kai Lietuva valdo koloborantai, vagys, banditai ir dvaisiniai iskrypeliai – jie naikina Lietuvos Valstybe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: