Rytų Ukrainos teroristams tenka kovoti patiems su savais (3)

Lug-info.com nuotr.

Lug-info.com nuotr.

Taip vadinamos Luhansko liaudies respublikos (LLR) teroristų vadovybė pripažino, kad vienas jų būrys vogė, vijo iš namų bei žudė vietinius gyventojus.

LLR teroristų vadeivos Igorio Plotnickio kovotojai sunaikino vieno iš būrių vadeivą Aleksandrą Bednovą pravarde „Betmenas“, nes jis nepakluso. Apie tai buvo pranešta teroristų oficialiame tinklapyje. Taip pat suimti būrio nariai, kurie įtariami sunkiais ir ypač sunkiais nusikaltimais.

I.Platnickio šalininkai praneša, kad ši grupuotė praeitų metų birželio-spalio mėnesiais įkaitais laikė 13 žmonių, iš kurių vienas mirė.

Nesutarimai teroristų viduje vis labiau paaštrėja: gruodžio 30 dieną, tai vadinamos LLR kazokų grupuotės vadas, Pavelas Dremovas, atsisakė paklusti I.Plotnickiui ir pagrasino, kad jei bus paliestas nors vienas iš grupuotės narių, jis paviešins kažkokią medžiagą, laikomą USB laikmenoje.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

3 komentarai

  1. )..(:

    ‘Na, to dar matyti neteko.
    Filmuke https://www.youtube.com/watch?v=dvvrbW5gpfE rodo kaip amerikonų velnių finansuojamos armijos karininkas nušovė Sirijos armijos kareivį, prapjovė jo krutinę, išpjovė jo širdį ir pradėjo ją valgyti prieš kamerą.
    Beje, tai demonstruoja ir komentuoja Amerikos žurnalistas.’

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *