Kūčių išvakarėse – parama daugiavaikėms šeimoms (0)

seimos_dsa-mes.lt

dsa-mes.lt nuotr.

Gruodžio 23 dieną daugiavaikių šeimų asociacija „MES“ kartu su prekybos tinklu „Maxima“ daugiavaikėms šeimoms išdalino paramos prekėmis už 50 tūkst. litų. 50 asociacijos globojamų ir aktyviai veikloje dalyvaujančių daugiavaikių šeimų gavo paramos drabužiais, žaislais, namų apyvokos reikmenimis ir net smulkia buitine technika.

„Šia paramos akcija su „Maxima“ pirmiausia norėjome atsidėkoti šeimoms, kurios visus metus aktyviai dalyvauja mūsų veikloje ir savanoriauja, motyvuoti jas padėti mums vykdyti veiklą ir kitais metais. Taip pat parėmėme šeimas, kurioms parama yra svarbi, ypač tokiu metų laiku, kai dovanų labai norisi, tačiau galimybės jų įsigyti ne visuomet leidžia“, – sakė daugiavaikių šeimų asociacijos „MES“ vadovė, keturių vaikų mama Jurgita Pocienė.

Kūčių išvakarėse daugiavaikėms šeimoms buvo išdalinta daugiau nei 400 pirštinių, šalikų ir kepurių, 350 vienetų moteriškų ir 150 vienetų vyriškų drabužių, 150 porų batų ir 200 galanterijos gaminių.  Taip pat apie 300 namų apyvokos reikmenų, beveik 900 namų dekoravimo priemonių, apie 200 tekstilės gaminių, per 200 virtuvės reikmenų, apie 50 vienetų smulkios buitinės technikos ir net kompiuterijos prekių. Taip pat iki 200 vienetų kanceliarinių prekių ir žaislų. Bendra paaukotų prekių vertė siekia 50 tūkst. litų.

Tai jau ne pirma tokia daugiavaikių šeimų asociacijos „MES“ ir prekybos tinklo „Maxima“ paramos prekėmis akcija daugiavaikėms šeimoms. Panašios akcijos organizuojamos bent porą kartų per metus, pastaroji vykdyta šių metų vasarą, prieš pat mokslo metus. Tuo metu išdalintos paramos prekėmis, daugiausia kanceliarinėmis, vertė siekė apie 100 tūkst. litų.

Partnerės šiais metais taip pat įgyvendino projektą „Svajonių karavanas“. Specialus „Svajonių karavanas“ visą vasarą keliavo per Lietuvos miestus ir miestelius, apvažiavo jų 22, ir surinko neįgyvendintas šeimų svajones. „Maxima“ padėjo išpildyti kiekviename po pačią karščiausią svajonę kiekviename šių miestų – nuo bendros šeimos išvykos prie jūros iki išsvajoto fotoaparato šeimos atžalai. Šiais metais įgyvendintų „Svajonių karavano“ svajonių vertė – apie 30 tūkst. litų.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: