Kalėdinė dovana visiems gyventojams – nemokamos eglių šakos (0)

Aplinkos ministerijos nuotr.

Aplinkos ministerijos nuotr.

Artėjančių švenčių proga savo kalėdinę dovaną – nemokamas eglių šakas namams papuošti – šalies gyventojams miškininkai įteiks gruodžio 18-ąją. Tą dieną 13 val. Aplinkos ministerija ir Generalinė miškų urėdija prie Aplinkos ministerijos visoje Lietuvoje pradės akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus“.

„Parsinešti Kalėdas į namus kviečiame jau šeštąjį kartą. Tikimės, kad, kaip ir kasmet, dovanotos eglių šakos ne tik suteiks šventinio jaukumo daugybei namų, bet ir padės išsaugoti mūsų miškus. Juk didžiosios metų šventės – tai ypatinga nuotaika, nuoširdumas, artimųjų ir draugų būrys, ir jas pasitinkant visai nebūtina kirsti eglučių“, – sako akcijos globėjas aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas.

Akcijos metu visų 42 miškų urėdijų darbuotojai kalėdines eglišakes, paruoštas kirtimų valksmuose, dalys pagrindinėse didžiųjų miestų ir miestelių aikštėse, kitose žmonių susibūrimo vietose. Vilniuje akcija vyks Katedros aikštėje, prie miesto Rotušės ir Europos aikštėje prie sostinės savivaldybės, Kaune – prie rajono savivaldybės, taip pat prie Vilkijos ir Šilainių seniūnijų, Klaipėdoje – Teatro aikštėje, Šiauliuose – Prisikėlimo aikštėje. Visų 113 vietų, kur bus dalijamos eglių šakos, sąrašas (žr. priedą) dar bus tikslinamas.

Miškininkai ketina išdalyti daugiau kaip 100 tūkstančių eglišakių. Bus dovanojama ir kankorėžių joms papuošti.

Kartu su akcija šiemet startuos „Kankorėžių klubas“. Jis veiks Generalinės miškų urėdijos tinklapio „Facebook“ paskyroje. Čia lankytojų lauks įvairios užduotys ir prizai.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: