Naujos G.Patacko eilėraščių knygos pristatymas Kaune (0)

G.Patacko eilerasciu knygaLapkričio 21 d., penktadienį, 17 val. Kauno menininkų namuose (V.Putvinskio g. 56)  įvyks poeto Gintaro Patacko knygos „Mažoji Dieviškoji Co – 2. Metai“ pristatymas.

G. Patacko antroji Mažoji dieviškoji – tokia pat provokuojanti ir laužanti taisykles, kaip ir pirmoji, išleista 2013 m. Dalyvaus: autorius, aktorė Olita Dautartaitė, smuikininkas iš Argentinos Chose Ignacio Davila, improvizuosiantis dieviškomis knygos temomis. Vakaro klausiantysis – rašytojas Vidmantas Kiaušas.

Poeto Gintaro Patacko knyga „Mažoji Dieviškoji Co – 2. Metai“ yra „Mažosios Dieviškosios Co“ poemos tęsinys. Gintaro Patacko antroji Mažoji dieviškoji – tokia pat provokuojanti ir laužanti taisykles, kaip ir pirmoji, išleista 2013 m. Atrodytų, kad į knygos pavadinimą įrašyti „Metai“ nukels mus į K.Donelaičio istorinę ir kultūrinę aplinką, tačiau jau iš pirmųjų eilėraščių paaiškėja, kad XIX amžius, kaip ir Antika ar Viduramžiai, yra tiesiog čia ir dabar. Kad Kantas ir Stepių vilkas gyvena šalia mūsų, kur galbūt gatvėje, o gal įkaitusioje galvoje pagrečiui skamba Maironio poezijos ir Tūkstančio ir vienos nakties pasakų frazės ir parafrazės.

Rudenio gėrybės

LOŠĖJAS

Mezonas baltas ant pakrantės marių ne
namas net tarpustotė tiktai manęs tu
nebelauki viso gero su tavimi man būdavo
gerai o be tavęs geriau dar štai ruletė
žetonais laimės blizganti krūva kaip saulė
šypsos šoka kastanjetės pasirinkimo kito
nebėra likimo neapgausi nendrės ošia į
delną savo pažiūrėk kvaily maži piršteliai
viru viru košę vis tiek jos iškabinti negali.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Literatūra, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: