„Savaitės pjūvis“ apie Valstybės biudžetą ir mokytojų streiką (2)

povilas-gylys-penki.lt

Povilas Gylys | Penki.lt nuotr.

Šioje „Penki TV“ apžvalginėje laidoje „Savaitės pjūvis“ laidos vedėjas politikos apžvalgininkas Česlovas Iškauskas su ekonomikos profesorium, Seimo biudžeto ir finansų komiteto nariu Povilu Gyliu kalbasi apie Seimui pateikto 2015 m. biudžeto projektą ir jį kritiškai komentuoja. Su Švietimo darbuotojų profesinių sąjungų pirmininku Andrium Navicku ir Tėvų forumo vadovu Audrium Murausku kalbamasi apie mokytojų pasiruošimą naujiems mokytojų mitingams. Su Baltupių progimnazijos direktoriumi Viktoru Blinovu kalbama apie kitų šalių švietimo sistemas.

Daugiau laidų ir straipsnių galite rasti www.iskauskas.lt bei „Penki TV“ kanalu „YouTube“ ir portale www.alkas.lt.

Penki TV Savaitės pjūvis

Tai apžvalginė laida, kurios kūrėjai drauge su pašnekovais aptaria Lietuvos politikos aktualijas, komentuoja įvykius užsienyje bei padeda nepaklysti svarbiausių naujienų sūkuryje.

Laidos vedėjas: apžvalgininkas Česlovas Iškauskas.

Turite klausimų, pageidavimų ar pasiūlymų? Susisiekite su laidos kūrėjais: redakcija@penki.tv arba tel. (8 5) 266 4522.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

2 komentarai

  1. Žaltys:

    Šitas veikėjas į seimą pateko maždaug telefoninių sukčių metodu, apžavėdamas jautrias moterų širdis Garliavos “režisierių” kūryba. Aš esu įsitikinęs, kad jie padarė didžiulę gėdą Lietuvos politikos raidai. Man neužtektų šitiek įžūlumo dabar rodytis viešai, rašinėti straipsnius ir pan. Vienintelis dalykas ką aš jo vietoje būdamas padaryčiau tai atsiprašyčiau Lietuvos rinkėjų, padėčiau seimo nario pažymėjimą, prisipažinčiau kad sulaužiau priesaiką ir melsčiau atleidimo nuo padarytos turtinės žalos. Lietuva skursta dėl to, kad nuolat leidžia įvairaus plauko, rango aferistams mus mulkinti ir parazituoti. Žmonės, susiimkim už galvų prieš patikėdami skandalų kūrėjais, jie tai daro norėdami tik savo asmeninės naudos. Šitokie veikėjai absoliučiai nieko nestrateguoja, jie tik sukasi kad kaip nors patys išsilaikytų tarnyboje mūsų visų naivumo ir kvailumo sąskaita.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: