Kedžiai, po pustrečių metų pertraukos, pamatė savo anūkę ir pasibaisėjo (20)

„TIESOS“ akcija Kaune. E.Marčenkovo nuotr.

„TIESOS“ akcija Kaune. E.Marčenkovo nuotr.

Visuomenininkų tinklapis tiesos.lt paviešino dokumentą, kuriuo Laimutė ir Vytautas Kedžiai kreipėsi į Seimo narius spalio 15 dieną.

Laiške rašoma, kad spalio 14 dieną nuotoliniu būdu Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo vykdoma apklausa. Tąkart pirmą kartą po dviejų su puse metų pertraukos Kedžiai pamatė savo anūkę. Tai ką jie pamatė – sukrėtė.

„Pranešame, kad 2014 m. spalio 14 d. mūsų įsitikinimu, anūkės psichologinė ir psichinė būklė yra kritiška. Mes auginome savo anūkę ne vienerius metus ir gerai žinome jos gebėjimus, kalbos rišlumą, emocinę būklę, loginį mastymą“ – rašoma laiške.

Kedžių manymu, mergaitė nesiorentuoja aplinkoje, beveik visą laiką verkė, kukčiojo.

Seimo narių yra prašoma inicijuoti D.Kedytės skubų sveikatos patikrinimą.

Visas kreipimasis ČIA.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

20 komentarų

 1. Arūnas:

  Nepavyks to pasiekti, nes kieno valdžia, to ir tiesa. Nors reikėtų rašyti “tiesa”. Nors Stankūnaitės ir Ūso patikrinimo poligrafu rezultatai buvo atmesti, o dabar tokius patikrinimus nori rengti valdžios apsaugos žmonėms. Net jei ir pavyktų priversti atlikti tokį nustatymą, tai rezultatai bus tokie, kokie reikalingi “teisėsaugai”

 2. Juozas Valiušaitis:

  MIELIEJI!
  Laikas taip skaudžiai greit teka –
  Nepajutome, kad prabėgo ne “pusantrų”, kaip suklydote antraštėje, bet, deja, jau 2,5 metų nuo Deimantėlės PAGROBIMO: 2012.05.17-2014.10.17

 3. pensininkas:

  Antraštėje turėtų būti ne “po pusantrų”, o po “pustrečių” metų. Pamatysim ar po to kreipimosi Seimo nariai ir toliau bus ramūs kaip belgai.

 4. vilte:

  Atsiprasau , ne po pusantru metu , o po 2 metu ir penkiu menesiu , jeigu ka …

 5. vilte:

  Cia visada tas tamponas raso ?…

 6. Vidas:

  Kol mergaite sulauks 18 metu ji bus supuvusi darzove. To labai nenoreciau

 7. Jadvyga:

  skaudu, liūdna. Te saugo Dievulis mergaitę, senelius, neringą, jos sūnelį. Buvo, yra ir bus viena tiesa -Mergaitės Tiesa.

  • Perkūno Paukštis:

   Kadangi lietuviai turi Dievus, tai tesaugo Dievuliai.

   • Lijana:

    Tikriausiaitaip,Perkune…….tikriausiai taip…. O visi kiti tikintys Deimantes “mamos” “motinisku” “gerumu” : sakau tiesiai sviesiai: da pasol jus nx dvasios ubagai! Matyt patys nei meiles nei svelnumo nemate,tik mela,skriaudas ir apgaules..Todel ir sitam vaikui to paties linkit! Tik nepamirskit,lazda turi du galus,ir su tuo antru ji skaudziau musa! To net priesui nelinkiu,viskas atsisuks su laiku i j u s Pagalvokit apie savo artimus zmones! Turekit bent mazyti laseli sazines! Nors apie ka as cia kalbu…ji ..matomai,jau seniai parduota!

 8. errr:

  O aš prašau seimo narių inicijuoti Kedžių šeimos narių sveikatos patikrinimą, nes jie nesiorientuoja situacijoje ir visą laiką verkia dėl išsigalvotų dalykų. Taip pat prašau inicijuoti mano šeimos sveikatos profilaktinį patikrinimą geriausioje Vokietijos klinikoje, nes seniai bebuvome pas gydytojus ir jau darosi neramu, ir, jei galima, dar inicijuokite mano šeimos gydymą geriausioje Vilniaus odontologijos klinikoje. Mama jau pusę metų vaikšto dėl protezų ir galo nematyti, o ir aš kelis implantus norėčiau susidėti. Ačiū.

  • Arūnas:

   PS vienintelis dalykas, kuris dar gali Jums pagelbėti, nesidarytų neramu, tai pergyventi tokią situaciją ir netekimus, kokius pergyveno Kedžių šeimos nariai. Tada sugrįšite į protą ir susigaudysite savo jausmuose. Tai to ir linkiu :))

 9. Arūnas:

  err, pagailo man Jūsų, kad jums “jau darosi neramu”, todėl paprašiau savo kaimynų medikų, grįžusių iš stažuotės Vokietijoje, kad Jums pagelbėtų. Deja, sako, kad jau per vėlu, nes procesas Jums toli pažengęs, ir tikrai Jūs, kaip ir prisipažįstate, “nesiorientuojat situacijoje”. O gaila 🙂

 10. londono lietuvei:

  Butinai reikia patikrinti vaika zinoma kad jei duodami vaistai. Dieve is sveiko vaiko daro nezinia ka. Is kur pas mus zmones toks zeurumas is kur pries vaika bejegi vaika. Juk ir tie pedofilai turi vaikus kaip taip galima??? Cia sveiku protu kuekvienas suvokia kad pedofilai viska daro ir negi nera ne vieno kuris atckleistu tiesa. Bet visi gaili savo siltu kedziu ir geru punigu. Saziningumo lietuvoje jau nera. Teisesauga supuvus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: