Tautininkai: Prieš rinkimus internetinės provokacijos (11)

Informacinis karas | Alkas.lt asociatyvi nuotr.

Informacinis karas | Alkas.lt asociatyvi nuotr.

Spalio 13 d. Tautininkų sąjungos (TS) internetinis portalas skelbia, kad artėjant savivaldybių merų ir tarybų rinkimams internete suaktyvėjo provokaciniai išpuoliai prieš tautininkus, konservatorius, dešiniuosius publicistus.

„Jei gavote įžeidžiamą ar šiaip provokuojantį elektroninį laišką iš žinomo žmogaus ar net savo pažįstamo – pasitikrinkite, ar jį tikrai siuntė adreso savininkas. Kremliaus politikai atstovaujantys internetiniai „troliai“ rado būdą siuntinėti laiškus, nurodydami svetimus siuntėjų adresus “, – rašoma TS portale.

Teigiama, kad šiomis provokacijomis siekiama kiršinti, kompromituoti, be to – šiuose laiškuose dažnai siunčiami kompiuteriniai virusai arba nuorodos į juos. TS kviečia neatidarinėti įtartinų nuorodų nei priedų.

Teigiama, kad „nėra to blogo, kas neišeitų į gera“.

Viena vertus, tai dar aiškiau rodo Kremliaus šalininkų moralinį veidą. Žmonės, ligšiol nuoširdžiai tikėję, kad Rusija kovoja tiesos pusėje, turės puikią progą apmąstyti savo požiūrį.

Antra vertus akivaizdu, jog tautininkai traktuojami vis rimčiau, sąjungininkų stovyklose – kaip viltis, priešininkų stovyklose – kaip iššūkis. Jei konservatoriai ir kiti dešinieji (arba priskiriami dešinei) šių išpuolių taikiniais tapo tik dabar, tai tautininkai buvo pirmieji – prieš juos išpuoliai pradėti dar Europos Parlamento rinkimų išvakarėse, – konstatuoja TS publikacija.

„Tai žinodami esame pasirengę tolesnei kovai ir kviečiame jungtis į mūsų gretas visus, kam svarbios Tautos, Doros, Šeimos, Nepriklausomybės, dalyvaujamosios demokratijos ir socialinio teisingumo vertybės“, – rašoma Tautininkų sąjungos portale.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

11 komentarų

 1. pranas:

  ko cia tautininkai susirupino lervom konservais? tai matyt tuo kritikuojantys quubybyliaus politika irgi bus ruskiu agentais apskelbti, o kai tautininkai ejo sarasu kur spaliuku vadukas buvo ir komunistas tai kas cia per lohas toki i sarasa irase?

 2. Arnas:

  Kaip supratau, tautininkus su konservais sieja tik tai, kad ir vienus, ir kitus puola pranai-šviesuliai-koloradai. O puola tik dėl to, kad ir vieni, ir kiti prieš Rusiją. Nors konservai daugiau žodžiais, o tautininkai – darbais.

 3. Renatas VA:

  tautininkai su konservais patys ir sugalvojo sita fryka juk greitai savivaldybes rinkimai kazkos lygtais krungolcas ar tai kungrodas laksto po visa interneta ir triubija

 4. Beta:

  “TS”- nelabai geras sutrumpinimas, mano nuomone. Nekokias asociacijas sukelia, nes TS taip pat ir susikompromitavusi Tėvynės sąjunga.
  Čia panašiai kaip buvo LSDP ir LSDS, žmonės manydavo, kad tai ta pati partija ir už LSDS nebalsuodavo.

 5. Klausimas:

  Gerbiamieji skaitytojai ir komentatoriai, pagalvokite ir atsakykite sau patys ar jūs turite kompetenciją valstybės amiesto valdyme? Visi tie parazitai, kaip jie save bevadintų, veisiasi todėl, kad jūs neturite tos kompetencijos. Pasisemkite žinių patirties valdymo srityse ir tada atskirsite kur yra valdytojas, o kur tuščiakalbis klounas. Ir kuo greičiau tuo geriau – laiko jau beveik nelikę.

 6. renatas:

  kazkas pasirasineja po mano nice Renatas VA. AS NIEKO BENDRO NETURIU . IP ADRESAS NEMANO. REGISTRUOTAS OLANDIJOJ. SAUGOKITES SUKCIU KOLORADINIU

 7. Renatas VA:

  AS NIEKO BENDRO NETURIU as noriu tiesos kodel tautininkai su konservais susiliejo atsakykit

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: