Kitą vasarą kauniečius pakvies naujas Panemunės paplūdimys (3)

Panemunės paplūdimys | Kaunas.lt nuotr.

Panemunės paplūdimys | Kaunas.lt nuotr.

Šiuo metu intensyviai tvarkomas vaizdingoje Kauno vietoje esantis Panemunės paplūdimys, kuriame bus įrengta poilsiavietė su sporto ir žaidimų aikštelėmis, pavėsinėmis ir suoliukais, kitais metais taps ketvirtuoju oficialiu miesto paplūdimiu.

Šiuo metu sunkiasvorė technika lieja gręžtinius pamatus netolimoje ateityje iškilsiančiam paviljonui. Pasak Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Remigijaus Skilandžio, šis statinys bus naudojamas paplūdimio reikmėms – jame galės įsikurti gelbėtojai, maitinimo įstaiga ar kitas paslaugas poilsiautojams teiksiantis verslas.

„Būsimo paplūdimio teritorijoje taip pat ruošiamasi takų įrengimui, vyksta žymėjimo darbai, vėliau bus tvarkomas teritorijos gerbūvis, atnaujinamos krepšinio ir tinklinio aikštelės, statomos pavėsinės, įrengiamos sporto ir vaikų žaidimo aikštelės, suoliukai, šiukšliadėžės“, – pasakojo R. Skilandis.

Lankydavosi ir A. Smetona

„Nuosekliai tvarkome upių pakrantes stengdamiesi jas pritaikyti gyventojų poilsiui. Tikiu, kad naujasis Panemunės paplūdimys taps mėgstama kauniečių laisvalaikio leidimo vieta“, – teigė Kauno meras Andrius Kupčinskas.

„Panemunės paplūdimys turi gilias tradicijas dar nuo tarpukario laikų – pats prezidentas Antanas Smetona atvykdavo čia pailsėti. Prieš keletą metų įrengus lauko treniruoklius ir pastačius laikiną pirtelę poilsiautojų skaičius išaugo, o galutinai įgyvendinus paplūdimio sutvarkymo projektą kauniečiai turės galimybę naudotis universaliu paplūdimiu, kuriame savo vietą ras tiek aktyvaus, tiek pasyvaus poilsio mėgėjai“, – sakė Kauno miesto tarybos narys Gediminas Žukauskas.

Panemunės šile – 70 apšvietimo stulpų

Palei Nemuno pakrantę bendrovės „Autokausta“ darbuotojai įrenginėja 2,5 kilometrų ilgio apšvietimo trasą. Vadinamąjį Trijų mergelių tiltą ir Panemunės paplūdimį jungiančiame take iš viso pastatyta beveik 70 apšvietimo stulpų. Darbininkai taip pat tvarko patį pėsčiųjų taką.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .

3 komentarai

  1. Kažin:

    Ko tik neįsirengė Kaunas už Lietuvai skirtus ES paramos pinigus, paimkime vien tik kiek kainavusus sporto rūmus, o dabar dar prašo 25 milijonų, kad galėtų “auksu brukavoti” plentą į Raudondvarį… Neskelbiama kiek tenka vienam gyventojui Kaunui ir kitiems miestams skirtų pinigų. Tada pasimatytų tikroji padėtis.

    • Albinas Vaškevičius:

      Anonime, netingėk, o rašyti projektą ir Tu gausi Europos pinigų „aksu brukavoti“ savo miestelio ar kaimelio gatvelę. Aš jau esu pasiūlęs žmonėms rašyti projektus. Vienas jų jau gavo pinigus, o kitas iš jų atrodo kad greitu laiku taip pat gaus. Ant lėkštutės niekas pinigų neatneša – reikia gerokai pasukti smegenis ir pinigai atsiranda. Žinoma ne visi tuos projektus moka tinkamai parašyti. Čia jau jų pačių problema. Reikia rašant gerai įsigilinti, o nelaimėjus vėl rašyti ir rašyti. Gavus pinigus reikia ir tinkamai įvykdyti projektą. Ateityje, pradedant nuo 2014, pinigų kiekis gaunamas iš projektų didės, iš skirstomų mažės. Kas projektus rašys, tai bus savo padėties šeimininkais, o kas projektų nerašys, tai tiems liks tik komentaruose apsimetus anonimu verkšlenti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: