J. Užurka. Sovietmankurtai – Kremliaus jėgos specstruktūrų tarnai (52)

Rusai – teroristai | islamkuzbass.ru nuotr.

Rusai – teroristai | islamkuzbass.ru nuotr.

Ne pirmus metus mūsų valstybėje, ypač švietimo sistemoje, vykstančių skandalingų politinių įvykių akivaizdoje, patiriame įsisenėjusį ne tik švietimo ministro, bet ir Seimo (bei jo kuruojamų spec. tarnybų) bejėgiškumą.

Sprendžiant iš švietimo ministro neveiklumo bei iš jo nerišlių pasisakymų dėl padėties švietimo sistemoje, ypač rusakalbėse mokyklose bei universitetuose, darytina išvada, kad jis aklai vykdo savo partijos šeimininko (nuolankaus Kremliaus tarno) nurodymus. Negi jis – švietimo ministras – (ir ne tik jis, bet ir kiti aukščiausi mūsų valdžios pareigūnai) nesuvokia, kad už mūsų valstybės pinigus, mūsų valstybėje ne tik Kačialovo gimnazijoje ruošiami mūsų tautai ir valstybei potencialiai profesionalūs kolaborantai-teroristai.

Vien tik iškylantys viešumon atvejai įrodo, kad mūsų mokymo įstaigose gimnazistai ruošiami ne tik Rusijos Riazanės desantinei karo mokyklai. Juk kačialovų, kovalevskių ir panašiose gimnazijose vargu ar mokoma giliai garbingos baltų civilizacijos, Lietuvos, Europos istorijos. Vargiai ar tinkamai aiškinama ir Oršos mūšio pergalės reikšmė prieš Maskvą. Kažin ar aiškinamos maskvėnų istorinės klastotės ne tik dėl „iskonnyje zemli“. O tokių mokymo įstaigų pedagogai bei vadovai kas jie tokie ir iš kokių vadovėlių mokoma? Begėdiškai akiplėšiškai nuo mokyklos suolo ruošiami teroristai prieš mus pačius. Juk mokymo įstaiga tai ne politpartija. Šitaip įžūliai vykdoma toli žengianti agresyvi Maskvos politika mūsų valstybės atžvilgiu.

Pagal Kremliaus (Putino) nurodymus rašoma ne tik vieningoji ir vienintelė Rusijos „teisinga“ istorija, bet ir kiti vadovėliai. Tą „eisingą“ istoriją Kremliui juk reikia įgyvendinti. Todėl jau nebe pirmus metus į Rusijos jėgos specstruktūrų karo mokyklas privilegijuotų asmenų statusu priimami ir ruošiami iš Rusijos pakraščių, daugumoje iš buvusių TSRS teritorijų, jaunuoliai. Aišku, kad jie deleguojami itin aktyviai veikiant Kremliaus ambasadoms. O atrenkami jaunuoliai per gausiai finansuojamas Maskvai palankias organizacijas, mokymo įstaigas, verslą ir t.t.

Kremliaus ardomasis tinklas plačiai užmestas. Ne tik iš Baltijos valstybių, Ukrainos, Moldovos, Kaukazo, atplėštos Gruzijos žemių į KGB, spec. karo mokyklas atrenkami ištikimiausi, ideologiškai patikimi, gabūs, neretai netgi ne slaviškomis pavardėmis, kolaborantai-parsidavėliai. Šitaip planingai, koncentruotai, kruopščiai ruošiama  profesionali teroristinė smogiamoji jėga – vadai nebe savo Tėvynės Rusijos gynybai, bet puolimui ir teroristinei veiklai svetimose teritorijose. Mūsų valdžiai bejėgiškai ir toliau veblenant, turėsime ne tik naujai paruoštus 1939 m. vitkauskus. Eiliniai separatistai – kolaborantai lyg niekur nieko ir toliau ideologiškai telkiasi, organizuojasi viešose informacinėse erdvėse, fiziškai ruošiami  įvairiuose „sporto“ klubuose, organizacijose, nuo mažens atrenkami bei aršiai ruošiami Kremliaus ne tik sukarintose ideologinėse stovyklose.

Jeigu mūsų prieškario Nepriklausomybę iš vidaus ardė už grašius parsidavę Kremliaus ideologai – cvirkos, nėrys, paleckiai, guzevičiai tai dabar jau akiplėšiškai ruošiami profesionalūs teroristai nebe gražias kalbas apie komunizmą kalbėti.

O mūsų sąmonę ir toliau aktyviai nuodija grėsmingai besipuikuojantys okupantų, kolaborantų balvonai matomiausiose vietose; Kremliaus šeimininkus liaupsinantys kolaborantų kūriniai bibliotekose; malonina “kūrėjų” širdis aršių kolaborantų vardų – cvirkų, dovydėnų – teikiamos literatūrinės premijos netgi patriotine premija apdovanojamas iš tautos didvyrių pilėnų pasityčiojantis paskvilis; verčiamos ir leidžiamos mūsų tautą niekinančios „mokslinės, istorinės“ Kremliaus ideologų knygos. Mūsų tautą viešai žeminant, tyčiojantis ir toliau kalant baudžiauninko dvasią, į nuožmius  carizmo, sovietmečio laikus gražina ne tik profesionaliai reklamuojami vis dar nostalgiški spektakliai „Revizoriai“, „Diadios vanios“, bet ir filmai apie čiapajevus, raudonuosius komisarus. Nuožmiai, metodiškai ir jaunosioms kartoms į galvas kalama nebe mūsų tautos didvyrių, bet okupantų, stribų, Tautos žudikų, mankurtų dvasia.

Negi mūsų valstybei tvirtą pasitikėjimą įkvėpti, rūpintis mūsų valstybės ateitimi tik mūsų Prezidentės bei ir naujai paskirto kariuomenės vado – patyrusio profesionalaus kario gen. Jono Vytauto Žuko pareiga. Tai jie kuo doriausiai ir daro. Negi visos valstybinės institucijos, kūrybinės, visuomeninės organizacijos, mes visi, ir toliau pašaipiai žvelgsime į patriotinį, pilietinį auklėjimą mokymo įstaigose ir toliau bevališkai toleruojant okupacinį palikimą kaip pamatą nuožmiai mūsų valstybės ardomajai veiklai.

Autorius yra atsargos pulkininkas leitenantas, Krašto apsaugos sistemos kūrėjas

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

52 komentarai

 1. suomis:

  Pulkininkas-leitenantas o nepamiršo nusilenkti prezidentei. Žinom jos “nuopelnus” rūpinimuisi mūsų krašto ateitimi…

 2. Klodas:

  Teisingai įvertintas švietimo ministro neveiklumas rūpinantis krašto gynybos klausimais. Akibrokštas, prie kelias dienas TV pranešė apie jo prisipažinimą bejėgiškumu.

 3. )..(:

  jau ir alka rusai puola:/ kame reikalas ?

  • dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

   Kada is savo galveles iskrapstysi propagandine smarve? Lietuvoje turi buti mokoma pagal Lietuvoje sukurtas programas, o ne atveztines is kazkur…. lenkijos ar rusijos. O tau tik galveleje rusai puola…. nes nori pasakyti, kad taip nera. Deja, deja…. Lietuva turi ruostis totaliai gynybai jei nori isvengti karo. Patriotinis auklejimas yra svarbi komponente. Kai koksai svietimo ministras apie svietima supranta tik tai, kad reikia laiku pakeisti elektros lemputes…. tai kazko tiketis nelabai iseina. 🙂

   • Šviesulys:

    Gali per daug nesistengti dėl patriotinio auklėjimo – iš kur bus patriotizmas jei nėra ryšio su Motina Žeme? Parodykite auklėjamiesiems ką reiškia dirbti žemę, auginti vaikus ir semtis Išminties ir jokių patriotinių kalbų nereikės – viskas savaime aišku: atėjo vergvaldys – su šluota jį lauk iš savų žemių.
    Panašu, kad pats autorius to neturi ir nesupranta bei kalba apie bankininkų ir oligarchų teritorijos gynybą arba….

  • dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

   Suprantama, kad tamsta linkes pasijuokti is tu, kurie nori buti pasiruose ginti Tevyne! Ar tie rusai puola ar nepuola galima nesunkiai susigaudyti is tamtos panaudotos kgbistines propagandos klises, kuri IRODO to puolimo buvima, nes ta propagandine klise eina per visas dezinformacijos priemones, o tai reiskia yra skleidziama tokia, kaip tamstos, propaganda tikslu uzmigdyti BUDRUMA ir laikui atejus uzklupti netiketai. Taigi, jei esi Lietuvos patriotas ISMESK is savo apyvartos sia aiskiai kgbistine propagandine klise. Gal pats tame ir nesusigaudai…. bet gal pagalvojes suprasi?, jei galvoji savo galva.

 4. Pušis:

  Prezidentė rūpinasi mūsų valstybės ateitimi ir dar kuo doriausiai? O čia tai naujiena. Ir kaip čia mes pražiopsojom tokias dideles pastrangas?:)

 5. Kemblys:

  Tie rusiški (ruskii, ruskie – būdvardžiai) moka kenkti, naikinti, žudyti, bet laimės mokantys GYVENTI.
  Visi tie karai, grobimai rusiškiems reikalingi, nes bijo ramaus gyvenimo, kuriame patys suvoktų, kad nesugeba gyventi, kaip žmonės. Savo protingus Žmones išskerdė patys, tai dabar jiems lieka tik žaisti šnipelius, kad neatsiliktų nuo kitų valstybių.

 6. vaidas:

  gal kas žino receptą kaip naikinti,pataikūnus lenkams,rusams,briuseliams,politikus?

 7. pušis:

  Straipsnis “XXi amžiuje”
  paskaičius šį straipsnį sunku patikėti, kad čia tas pats žmogus.
  http://www.xxiamzius.lt/numeriai/2007/11/09/aktu_02.html

 8. Stebėtojas:

  Kritiškai mąstantis zmogus yra atsparus propagandai, tiek kremlinei, tiek baltųjų rūmų.
  O kad pilna Lietuva sportiškų vyrukų, tarpusavy kalbančių rusiškai ir išduodamų kariškos laikysenos, tai faktas.
  Jie, kaip ir mūsų valdžios struktūros, tarnauja globalistams, to net nežinodami.
  Jų smegenys praplautos kremliena, o “mūsiškių”- holivudiena ir “demokratija”.

 9. Stebėtojas:

  Kaip sykis straipsnis į temą:
  http://dailyanarchist.com/2014/10/10/when-your-former-libertarian-hero-calls-you-a-nazi/
  Pagarba ir dėkingumas Sarmatams, kad leidžia dėti nuorodas.
  Man tai esminis tinklapio rodiklis:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: