„Liūdni slibinai“ išlydi Žemaitę, Maironį, Kudirką, Darių ir Girėną… (0)

Sustabdyta vaizdo įrašo akimirka

Sustabdyta vaizdo įrašo akimirka

Grupė „Liūdni slibinai“ su Lietuvos nacionaline valiuta atsisveikins koncertais penkiuose Lietuvos miestuose.

Lietuviškųjų klasikų Žemaitės ir Maironio atvaizdais pasidabinę grupės nariai LRT laidoje „labas rytas“ taip pat pirmą kartą viešai atliko atsisveikinimo su litu himną. „Liūdni slibinai“ šią savaitę prasidėsiančiuose koncertuose ruošiasi surengti lietuviškos valiutos šermenis.

Prieš kelias dienas šešerių metų sukaktį paminėję „Liūdni slibinai“ jau šį trečiadienį surengs gyvo garso koncertą Klaipėdoje, ketvirtadienį Panevėžyje, o penktadienį Šiauliuose.

Pasirodo, liūdesio sergėtojai muzikinius kūrinius koncertų metu išjuoks tiesiogine šio žodžio prasme. Atlikėjai, pasitelkdami tik juoko garsą, atliks garsias melodijas. Išjuokimo techniką besitrineruojanti trijulė atskleidė ir vieną, iš juoko egzekucijai pasirinktų kūrinių. „Cha cha cha“, „chi chi chi“, „cho cho cho“ ir kitais panašiais garsais bus atlikta Penktoji Bethoveno simfonija.

Išradingais sprendimais publiką dažnai pradžiuginantys „Liūdni slibinai“ būsimuose koncertuose taip pat surengs gedulingas apeigas, kurių metu drauge pakvies atsisveikinti su litu. Šia proga „slibiniška“ komanda atnaujino savo dainą „Litą ištiesk“.

„Buvai tu brangus, tave mes branginom. Gėrėjos tavim labiau nei merginom. Lietuvi tautieti, ištrauk piniginę, žiūrėk, kaip palieka litas tėvynę. Kaip gaila, iš tikro, Maironių, Kudirkų… Atleiskite vyrai – buvo čia cirkų. Paleiskim iš rankų – už jūrų, už marių, paleiskim išskristi Girėną ir Darių“, – dramatiškai atliekamoje dainoje skamba „Liūdnų slibinų“ eilės, skiriamos nacionalinei valiutai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: