Seime – spaudos konferencija „Dėl Klonio gatvės gynėjų ir Kedžių šeimos persekiojimo“ (video) (45)

Spaudos konferencija | Alkas.lt nuotr.

Spaudos konferencija | Alkas.lt nuotr.

Spalio 2 dieną, 10.30 val. Seimo spaudos konferencijų salėje įvyks Seimo nario prof. Povilo Gylio spaudos konferencija „Dėl Klonio gatvės gynėjų ir Kedžių šeimos persekiojimo“.

Spaudos konferencijoje dalyvaus Seimo nariai Aurelija Stancikienė ir Jonas Varkala. Konferencijoje taip pat pasisakys Audronė Skučienė.

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją iš Seimo buvo galima stebėti ČIA arba ČIA.

Vykstant spaudos konferencijai jos dalyviams galima buvo internetu pateikti klausimus. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą (veikė spaudos konferencijos metu) ČIA.

Kategorijos: Lietuvoje, Lietuvos kelias, Naujienos, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

45 komentarai

 1. tampax'as:

  būtinai dalkyvausiu ir paklausiu: ar dar ilgai tasysite šią temą po Kauno užkampius? Nusibodo, tarsi daugiau nėra ką veikti Gyliui ir Stancikienei…

  • Taip, juk reiktų pamiršti ne tik Garliavos mergaitę, bet ir Krymą, Rytų Ukrainą, juk tamponams ir tampaksams įdomumas trunka tik apie mėnesį, po to duok ką nors naujo.

   • Virginija:

    p.Jonai, galite nesutikti su komentatorių mintimis, galite prieštarauti, įrodinėti savąsias tiesas, galite nereaguoti į Jums nepatinkančius pasakymus ir juos ignoruoti, bet juk bent elementarus mandagumas savo skaitytojams vis tik turi būti…? Kai puolama žemai, kad įrodyti savo pranašumą juk nebūtina pulti dar žemiau…? Tauta ir taip suskaldyta dėl mūsų valdininkijos savivalės ir nebaudžiamumo, tai mums reiktų jungtis, vienytis, o ne galutinai vienas kitą išspardyti.

    • Virginija,:

     O kodėl jūs puolate Joną? Kodėl ne “tampax’ą”? Kodėl nenorite žmogiškai įsigilinti ir suprasti, kad žmonėms skauda, jiems rūpi ir kitų gerovė – nedaug belikę neabejingų kitų nelaimėms. Vienikite ir jūs kitus – užjausdama, suprasdama, palaikydama.

    • pušis:

     Keista, kad jums užkliuvo Jono atkirtis, bet neužkliuvo tampax’o akiplėšiškumas. Įdomu kaip jungtumėtės ir vienytumėtės su tais, kuriems viskas, kas tiesiogiai jų neliečia yra tik “nusibodo” lygio, kurie tupi savo kiemelyje savimi patenkinti ir toliau savo nosies nemato. Pasigenda tiesingumo ir demokratijkos tik tada, kai patys nukenčia.

     • pušis:

      Komentaras skirtas Virginijai

      • Virginija:

       Miela pušele, komentatorius ,,tampax” pasakė savo nuomonę, bet nieko neįžeidė, nepavartojo paniekinančių veiksmažodžių. Jei į šį jo komentarą taip būtumėte atsakiusi Jūs, aš tikrai nebūčiau davusi jokių pastabų. Bet, kadangi taip rašo šio portalo įkūrėjas Jonas Vaiškūnas, tai sutikite, jog tai nėra tas pats. Tamponais įvardijamas jau ne konkretus komentatorius, o visi tie, kurių nuomonė nesutampa ar yra priešinga. Todėl manau, kad Jonas Vaiškūnas, kaip šio portalo šeimininkas, turi būti mums, skaitytojams, nešališkas, mylėti ir gerbti mus visus vienodai, nepriklausomai kokios mūsų pažiūros ir kokiam socialiniam sluoksniui mes priklausome. O gal aš per daug noriu?
       Tikiuosi, p.Jonai, už pastabą neužpyksite. Su visa pagarba Jums už įdomius straipsnius ir už Jūsų darbus. .

 2. Klonio tragedija tęsiasi:

  Rugsėjo 30 dieną vyko Kaune teismo posėdis, kur buvo teisiami žmonės, dalyvavę Klonio gatvės šturme. Viena mano kolegė, stebėjusi posėdį, išėjusi iš teismo salės pasakė: jeigu tai nebūtų tragedija, tai šį teismo spektaklį pavadinčiau komedija. Vaicekauskienė liudijo, kad ją spardė. Kas spardė, ar šie 17 teisiamųjų, ar kiti buvę tuo metu kieme, o ką darė 240 iki dantų ginkluotųjų jos palydovų, kad jos negynė? Advokatai teisme visiškai negina teisiamųjų, nors tam skirti dideli pinigai, o tik juos kaltina, kad nuteis. Jaunuoliai, kurie dar iki šiol tikėjo mūsų “demokratija” galvoja skųsti Strasbūrui, bet ten juk Kūris pasodintas. Gražiausia, kad šis “teismas” nenušviečiamas žiniasklaidoje, per jokį televizijos kanalą, teisme nebuvo nei Lavastės, nei Kuznecovaitės, kurios labai domisi senukų Kedžių byla, jų namo konfiskavimu. Visi televizijų kanalai plyšojo, kad Kedžiai ruošiasi parduoti namą, tai buvo dienos sensacija, gi čia, kaip teisiami nieko nenusikaltę žmonės, laužomi jų gyvenimai – mirtina tyla.

 3. po konferencijos:

  Pakraupau nuo jaunų žurnalistų įžūlumo, nuo tendencingų klausimų: Dovilė Sobutaitė, Zubriakovas ir dar vienas Jie jau užmankurtinti ir užzombinti, toliau zombina kitus. Kad kada nors jų vaikelius pedofilai tvirkintų, o pareigūnai sakytų, jog pedofilai yra jie patys.

 4. Arūnas:

  visa Kedžių šeimos tragedija mane įtikina, kad dėl organizuotų iškrypėlių padengimo buvo visos tos mirtys, ir dabar besitęsiantis senų tėvų persekiojimas siekia moraliai sugniuždyti Neringą ir visus, kurie kada nors ateityje sugalvotų kovoti prieš organizuotus pedofilus. Pavienių pedofilų parodomieji teismai, mano nuomone, tai yra dar viena dūmų uždanga tam, kad organizuotieji galėtų klestėti, ir šitiems pakanka vienos mažametės paliudijimo. Farsas tęsiasi- vėl scenoje brangiausias neaiškių globėjų apmokamas advokatas, besislapstanti ir neaiškių globėjų išlaikoma raudonosios piniginės savininkė ir organizuotas vadinamųjų objektyvių žurnalistų putiniškas skalinimas. Bjauru. O į visuomenininkų iškeltus 280 klausimų, susijusių su šia pedofilijos istorija, lieka neatsakyta. Kai į juos bus atsakyta, tai ir baigsis ta istorija. TieSOS

 5. feniksas:

  Kedžiai gauna atpildą iš dangaus. Niekas nepamiršta,niekur nepasislėps nuo apvaizdos

 6. Visos šios nešvarios istorijos su žudymais ir nekaltų žmonių persekiojimu organizatoriai tikrai prieis liepto galą. Kreipiuosi į aukščiausią Karalių Perkūną, kad atlygintų pedofilams ir jų pakalikams prisidengusiems teisingumo mantijomis pagal NUOPELNUS.

 7. Neskelbsiu vardo:

  Žudynių rytą mačiau svarbių tyrimui faktų. Kadangi nesu nei bailė, nei abejinga pilietė, tą pačią dieną paskambinau Kauno VPK Ikiteisminio skyriaus vadovams, prisistačiau pavarde ir pareigomis ir buvau pakviesta apklausai kaip liudininkė į Kauno VPK. Jauna maloni tyrėja užrašė visus mano parodymus, paėmė mano nubraižytą įvykio schemą, tačiau nei sudaryti įtariamojo fotorobotui, nei kokiai nors vėlesnei apklausai nebuvau pakviesta. Galimas daiktas, kad mano pateikta versija pasirodė neįtikinama, ir tik po savaitės (!) J. Furmonavičiaus bute atlikta krata nurodė visai kitus kelius tyrimui, gali būti, kad tokių liudininkų kaip aš buvo kelios dešimtys – ir visi su skirtingais parodymais, bet man, žinančiai apie tyrėjo darbą ne iš laikraščio publikacijų, keistas vienos versijos pasirinkimas, jau keleri metai nesugebant jos įrodyti faktais. Teisininkų visuomenė, kaip ją bepultų marga minia, anaiptol nėra vieninga dėl procesinių tyrimų, bylų išskyrimo į atskirus procesus, dėl įrodymų patikimumo. Kas turi galvą, mąsto. Teisiškam ir bešališkam bylos išsprendimui, beje, labai kliudo visuomenės ažiotažas (nesvarbu, ar sukeltas D. Kuolio, ar M. Milinienės), generalinės prokuratūros degradacija, politiniai vienos ar kitos pusės “gelbėtojų” motyvai. Teisingumas turi būti bešališkas, objektyvus, nesuinteresuotas. Šioje byloje per daug dėmesio skiriama pedofilijai, kuri, deja, apėmusi korupciniais ryšiais didelę valdžios dalį. Čia glūdi ir daug motyvų, kurie skambėtų visai kitaip: korupcija, mafijinės (t. y. valdžios ir “juodojo” verslo ryšių) schemos, “švogerystė”, bendros paslaptys (susitarimai dėl anksčiau nagrinėtų bylų) ir t. t. Labai užjaučiu senelius Kedžius, kurie savo gimtinėje turi gerą vardą, nerimastauju dėl Deimantės likimo, bet situaciją stengiuosi matyti tokią, kokia ji yra – ir tuo pasidalinti su Jumis.

  • Brinkazis:

   Jūsų komentaras išsiskiria, yra įdomus. Ypač pritariu minčiai, kad šiose bylose yra daug kitų korupcinių motyvų ir nėra teisinga kalbėti tik apie pedofiliją. O, bet, tačiau. Negalima teisingumą paversti teisininkų monopoliu, nors tarp jų yra “mąstančių”. Šios ir kitų rezonansinių bylų atveju (E. Kusaitės, Gatajevų), teisėjai, prokurorai, saugumiečiai, masinė žiniasklaida veikė kaip viena organizuota grupuotė. Kažkodėl (beveik) neatsirado bendrininkauti nesutikusių teisėjų, kurie, pvz. atsistatydintų, ar nusišalintų. Esu ne kartą girdėjęs iš ne vieno žmogaus, kad, pvz., jei ne aktyvi piliečių (“margos minios”) pozicija, E. Kusaitė dabar būtų ten, kur ją buvo planuota įkišti. Todėl graudžiai linksmai skamba aiškinimai dėl “visuomenės ažiotažo”, neva labai kliudančio teisiškam ir bešališkam bylos išsprendimui. O jau vien tokių “visuomenės ažiotažo” sukėlėjų, kaip D. Kuolys ar M. Milinienė (???) sugretinimas… Iš didelio rašto…

   • Liudininkė:

    Nesupykit, bet tai labai logiška – skaldyti visuomenę į priešiškas stovyklas, plačiai skleidžiant vienos ir kitos pusės argumentus, ir tuo pat metu daryti “trečiąjį darbą” – užkasti rimtus argumentus, nukapoti veiksmų sąsajas, “atjungti” arba “sujungti” bylas… Anaiptol nesakau, kad D. Kuolio ir M. Milinienės viešas ryškinimas buvo tos pačios “kontoros” darbas, bet, deja, jų požiūriais naudodamiesi realiai NIEKINE BAIGTIMI suinteresuoti asmenys skandina labai svarbią Lietuvai bylą smulkmenose. Ir Jūs, ir aš matome pasekmes, bet tyrimas tai net nebuvo pradėtas, kompleksinio požiūrio į bylą žudikę nėra. Jei mes, paprasti piliečiai, matome didelę aferą, tai nejau už mus kvailesnis generalinis prokuroras? Vištų vagystė tiriama atsakingiau, nes yra dvi pusės: vagis ir apvogtasis. O šiuo atveju pasinaudojant visuomenės supriešinimu stengiamasi ne tik nerasti “vagies ir apvogtojo”, bet apskritai keliamas klausimas – o gal tų vištų iš viso nebuvo?

    • Brinkazis:

     Anaiptol nepykstu, tik mėginu suprasti, ką norite pasakyti, deja, nesėkmingai. Supratau tik, kad nesate nei bailė, nei abejinga pilietė, ir dar kad tarp teisininkų yra mąstančių. Dar supratau, kad Jums gaila senelių Kedžių, bet visuomenei reikia susitaikyti su mintimi, kad nieko čia nepadarysi ir viskas be prošvaisčių. Nebent iškviestų Jus liudyti, nes, kiek supratau, turite neįkainojamos informacijos apie žudynes. Dar supratau, kad D. Kuolys sukėlė ažiotažą, dėl kurio teisėsaugai nepavyko ištirti bylos objektyviai, nešališkai ir išsamiai, ir pakviesti Jūsų liudyti, ką matėte. Be to, jis suskaldė bylas ir dar Lietuvą, kaip ir Milinienė, į kurią tiek investuota. Jums negėda?

 8. SAUNUOLIAI Drasieciai !:

  Aciu visiems uz idomias ir protingas kalbas, ziurejau su didziausiu susidomejimu. Tiesiog atgaiva… tyro vandens gurksnis istroskusiam tieSOS. Telaimina Jus Dievas.

 9. Ona Voveriene:

  Šita byla – tai visų mūsų teisėsaugininkų didžiausia gėda. Gaila, kad ir teisėsaugos dar nesugadintas bolševikinių senių jaunimas, kurį gerbiu, nejaučia, kad tai juodžiausia dėmė ir ant jų veido. Kodėl nei vienas nesiryžta imti ir išsiaaiškinti šią bylą iš esmės. Ar mažai dar supernekvalifikuotai senių teisėsaugai lavonų? Gal dar reikia, kad ir sene-liai žūtų? Tai kuo tada, toks sadizmas skiriasi nuo bolševikinio ir nacistinio? Niekaip savo protu nesuvokiu. Gal kas paaiškinsite? Man nuoširdžiai gaila visos tos tragiškos šeimos. Manau, kad reikėtų medikams patikrinti ar tie visi ir komentarų advokatai, ir realūs, ir tiems, kuriems neduoda ramybės, kad seneliai Kedžiai dar gyvi, įskaitant ir baisias, baisias siaubūnės moteris (juk moteris turi nešti visuomenei gėr)į yra su žmogaus kojomis, ar su kanopomnis? Pagarbiai Ona Voverienė (Visiškai nenboriu slėptis) Vilnius, 2014.10.03.

  • p. Voverienei:

   Pone Voveriene, jei mes turėtume tikrą prezidentę, o ne mafijos “pakabintą” būtų ši byla išspręsta kitaip ir mergaitė šiandien būtų laiminga pas senelius ir lankytų Jonučių mokyklą. Deja. Jūs ir į jus panašūs už prezidentę “mūru” stojote. Ir kaip šiandien jūs manote, kas gali šį klausimą išspręsti, kai visi valdžios vyrai bėga tartis pas ją visais klausimais ir jai paklūsta? Latvijoje pedofilijos byla, Ritai Brokai baigėsi kitaip, nes įsikišo tuometinė prezidentė Vaira Vikė Freiberga. Šiandien nereikia lieti krokodilo ašarų, viskas jau “pos faktum”. Dar prezidentės kadencija tik prasidėjo, tad apie teigiamas pertvarkas teisėsaugoje kalbėti yra beviltiškai. Visus “kadrus” ji pasirinko.. Tai tiek.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: