Obeliai švęs 505 metų jubiliejų (0)

Obeliai | obeliupaminklas.lt

Obeliai | obeliupaminklas.lt

Rugsėjo 13, 14 dienomis obeliečiai kviečia į 505 miesto gimtadienį ir „Obelinės“ šventę.

Laisvės kovų ir istorijos muziejuje bus pristatyta Rimvydo Pupelio fotografijų apie Obelių paminklo statybą paroda, rodomas filmas „Išsipildžiusi obeliečių viltis – atstatytas paminklas“ apie monumento atidengimo iškilmes, vykusias šių metų birželio 22 dieną. Svetainių kūrėjas vilnietis Vytautas Butėnas pristatys naują miesto interneto svetainę. Aukcione  įsigysite šiais ir praėjusiais metais vykusio tarptautinio plenero „Tik tapyba“ menininkų darbų.

Oficialiojoje šventės dalyje vyks Obelių krašto garbės piliečio (juo šiemet išrinktas vilnietis Donatas Smalinskas) apdovanojimo iškilmės, koncertuos dainavimo studija „Pandėlio balsiukai“, miesto dainininkai ir šokėjai, grupė „Hits“ iš Kretingos ir „Čilinam“ iš Vilniaus. Prieš vidurnaktį dangų nušvies fejerverkai, prasidės diskoteka su DJ Laurynu ir tęsis iki 2 valandos, vyks tradicinės naktinio krepšinio ir smiginio varžybos.

Antra diena prasidės amatininkų turgumi, po šventų Mišių šurmuliuos seniūnijos bendruomenių kiemelių atstovai, bus varžomasi dėl skaniausio obuolių pyrago kepėjo titulo, koncertuos kaimo kapelos „Kukalis“ ir „Linksmuolė“.

Kategorijos: Kultūra, Pilietinė visuomenė, Šventės, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: