Pasaulio čempionato pusfinalyje JAV sutriuškino Lietuvą 68:96 (2)

jav-lietuva-fiba-nuotr

Lietuva – JAV | FIBA nuotr.

Rugsėjo 11 d. Lietuvos krepšinio rinktinė Barselonoje, Ispanijoje, FIBA pasaulio krepšinio čempionato pusfinalyje 28-ių taškų skirtumu pralaimėjo JAV nacionalinei rinktinei 68:96 (16:21, 19:22, 14:33, 19:20).

Amerikiečiai pateko į didįjį finalą ir rugsėjo 14 d. stos į kovą dėl pasaulio čempionų vardo.

Mūsiškiai rugsėjo 13 d. susigrums dėl trečios vietos.

Lietuva: M. Kuzminskas 15 (9 atk. kam.), J. Valančiūnas 15, A. Juškevičius 12, M. Pocius 10, D. Lavrinovičius 9.

JAV: K. Irvingas 18, K. Tomsonas (K. Thompson) 16, J. Hardenas 16, S. Kari (S. Curry) 13, K. Faridas (K. Faried) 9.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

2 komentarai

 1. Kažin:

  Manau, kad ši JAV komanda yra įveikiama ir tai gali padaryti finale labai sumanus prancūzų treneris su savo komanda.
  Iš matytų rungtynių akivaizdu, kad Lietuva su JAV iš esmės buvo pasirengusi žaisti treniruočių pobūdžio rungtynes. Manau, kad tai nelabai pamatuotas sprendimas, nes ne daugiau vilties, kad kovoje dėl 3-ios vietos Lietuvai gali pavykti nugalėti dabartines Serbijos ar Prancūzijos komandas.
  Kadangi JAV žaidimas labiausiai išsiskiria fiziniu judrumu ir iš to sekančiomis greitomis atakomis, dėl to manytina, kad tokiu atveju ji neišvengs didelio daromų pražangų skaičiaus. Tad galima tikėtis, kad jas tiksliai metant varžovas minėtu pranašumu sau palankaus rezultato nepasiektų.
  Atsižvelgiant į tai, manytina, kad Lietuvai būtų buvę tikslingiau rengtis žaisti dėl medalių su JAV komanda, t.y. rengtis žaisti va bank, būtent, su ja.

 2. brrrr:

  manau,kad šios rungtynės – labai vaizdingas ir naudingas, ta prasme, atvejis krepšinio gerbėjų stovyklai susiprast ,kokiame š…mus maudo milijonus gaunantys ES “krepšinio” mokyklos organizatoriai. Akivaizdu,kad sužaidę du kėlinukus,kaip ir kiti , ir lietuviški “kašės” profai nusprendė ,kad tokiu tempu ir toliau žaist jiems paprasčiausiai neapsimoka .Ir tokį poelgį vėliau bus galima viešai nurašyt ar tai “psichologinio” pasiruošimo ,ar tai kitoms panašioms priežastims . O iš tikro buvo sunku žiūrėti,kai nuo trečio kėlinio “chebra” tarsi mostelėjus burtų lazdele ,visiškai prarado susidomėjimą rungtynėm. Panašūs atvejai dažnai siejami nebent su korupciniais cirko reginio reikalais.Vienžo – pradžia normali ,o tęsinys – tiesiog nelogiškai sušiktas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: