A.Butkevičius nežada Energetikos ministro kėdės Lietuvos lenkų rinkimų akcijai (5)

A.Butkevičius | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

A.Butkevičius | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Lietuvos lenkų rinkimų akcijai (LLRA) Vyriausybėje nebus skiriamas joks postas, pirmadienį pareiškė premjeras, socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius.

„Galiu pasakyti – jiems tikrai Vyriausybėje nebus skiriamas postas. Tą galiu užgarantuoti, bet palaukime prezidiumo posėdžio“, – pirmadienį Seime žurnalistams sakė premjeras.

Jis atvyko į valdančiajai koalicijai priklausančios Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) valdybos ir prezidiumo posėdį.

A. Butkevičius teigė, kad LSDP prezidiumas turi patvirtini poziciją, kurios jis laikysis antradienį per valdančiųjų politinės tarybos posėdį.

„Energetikos ministras iš LLRA tikrai nebus skirtas. Ir mano kabinete jų deleguoto žmogaus, kuris galėtų eiti energetikos ministro pareigas, nebus. Negali būti dviejų premjerų, negali būti ministrų, kurie nevykdo Vyriausybės programos“, – pareiškė Vyriausybės vadovas.

Toks premjero pareiškimas – staigmena koalicijos partneriams: darbo partijai ir partijai „Tvarka ir teisingumas“. Tiesa, Darbo partija, pagal seną susitarimą, viešai kelia siūlymą, kad Energetikos ministro kėdė atitektų jų atstovui.

LSDP prezidiumas palaiko partijos pirmininko A. Butkevičiaus nuomonę LLRA klausimu.

„LSDP prezidiumas išreiškia pritarimą partijos pirmininko Algirdo Butkevičiaus pozicijai, kad Lietuvos lenkų rinkimų akcija (LLRA) dirba nekonstruktyviai ir jos buvimas dabartinėje Vyriausybėje yra nebetikslingas.

Lietuvos socialdemokratai nuosekliai vykdo savo programą tautinių mažumų atžvilgiu – visada jas rėmė ir rems, ir pabrėžia skirtingų bendruomenių svarbą demokratijos procesui“, – rašoma pranešime.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

5 komentarai

 1. aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

  Citata
  “Visi prisimename Baltijos Kelią, kokia tai buvo Tautos vienybė. Jeigu ta vienybė būtų dabar, dabartiniai valdžiažmogiai būtų šiukšlyne, turėtume tikrai Nepriklausomą Lietuvą – kaip ankstyvojo Sąjūdžio laikais buvo sakoma, kad mes siekiame Nepriklausomos, laisvos Lietuvos, kuri bus kaip tiltas tarp Rytų ir Vakarų. Toms nuostatoms pritarė visa Lietuva, visi pasaulio lietuviai. Ką turime dabar?

  Reakcingi asmenys, vedami valdžios ir garbės, paėmė valdžią, suskaldė Tautą, nes gerai žinojo iš patirties, kad gavo valdžią dėka didelės Tautos vienybės. Jie taip pat gerai suprato ir tai, kokia jėga yra ta – VIENYBĖ! Suprato ir tai, kad tokia vienybė gali taip pat ir atimti jų pagrindinį pasiektą tikslą – valdžią ir prichvatizuotus turtus. Ne be reikalo sakoma, kad „revoliuciją daro idealistai, o jos vaisiais naudojasi aferistai.”

  Taip, kaip sakiau, elito negerbiama, o man gerb. Giedrė Gorienė ir yra ta mirtinai baisi agentė, agentė Sąjūdžio laikų, Lietuvos atgimimo laikų. Lietuvos vienybės laikų, Baltijos Kelio laikų, kada žmonių lūpose buvo žodžiai – LIETUVA, LITAS. Dabar iki lito (prieš Tautos valią) nužudymo liko vos daugiau nei šimtas dienų.

  Norėčiau kreiptis į gerb. Skaitytojus, visus Lietuvos žmones, kurie savęs netapatina su „runkeliais“ ir „veršiais“ (Basanavičius dar anais laikais kvietė Tautą nebūti “Veršių Tauta “), sausio pirmąją vieningai iškelti lietuviškas Trispalves, perrištas juodu gedulo kaspinu, nes žuvo Lietuvos žmonių mylimas litas, kuris simbolizavo valstybės Nepriklausomybę. Aš tikrai iškelsiu. Nužudytas LITAS – nužudyta tikroji Lietuvos NEPRIKLAUSOMYBĖ.

  Kadaise buvo taip pat nužudytas litas, įvestas rublis, bet tai ir suprantama – Lietuva realiai buvo okupuota, kito kelio nebuvo. Bet dabar mes patys, tiksliau ne mes patys, bet valdžiažmogiai tai padarys savo savanaudiškais tikslais, parsiduodami velniui, parduodami valstybės – Tautos sielą, globalistų, bet tik ne Tautos interesams.

  Tai ar mes neisiklausysime į Basanavičiaus žodžius ir būsim ta veršių tauta, kuri leidžia nusikalstamam elitui, kabutėse, elgtis su tauta, tai yra su mumis taip, kaip jiems norisi?

  Nebūkime abejingi Tautos likimui, kitaip prarasime Tautą. Ko nesugebėjo padaryti sovietai ir kai kurie jų kolaborantai, laisvi, dabartiniai lietuviški Briuselio kolaborantai tikrai padarys, jeigu…

  Kaip pasakė vienas išminčius, labai tinka ir šiai dienai: „Nebijok priešų – blogiausiu atveju jie gali tavę užmušti. Nebijok draugų, blogiausiu atveju jie gali tave išduoti. Bijok a b e j i n g ų, nors šie neužmuš ir neišduos, bet jiems tyliai pritariant žemėje vyksta ir žmogžudystės, ir išdavystės”.

  Dėl lito sunaikinimo propogandos ir euro įvedimo mūsų valdžia nieko nesiskiria nuo A Hitlerio, naudojasi jo nusakytu metodu: „Sukurk didžiulį melą, padaryk jį paprastu, nuolat jį kartok ir galiausiai visi juo patikės”.

  Taip pat reikia nepamiršti ir garsaus ekonomisto J. M .Keyneso minčių: „Jūs nustebtumėte, su kiek mažai smegenų yra valdomas pasaulis”.

  Visą tai žinant, dar kartą kreipiuosi į gerb. Skaitytoją: iškelkime Lietuvos vėliavas 2015 sausio pirmąją su gedulo kaspinu ir nebūkime tikrąją to žodžio prasme – veršių tauta. Tokią Tauta tikrai gerbs dori pasaulio žmonės, tokia Tauta tikrai bus galima didžiuotis, ko nepasakyčiau dabar.

  Aš visada didžiuojuosi savo Tėvyne – Lietuva, bet tikrai ne tokia Lietuvos valstybe, kurios vardą mini ir kurios vardu kalba dabartiniai valdžiažmogiai.”

  Gediminas Kairys

 2. lyvis:

  Kokia nuostabi stribo išpažintis kartu su Butkevičium melagėliu. Dirba žmogus nuoširdžiai išgaudamas gilius politinius jausmus kremliaus naudai. lyvis

 3. Juozas:

  šiaip dėl LLRA pašalinimo iš koalicijos pritarčiau

 4. bartas:

  Nors ir ne Iškauskas , bet pasidalinsiu savo pamąstymais.
  Dabar Lietuvai, “strateginis partneris”, leido “suėsti” Tamaševskį. Taip, taip. Šiuo metu jis jau pasidarė nenaudingas Lenkijai. Gal vėliau ir tiks , bet, manau, kitam kartui suras kitą. Tamaševskio bičiulystė su rusais Varšuvai pabodo. Kodėl toks drąsus pasidarė Butkevičius. Kodėl Kubilius savu laiku nepasakė , kad Tamaševskis kelia pavojų Lietuvos valstybei. Nežinojo. Nejuokinkit ančiukų. Jis jau dešimtmetį vykdo ardomają veiklą Lietuvoje. Bet tada, Sikorskio, buvo įsakyta ; nekelti triukšmo ir visi sėdėjo po šluota.

 5. Vilmantas Rutkauskas:

  Šiap ar tep tikėjimo broliai Butkevič’ius su Tomaševskyju lyg ir turėtų sutarti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: