Baltijos kelio 25-mečiui – „Baltijos kelio sąšauka“ (nuotraukos) (1)

baltijos-kelias2014Minint Baltijos kelio 25-metį šiandien nuo 10 val. iki 20 val. 40 min. Lietuvoje vyko renginys „Baltijos kelio sąšauka“. Renginio vieta – Baltijos kelio trasa nuo Vilniaus iki Saločių.

11 val. renginio „Baltijos kelio sąšauka“ delegacija išvyko iš Katedros aikštės Vilniuje ir lankė palei visą Baltijos kelią susirinkusias Lietuvos miestų ir rajonų atstovų grupes. Renginio dalyviai įvairiose Baltijos kelio vietose rinkosi pagal iš anksto numatytą grafiką, kuris sudarytas taip, kad renginio „Baltijos kelio sąšauka“ delegacija galėtų aplankyti visas miestų ir rajonų grupių susirinkimo vietas. Renginio metu iš Vilniaus buvo vežama palaiminta duona, Baltijos kelio knyga, į kurią įrašomi Lietuvos miestų, rajonų atstovų palinkėjimai Lietuvai iš kartos į kartą, ir Palinkėjimų dėžė, į kurią sumetami krašto žmonių palinkėjimai.

Saločiuose, Lietuvos ir Latvijos pasienyje, susitiko renginio „Baltijos kelio sąšauka“ dalyviai ir Latvijos be Estijos delegacijos. Čia atidengtas Baltijos kelio 25-mečiui skirtas paminklas.

Jūsų dėmesiui – fotoreportažas iš „Baltijos kelio sąšaukos“ stotelės prie Juodos upės (netoli Panevėžio), kur rinkosi Panevėžio, Anykščių ir Kupiškio rajonų atstovai (Tomo Baranausko nuotraukos):

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: