Prasideda stovykla „Mūsų šaknys – baltai 2014“ (4)

LTJS stovykla „Mūsų šaknys - baltai" | rengėjų nuotr.

LTJS stovykla „Mūsų šaknys – baltai” | rengėjų nuotr.

Rugsėjo 20 d. 12 val. Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga (LTJS), Lietuvos – Latvijos forumas ir Pilietinės demokratijos institutas kviečia į savo tradicinės stovyklos „Mūsų šaknys – baltai“ atidarymą Šalčininkų rajone, Dieveniškių miestelyje.

Šiais metais stovykla vyks tuo laiku, kai Lietuva, Latvija ir Estija švęs 25-ąsias Baltijos kelio metines. Ši gražią datą bus paminėta ir stovykloje drauge su tautininkais iš Latvijos ir Lietuvos.

Stovyklos programoje labai daug įdomios veiklos: keramikos, žalvario, odos dirbinių gamyba, poezija, animacija, ekskursijos ir žygiai po apylinkes, baltų kalbų pamokos, baltų apeigos ir šv. Mišios, muzikavimas ir dainavimas, baltų karybos meno pagrindai, eitynės per miestelį su patriotiniais šūkiais ir dainomis.

Šiemet stovykloje dalyvaus ir nemažas būrys vaikų namų auklėtinių. Tai geriausias įrodymas, kad tautinis jaunimas nėra abejingas socialiniams klausimams.

Stovyklos atidarymas: 2014-08-20 12.00 val.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

4 komentarai

 1. Vilna:

  O kur dingo anksčiau dalyvaudavę ir gudai, jų šaknys taipogi baltiškos…

 2. Vidas:

  Prie ko čia mišios ir baltai?

 3. LosAngeles:

  Ar tikrai? Tai kad tam ‘baltai’ viso labo apie 150m. Musu saknys turetu buti kaip ir ‘gilesnes’. Ar kazka ne taip supratau?

 4. Kemblys:

  Mano nuomone, lietuvių protėviai priklausė gentims, kurių palikuonys dabar save vadina LIETUVIAIS. Įvardinant protėvius ‘baltais’, dabartiniai lietuviai atkertami nuo protėvių. Manau, mūsų šaknys lietuvių gentyse! Buvo gentys, valdė savo žemes, ir jokie ten ‘baltai’ neaugo, kaip žolė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: