Vilniuje išleista antilietuviška knyga, niekinanti lietuvius tremtinius (9)

knygaLeidykla „Gairės“ rugpjūčio 14 dieną Vilniuje pristatė pačių išverstą, Kremliaus parankinio Aleksandro Diukovo išleistą, lietuvių tremtinius Sibire juodinančią knygą „Holokausto išvakarėse“.

Šioje knygoje peršama mintis, kad lietuviai į Sibirą buvo tremiami todėl, kad jie buvo nacių parankiniai.

Birželio sukilimas“ ir 1941 metų deportacija kelia daug klausimų. Kokia yra Lietuvos aktyvistų fronto veiklos ir 1941 metų birželio 14 dienos deportacijos sąsaja?

Ar iš tikro deportacija tapo tarybinės valdžios atsaku į Lietuvos nacionalistinio pogrindžio ardomąją veiklą? O gal tarybinė valdžia deportaciją planavo iš anksto, ir ji buvo įgyvendinta nepriklausomai nuo LAF’o pogrindinės veiklos?

Ar pagrįstas teiginys, kad „Birželio sukilimas“ tapo lietuvių atsaku į masinį trėmimą? O gal šis sukilimas buvo paruoštas žymiai anksčiau – dar gerokai prieš deportacijas ir neturėjo su jomis tiesioginio ryšio?

O kuo tapo 1941 metų vasarą Lietuvos „tautiškųjų partizanų“ kartu su naciais įvykdytos žydų masinės žudynės – reakcija į deportaciją ar iš anksto suplanuotu nusikaltimu, kuris tiesiogiai nesusijęs su tarybinėmis represijomis?“ –rašoma knygos pristatyme.

Šios knygos apimtis yra net 500 puslapių, tačiau stebina neįprastai maža 28 litų kaina.

Tiesa, Lietuvos pasieniečiai rugpjūčio 13 dieną Vilniaus tarptautiniame oro uoste į Lietuvos teritoriją neleido istoriko, fondo „Istorinė atmintis“ direktoriaus Aleksandro Diukovo, kuriam taikomas draudimas vykti į Šengeno zonos šalis.

A.Diukovas yra pagarsėjęs skandalais. Anksčiau pamatęs latvių režisieriaus Edvino Šnorės filmą „Sovietų pasaka“ savo tinklaraštyje pareiškė, kad norėtų užmušti filmo režisierių ir padegti Latvijos atstovybę. O per vieną televizijos laidą yra aiškinęs, kad Lietuvoje vyko ne partizaninė kova su rusų okupantais, o pilietinis karas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

9 komentarai

 1. Romas Kaulinis:

  Ir dabar ką?
  Nusipirksi, tam, kad perskaitytum – paremsi Tautos priešą.
  Nenusipirksi – nepersakitysi, o tada nežinosi
  ką tenai reiktų kritikuoti. 🙂
  Čia kas dabar per ėjimas, užslėpta knygos reklama?

 2. Reiki veikti:

  Atėjo laikas tautai savo paminklą visiems žuvusiems protėviams , ir partizanams t.-tautą -paraginti sunešti po akmenį aukurui arba aukurams ant Lietuvos piliakalnių.
  Be to , atvirkštinį, kvailą pavyzdį Vilniuje turime-kai jaunasis Gutauskas pardavinėjo plytas ir pastatė skyles ant ukmergės viaduko (su lyg išėjusiais iš Lietuvos žmonėmis )
  Rezistencija parsidėjo 1941 m birželį, taigi-70 metų-nėra jokio paminklo mūsų didvyriams, kai kitiems žudikams ir tautos genocido vykdytojams po paminklą kiekviename mieste kasmet pastatoma, knygų prirašoma, o už tylėjimą ir gyvat -valdžia-žmogių parsidavimą šunys ne pirmą kartą puola ir vis garsiau.Ar yra dar Lietuvoje tikrų vyrų??
  Pajuskite gėdą ir padarykite tam galą pagaliau.

  • Kemblys:

   Visos pastangos bus bevaisės, jei veiksime po vieną. Būtina derinti pastangas. Gal atsibodau, bet pradžia nuo kalbos grynumo ir vienijančios pasaulėžiūros.

   • aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

    Lietuviai priversti rinktis gyvenimą svetur ir bijo grįžti namo. Ar todėl, kad kalbos grynumo nėra ir vienijančios pasaulėžiūros? Naivuolis esi.

    • Kemblys:

     Gal esu naivuolis, bet Kalba, giminingas Kraujas, ryšys su Lietuvos Žeme ir Pasaulėžiūra, kuri remiasi į protėvių, yra Tautą vienijantys veiksniai, ŠIUO METU. Tautiečius šie veiksniai skirtingai verčia pasijusti lietuviais, atskiras Žmogus gali net neturėti kažkurio, bet labai stiprūs kiti jį susies su Tauta. Tie, kurie yra išvykę, gali bendrauti tarpusavyje, ilgėtis Tėvynės, puoselėti Kalbą ir domėtis protėvių Pasaulėžiūra – jų širdyse degs lietuviška Ugnis.
     Parašiau savo nuostatas, kurias Tu pavadinai naiviomis. Tikiuosi atsakysi ne naiviai – bus visiems nauda, o aš būsiu dėkingas.

     • aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

      Atsakymas yra tik žodžiai, o Lietuvai reikia darbų. Manau, turėsi progą paskaityti apie darbus, kad Lietuva neišsivaikščiotų.
      Gerai rašai. Gerai, kad esi ir lietuvišką ugnį saugai.

 3. Juozas:

  Neskubėkit pirkti tos raštliavos, o jei labai knieti, tai bent palukit , priminsiu, kad , net Lenino raštai sovietmečiu, puikaus leidimo su kietais viršeliais – tekainavo 50 centų. Tokia makulatūros vertė, tokia bus ir kaina .
  Ir dar, degradavęs “istorikas” , teisinantis stalinizmo nusikaltimus, neišvengiamai pateks į istorijos šiukšlyną, kur jam ir vieta.

 4. Artojas:

  Tautos ir valstybės naikinimui visos priemonės tinkamos.
  Kai Lietuvoje nėra lietuvių tautai ir valstybei tarnaujančios valdžios viskas galima. Lietuvoje mažai beliko mąstančių žmonių, ypač jaunų. Nebeliko kovotojų. Dauguma jų nesupranta kas yra patriotizmas, garbė, atsakomybė, pareiga tėvynei. Nežino tikros Lietuvos ir Pasaulio istorijos.
  Ko norėti, juk septiniasdešimt metų į žmonių smegenis pumpuojami tie patys globalistiniai marazmai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: