Teroristai Ukrainoje sunkiai sužeidė Lenkijos žurnalistę (1)

Bjanka Zalevskaja | espreso.tv stopkadras

Bjanka Zalevskaja | espreso.tv stopkadras

Liepos 27 d. rytų Ukrainoje vykstančios antiteroristinės operacijos srityje sunkiai sužeista Espreso.TV žurnalistė, Lenkijos respublikos pilietė Bjanka Zalevskaja. Apie tai pranešė Antiteroristinės operacijos spaudos centras savo Feisbuk paskyroje.

Teroristai nepaisydami žiniasklaidos atstovų atpažinimo ženklų ėmė tiesiogiai šaudyti žurnalistų grupę. Ukrainos karinių pajėgų kariškiai sunkiai sužeistai žurnalistei suteikė pirmąją pagalbą ir nugabeno ją į artimiausią Luhansko srities Starobelsko miesto ligoninę. Iš ten sužeistoji dėl itin sunkios būklės buvo skubiai nuskraidinta malūnsparniu į Charkovą.

Kiek anksčiau šaudydami iš minosvaidžių teroristai sužeidė ir Ukrainos žurnalistą Romaną Bočkalą.

Taip pat šiandien buvo pranešta, kad Donecko prieigose teroristai griebėsi naujos taktikos –  apšaudė Donecko gyvenamuosius rajonus iš tankų virš kurių plevėsavo Ukrainos vėliavos. Tokiu būdu už šį teroro aktą siekiama suversti kaltę Ukrainos vyriausybinėms karinėms pajėgoms.

Pasak Antiteroristinės operacijos spaudos centro atstovo teroristai baugina ukrainiečius, griebdamiesi vis naujų niekšybių. Ukrainos ginkluotųjų pajėgų žvalgybos duomenimis, du teroristų tankai su užrašais „Į Kijevą“ ir „Į Lvovą“ buvo perdažyti ir virš jų buvo iškeltos Ukrainos valstybinės vėliavos. Po to iš šių tankų imta šaudyti į Donecko gyvenamuosius rajonus.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Aušrius:

    O didžiausia Putino sugalvota niekšybė yra ta, kad teroristai šaudo iš pabūklų kreivais sviediniais! Šie sviediniai lekia panašia trajektorija kaip bumerangas ir jei nekliudo didvyriškų ATO junginių, grįžta atgal ir krinta ant Luhansko mokyklų, vaikų darželių ir gyvenamųjų namų. O paskui visi galvoja, kad tai ukrainos armija apšaudė miestą! Neišsenkanti ta Putino klasta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: