A. Dmytruk: Laimi tie, kurie tiki tuo, už ką jie kovoja (video) (7)

Anastasija Dmytruk | J. Valiušaičio nuotr.

Anastasija Dmytruk | J. Valiušaičio nuotr.

Liepos 27 dieną, garsi Ukrainos poetė Anastasija Dmytruk kartu Romanu Koliada, grupės „TaRuta“ klavišininku, bei kanadiečiu Maiki Maiklu (Mickey Michael) dalyvaus paramos Ukrainai koncerte Vilniuje. Koncertas įvyks po šv. Mišių ir ekumeninių pamaldų Švč. Trejybės Graikų apeigų katalikų (unitų) bažnyčioje Vilniuje (Aušros Vartų gatvė 7).

Ta proga skelbiame Rasos Šimkutės pokalbį su šiuo metu Lietuvoje viešinčia poete apie naujausiąją jos dainą  (filmuot Algirdo Didžiulio 2014.07.22, Klaipėdoje):

Pagal A. Dmytruk eiles sukurta klaipėdiečių Virgio Pupšio ir Gintauto Litinsko daina Maidanui „Mes niekada nebūsime broliai“ tapo ukrainiečių karių kovos himnu:

Šiuo metu klaipėdiečiai pagal Anastasijos eiles sukūrė muziką dainai „Malda apie taiką“ (Molitva pro mir).

misios-uz-ukraina

 

Kategorijos: Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Vaizdai sielai, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .

7 komentarai

 1. pensininkas:

  Sėkmės Tau, Ukraina, pabudote ir kelkitės.

 2. N:

  Ukrainai jau galas. Ir neišvengiamas. Lietuvai taip pat jis artėja.

  • bartas:

   Ar nepavargai, laukdamas Lietuvos galo?

   • N:

    Tu manai, kad labai linksma??? Ką padarė valdžia kad galo nebūtų, o tauta ir valstybė klestėtų?

    • Juozas Valiušaitis:

     Valdžia…
     Valdžiatikystė – jokia veikla. Pas Putin`ą labiausiai matyt patiktų – nes visa atsakomybė “valdžioje”: o kam reikalingi Piliečiai, tamta “N”eįstengiantis išstenėti nnnnet savo vardo! O tikrasis Galas – tai iš lėto, bet užtikrintai ateina prikirptos bambagyslės iš Maskvos “kietuoliams”, kol neproporcinga ginkluote svaidydamiesi – per kelis mėnesius sugebėjo padaryti tiek nusikaltimų, kad jokie teismai jų jau nebeišteisins, tik Dievo gailestingumas ir apgaila gali grąžinti dalį neužkietėjusiųjų į visuomenės tarpą. Virkaut apie Ukrajinos kaip tautos ar valstybės, o ne Rusijos kaip – nusikaltėlių, uzurpavusių valdžią ir resursus – sistemos galą – reikia padėlioti scenarijaus vystymosi detales, ir paprognuozuoti, kokių dvėsdamas sunkiai sužeistas žvėris – kelia pavojų padaeryti žmonėms agonijoje.

 3. Perkūno Paukštis:

  Iš kur jūs žinote, ko tam jūsų dievui reikia. Juolab, biblijoje aiškiai pasakyta: ne ramybę jums nešti atėjau…
  Ir aplamai, visas išganymas jums iš žydų ateina ?

 4. Juozas Valiušaitis:

  Malonu, kad buvau pagerbtas pavarde po Anastasijos nuotrauka, bet turiu atsiprašyti, nes tai nėra mano fotografupota, o tik mano pateikta nuotrauka iš Anastasijos Dmytruk asmeninio albumo. Jame, deja, nurodytų fotografijų autoriaus nebūta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: