Nuotraukų konkursui jau pateikta keliasdešimt jaukių Lietuvos gamtos kampelių vaizdų (0)

gamtaAplinkos ministerijos paskelbtas konkursas „Neatrasta Lietuvos vieta, kurią verta aplankyti“ jau sulaukė beveik 100 nuotraukų. Tarp dalyvių fotografuotų ir siūlomų atrasti vietų – gražiausi šalies ežerai, pajūris, panoraminiai vaizdai iš apžvalgos bokštų.

Ministerijos socialinio tinklo Facebook paskyroje paskelbtam konkursui „Neatrasta Lietuvos vieta, kurią verta aplankyti“ atsiųstų nuotraukų autoriai kvietė ypatingų erdvių, gamtos kampelių ieškoti visoje Lietuvoje. Konkursui pateiktos nuotraukos su Alytaus, Ignalinos, Molėtų, Joniškio, Raseinių, Panevėžio, Šilutės, Trakų, Ukmergės, Rokiškio ir kitų rajonų vaizdais.

Daugiau kaip pusėje atsiųstų nuotraukų užfiksuoti vandens telkiniai – Baltijos jūra, Kauno marios, Ignalinos ir Alytaus r. ežerai, upės ir kt.

Galbūt tarp šių vaizdų neradote savo pamėgtosios Lietuvos vietos, kurią tikrai verta aplankyti kiekvienam? Nufotografuokite šį vaizdą, atsiųskite jį el. paštu info@am.lt ir nurodykite, kur ir kada daryta nuotrauka, ir laimėkite puodelį. Nepamirškite nurodyti ir savo vardo bei pavardės.

Konkursas tęsis iki liepos 25 d. Septynis laimėtojus išrinks komisija. Jiems atiteks firminiai Aplinkos ministerijos puodeliai. Tokiu pat puodeliu bus apdovanotas ir didžiausio palaikymo sulaukęs nuotraukos autorius.

Alkas.lt fotografas Arūnas Sartanavičius taip pat dalyvauja šiame konkurse. Spauskite šią nuorodą ir palaikykite.

44444

0.358977001406098626

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: