Donecko teroristai perdavė Boeing 777 juodąsias dėžes Malaizijos pareigūnams (video) (14)

Teroristai perduoda „juodasias dėžes“ | youtube.com stopkadras

Teroristai perduoda „juodasias dėžes“ | youtube.com stopkadras

Liepos 22 d. vadinamojoje „Donecko liaudies respublikoje“ (DLR) siaučiantys teroristai nusileido įnirtingam tarptautiniam spaudimui perduoti tyrėjams numuštojo Malaizijos oro linijų lėktuvo Bpoeing 777  žuvusiųjų keleivių palaikus ir „juodąsias dėžes“.  Šiuos įrenginius Malaizijos pareigūnams Donecke žurnalistų akivaizdoje perdavė apsišaukęs DLR „premjeru“ teroristas Aleksandras Borodajus.

Malaizijos atstovas, Malaizijos nacionalinio saugumo tarybos narys, pulkininkas Mochamedas Sakri patvirtino, kad perduotos „juodosios dėžės“ yra nepaliestos ir atrodo tik nežymiai apgadintos.

„Juodasias dėžės“ artimiausiu metu ketinama išvežti į Malaiziją.

DLR grupuotės teroristai taip pat sutiko atiduoti žuvusiųjų palaikus. Šiandien jie turi būti atvežti į Kijevo vyriausybės kontroliuojamą Charkovo miestą, o iš ten juos ketinama išskraidinti į Nyderlandus. Pirmieji Malaizijos žuvusiųjų palaikai į Nyderlandus turėtų būti atskraidinti trečiadienį.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .

14 komentarų

 1. Taip:

  Analogiškai, Lietuvos gyventojai, kurie laisvės siekė 20 a. pabaigoje, buvo teroristais 🙂

 2. Robertas:

  Is kur zinias semiate ? O gal nuvaziuokite i vieta ir isitikinsite kad tie vadinami teroristai tai paprasciausi rytu Ukrainos Tautininkai. Pamatysite kas bombarduoja ju miestus, kas zudo rytu Ukrainos gyventojus. Paklausinekite zmoniu, ka jie palaiko ir ko jie nori. Antraip jus esate melo skleidejai. Kazkodel jus labai nepatenkinti kai pagrindiniai Lietuvos portalai skleide mela apie zemes pardavimo gresmes, apie lito ivedimo “nauda”. Tai kodel tikite ka jie raso apie geopolitika? Jeigu Tautininkai palaiko vakaru Ukrainos Tautininkus, tai kodel jie nepalaiko Rytu Ukrainos Tautininku? Kodel jie nemato Amerikos itakos, finansavimo ir propogandos visuose Ukrainos reikaluose? Kodel nemato kad net vadinama Ukrainos prezidenta saugo uzsieno spec.tarnybu agentai? Kodel nemato kaip musami rusakalbiai ir ju vaikai Ukrainos vakaruose. Kodel Tautininkai nepalaiko Rusijos nacionalinio issivadavimo judejimo, kurie nori issivaduoti nuo Amerikos itakos ir pakeisti Rusijos konstitucija ? Ar Tautininkai palaiko vienu Tautu virsenybe virs kitu Tautu? Ar Tautininkams nieko nereiskia zmoniu valia ir teise i referenduma? Kodel Tautininkai spjauna i Krymo zmoniu apsisprendimo teise? Gal praregekite pagaliau . Ne gi nematote kam naudinga skaldyti Tautas ir daryti jas mirtinais priesais? Isvada, arba esate akli kaciukai, arba …… .

 3. prašalaitis:

  Robertai, Jūsų komentaras greit bus ištrintas, nes alkas kitokios nuomonės, kuri nesutampa su jų užsakovų, bijo. O labiausiai bijo tų, kurie užduoda konkrečius ir logiškus klausimus, kurie mato realybę. Alkas palaiko generalinę užjūrio partkomo liniją. Negaiškite laiko, šitiems pankostautininkams-politikieriams. Tuščia vieta, daugiau nieko. Pasiskaitinėju čia apie mokslą, kultūrą ir pan. Kartais būna įdomu.

 4. aAlgirdas:

  Robertai, nuostabu palaikau visu šimtu nuošimčiu. Tikiuosi poratalas tikrai Tavo komentaro nepanaikins. Sveikinu

 5. Aušrius:

  Robertas parašė tiksliai ir aiškiai.

 6. Klausimas:

  Įvykiai Ukrainoje – baigiamoji Apokalipsės fazė po kurios išaiškės kas yra kas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: