Tautininkai: Tragedija Ukrainoje ne tik Putino, bet ir jam padlaižiaujančių vakarų valstybių kaltė (11)

Tautininkų Ukrainos palaikymo piketas prie Rusijos ambasados | R.Laimikienės nuotr.

Tautininkų Ukrainos palaikymo piketas prie Rusijos ambasados | R.Laimikienės nuotr.

Liepos 18 dieną būrelis tautininkų, atsiliepęs į ukrainiečių prašymą rengti piketus prie Rusijos ambasadų visame pasaulyje ir pasmerkti Putino remiamų smogikų įvykdytą teroro aktą, piketavo prie Rusijos ambasados Vilniuje.

Piketo dalyviai laikė išskleidę plakatus: „Terrorussian number one“, „Putinas davė beždžionėms granatą ir turi už tai atsakyti“’, „Putin + Russia = terrorism, „No Putin, no cry“. Virš piketuotojų galvų plevėsavo Ukrainos ir Tautininkų Sąjungos bendražygių Ukrainos Nacionalistų Kongreso vėliavos.

„Tai nebuvo katastrofa, tai teroro aktas, kurio pagrindinis rėmėjas Putinas. Tai logiška seka karo, kurį jau kuris laikas atvirai kariauja Rusija prieš nepriklausomą šalį Ukrainą, o Europos Sąjunga flirtuoja su Rusija ir tik gąsdina mistinėmis sankcijomis“, – piktinosi piketo dalyviai.

Pasak pikete dalyvavusio Tautininkų sąjungos (TS) pirmininko Juliaus Pankos, Rusija peržengė visas ribas apginkluodama nusikaltėlius modernia ir galinga karine technika.

„Europos Sąjunga kaip ir reikėjo tikėtis nesugeba vieningai ir tvirtai prispausti Rusijos. Tai geriausias įrodymas kad Vytautas Lansbergis ir jo kolegos nuolat kartodami, kad ES kuo nors prisideda prie Lietuvos saugumo Rusijos grėsmės akivaizdoje tiesiog ciniškai meluoja. Didžioji dalis Europos sąjungos valstybių buvo yra ir liks prorusiškos“, – sakė TS pirmininkas.

„Rusija nepripažįsta, jog lėktuvą numušė jos  samdyti teroristai ir netgi turėjo ciniškumo išsiųsti užuojautas toms šalims, kurių piliečiai nukentėjo šioje katastrofoje. Mes lietuviai palaikome brolius ukrainiečius jų kovoje su žmoniškumo neturinčiais prorusiškais separatistais, linkime, kad Ukrainos armija galutinai sunaikintų nusikaltėlių lizdus,“ – sakė J. Panka. Pasak tautininko kasdien žūstančių ukrainiečių kraujas ir beveik 300 žuvusiųjų civilių keleivių numuštame lėktuve tai ne tik Putino, bet ir jam padlaižiaujančių vakarų valstybių kaltė.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .

11 komentarų

 1. tampax'as:

  Tikra tiesa, dėl ko kilo II pasaulinis karas? Kad Vakarai nuolaidžiavo fiureriui ir jo partijai ir mylėjosi su Stalinu…

 2. Komentaras:

  Norėčiau paklausti J. Pankos- iš kur jūs viską taip gerai žinote, kas kaltas dėl šios katastrofos? Ar jus kaip ir Landsbergį su konservuota kompanija- žemėj, danguj, po žemėm- rusai puola? Ponas Juliau, o gal ir Odesoje žmonės susidegino patys?

 3. Laima:

  O aš manau, kad ES kai kam rožiniai akiniai nukris. Europiečiai netikėjo, kad ten – karas, skraidė lyg taikos metu. Prisiskraidė… Dar nežinia kada palaidoti galės…

 4. liudas gira:

  Kitaip sakant Tautininkai yra uz tai,kad eurofašistinės ukrainos huntos jėgos ir toliau šaudytu niekuo dėtus rytų ukrainos gyventojus, sprogdintų jų namus. Tikrai “tautiškas” požiūris!!!Malonu,kad taip greit jie atsiskeidė kaip sakoma tikrasis veidas. Daugiau jokių reikalų su tokiais “patrijotais”

 5. Martynas:

  Prie ukrainos prisidejo Vakaru ir Rusijos Interesai, Vakarai liepe Ukrainai apsisprest, Ukraina su Europa ir Vakarais? Ar Ukraina su Rusija? Su Vakarais ir su Rusija Ukrainai buvo uzdrausta. Karas Ukrainoi ira karas tarp Vakaru su Nato Interesai pries Rusijos interesus , Ukraina pasirinko liedama krauja vakarus ji bus europos sajungos nare ir nato partneris . Tai patvirtino Voketyjos Politikai niekas to neslepia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: