Amerikietiškos ratuotos legendos sudrebins Palangą (2)

American SpiritArtėja didžiausia amerikietiškos technikos šventė Lietuvoje. Rugpjūčio 8–9 dienomis Palangoje įvyks septintasis kasmetinis tarptautinis amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų sąskrydis „American Spirit“.

„American Spirit“ tinkamiausia vieta vienoje vietoje išvysti retus Lietuvoje ir legenda visame pasaulyje tapusius amerikietiškus automobilius ir motociklus. Sąskrydis surenka didžiulį tikrų ratuotos technikos mylėtojų būrį iš Baltijos šalių. Dalyviai susirenka dėl dviejų pagrindinių priežasčių: čia renkasi bendraminčiai, čia galima parodyti savo plieninius numylėtinius. Šiais metais tikimasi sulaukti daugiau kaip 200 dalyvaujančių automobilių ir motociklų.

Jau tradicija tapo minėti sukankančius automobilinius jubiliejus. Šiais metais švenčiame „Dodge“ ir „Ford Mustang“ jubiliejus. „Dodge“ ženklo automobiliams sukanka 100 metų o vienai iš didžiausių auto legendų Ford Mustang – 50. Tad abiems automobiliams bus skirtas ypatingas dėmesys.

Jau antrus metus į „American Spirit“ veiklą aktyviai jungiasi ir „Harley-Davidson“ motociklų savininkai. Laukiami ir kiti amerikietiški motociklai.

„American Spirit 2014“ oficialiai prasidės rugpjūčio 8 dieną, tačiau atvykusius ketvirtadienį pakviesime į vakarinį kruizą Palangos gatvėmis. Atvykę penktadienį kviečiami dalyvauti „Big Poker Run“ varžybose. Dalyviai turės aplankyti daugybę kontrolinių taškų, paskirstytų po vakarų Lietuvą. Kontroliniuose taškuose dalyviai trauks po vieną pokerio kortą. Vakare bus apdovanotas dalyvis surinkęs geriausią kortų kombinaciją. „Poker Run“ metu dalyviai turės galimybę aplankyti Senovinių motociklų muziejų ir Šaltojo karo muziejų (balistinių raketų bazė). Tą pačią dieną dalyvių lauks dar kelios rungtys – automobilio garso, lėto drago, išmetimo sistemų garso varžybos ir vakarinis kruizas.

Pagrindinė „American Spirit“ dieną, šeštadienį, prasidės mažuoju „Poker Run“ Palangoje ir laisvuoju kruizu. Po pietų dalyviai rungsis dėl geriausių vardo. Automobiliai ir motociklai varžysis dėl pripažinimo 22 rungtyse. Nugalėtojus nustatys sąskrydžio dalyviai užregistravę savo techniką iki liepos 27 dienos. Šią dieną vainikuos tradicinis Didysis paradas Palangos gatvėmis.

Dalyvių registracija jau vyksta. Dalyviai, kurie užsiregistruos internetu, turės privilegijas (balsavimas už geriausius, individualius dalyvio ženkliukus) prieš besiregistruojančius renginio dieną.

Renginys ir žiūrovams ir dalyviams yra nemokamas.

Pirmas „American Spirit“ įvyko Palangoje 2008 metais. Įprastinė renginio diena yra antras rugpjūčio savaitgalis.

Visą renginio informaciją galite rasti čia.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: