A.Butkevičius ketina atleisti visus viceministrus (0)

A.Butkevičius | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

A.Butkevičius | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Premjeras Algirdas Butkevičius, po penktadienį Seime posėdžiavusios valdančiųjų partijų Politinės tarybos, sako, kad po to, kai bus patvirtinta įgaliojimus grąžinusi Vyriausybė, bus atleisti visi viceministrai.

„Ministrai grąžina įgaliojimus, kaip žinoma, pagal Konstituciją privaloma tą daryti po Prezidentės inauguracijos, ir ministrai taip pat atleidžia visus viceministrus ir naujai formuoja savo komandas, atsižvelgdami ir į kompetenciją, ir į tai, jeigu yra tam tikra informacija apie viceministrus. Mes deklaruojame ir ne tik deklaruojame, bet laikomės skaidrumo principų, atsakomybės principų prieš rinkėjus ir visuomenę ir elgsimės labai atsakingai, įvertindami ir tai, ką sugebėjo per pusantrų metų padaryti ir ministrai ir viceministrai“, – po posėdžio žurnalistams sakė A. Butkevičius.

A. Butkevičius žurnalistus patikino, kad yra už skaidrumą ir pabrėžė, kad jeigu kuris nors viceministras yra nusižengęs pagal Kriminalinės žvalgybos arba Korupcijos prevencijos įstatymus, tai jis toliau nebeis savo pareigų.

Premjero teigimu, viceministrai keisis, tik konkrečių pavardžių ar skaičiaus jis dar negali įvardyti.

Apie naują viceministrų komandą tą patį kalbėjo ir Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė.

Tiesa, tą pačią dieną Teisingumo ministras Juozas Bernatonis atleido viceministrą Saulių Stripeiką jo paties prašymu dėl asmeninių motyvų. S. Stripeika – antrasis postą palikęs viceministras, kurio pavardė figūravo vadinamajame prezidentės Dalios Grybauskaitės „juodajame sąraše“.

Birželio viduryje posto atsisakė žemės ūkio viceministras Rytis Šatkauskas, kurio pavardė taip pat minėta vadinamajame „juodajame sąraše“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: