„Savaitės pjūvis“ apie darbą europarlamente ir birželio 29 referendumą (6)

Julius Panka | penki.tv nuotr.

Julius Panka | penki.tv nuotr.

„Penki TV“ apžvalginė laida „Savaitės pjūvis“ atsisveikindama iki rudens pristato svarbiausių šios savaitės įvykių apžvalgą. Naujai į Europos Parlamentą išrinktas aplinkos ministras Valentinas Mazuronis kalba, kodėl jis pasirinko darbą Briuselyje, o Tautininkų sąjungos vadovas Julius Panka ragina rinkėjus birželio 29 d., sekmadienį, dalyvauti ir balsuoti referendume „Tautos valia“.

Daugiau laidų, straipsnių ir komentarų – www.iskauskas.lt, „Penki TV“ kanalu „YouTube“, portaluose www.alkas.lt ir www.veidas.lt.

Penki TV Savaitės pjūvis

Tai apžvalginė laida, kurios kūrėjai drauge su pašnekovais aptaria Lietuvos politikos aktualijas, komentuoja įvykius užsienyje bei padeda nepaklysti svarbiausių naujienų sūkuryje. Laidos vedėjas: apžvalgininkas Česlovas Iškauskas. Turite klausimų, pageidavimų ar pasiūlymų? Susisiekite su redakcija: redakcija@penki.tv arba tel. (8 5) 266 4522.

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .

6 komentarai

 1. )..(:

  visi,kurie negavote rinkejo korteles,galite eiti rytoj balsuoti(ji nebutina),tik turekit pasa ar asmens tapatybes kortele.
  ———————
  as jau balsavau ir pazymejau TAIP,nes nenoriu,kad zaliuojanti Lietuva taptu uzsienio mafijos statomu fabrikeliu teritorija.

 2. tampax'as:

  Bet ref.organizaotoriai juk laimėjo: jie įrodys, kad po kokių 20 m. Lietuva verks, pardavinėjanti žemę atėjūnams – lenkams, rusams, ESinininkams… Tai bus Lietuvos pabaiga.

  • Kemblys:

   Tavo tie ‘organizaotoriai’, jei būtų norėję laimėti, būtume rinkę parašus į du lapus: vieną už Žemę, kitą už 100000, o išteklių naudojimą reikėjo palikti sekančiam kartui. Vieni būtų pasirašę už tą, kiti už kitą, o dar kiti už abu… Manau, išdavystė buvo sąmoningai sumanyta iš anksto. Jau rinkdamas parašus žinojau referendumo baigtį, bet norėjau išjudinti kiek galima daugiau žmonių. Valdantieji pajuto, kad žmonės nesitaiksto su esama padėtimi.

 3. wikswa:

  Kodėl jis pasirinko “darbą” Briuselyje? :)))))))))))))))))))))))))))))))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: