Seime Z. Vaišvilos ir J. Pankos spaudos konferencija apie birželio 29 d. referendumą (tiesioginė transliacija, video) (82)

Zigmas Vaišvila ir Julius Panka | Alkas.lt nuotr.

Zigmas Vaišvila ir Julius Panka | Alkas.lt nuotr.

Birželio 26 d. Seime įvyko Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos ir referendumo „Tautos valia“ iniciatyvinės grupės koordinatoriaus Juliaus Pankos spaudos konferencija „2014 m. birželio 29 d. referendumas – valstybės sugrąžinimas Tautai“.

„Seimas nutarė, kad Referendumas „Tautos valia“ vyks paskutinę vėliausią dieną – šių metų birželio 29 d. Po ilgo ir sunkaus kelio, valdžios patyčių, melo ir galimai nusikalstamo trukdymo, grasinimų ir gąsdinimų Lietuvos Respublikos piliečiai vis tik galės pareikšti savo valią ir spręsti, ar keisti Lietuvos Respublikos Konstituciją. Ne valdininkai, o kiekvienas pilietis pats galės apsispręsti – ar Lietuvos žemė bus parduodama svetimšaliams ar ne, ar referendumui paskelbti reikės kaip iki šiol 300 000 ar pakaks 100 000 mūsų piliečių parašų, ar referendumu priimti sprendimai bus keičiami tik referendumu ar kaip iki šiol yra referendumui nepritariančios valdžios sprendimais“, – sakė signataras Z.Vaišvila.

„Nebijokime ateiti prie balsadiežių ir pasakyti savo nuomonę. Juk balsavimas vis dar yra anoniminis. Šį kartą balsuosime už save, savo vaikų ir Tėvynės ateitį!“ – signatarui antrino J.Panka.

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją iš Seimo galima buvo stebėti ČIA arba ČIA.

Vykstant spaudos konferencijai jos dalyviams galima buvo internetu pateikti klausimus. Nuoroda į klausimų uždavimo sistema (veikė spaudos konferencijos metu) ČIA.

Žiūrėkite spaudos konferencijos tiesioginės transliacijos iš Seimo vaizdo įrašą:

Kategorijos: Lietuvoje, Lietuvos kelias, Naujienos, Nuomonių ratas, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

82 komentarai

 1. Zeme turi priklausyti tiems, kurie ja dirba, bet ne buti spekuliantu ar aferistu objektu kaip yra dabar. Ir jei zeme Lietuvoj nori isigyti uzsienietis, tam, kad ta zeme nedirvonuotu, o gaminti zemes ukio produktus – tai sveikintinas dalykas ir reikia tam nedaryti jokiu kliuciu, kaip tai daro sito referendumo inisiatoriai. Esu tikras, kad sis “referendumas” zlugs o aktyvumas nepasieks net 300 tuks. “pasirasiusiu” zmoniu.

  • Virginija:

   Dorogoj subotin, kaip visada nusivilsite, bet referendumas įvyks ir bus taip, kaip nori ir reikalauja tauta. Tekančios upės nesustabdysit.

   • prasmė:

    net įdomu,kad konservatorių vedantieji ir Subotinas galimai tos pačios nuomonės ir supratimo apie valstybingumą,Lietuvos teritoriją.Ir valstybės teritorijos santykį su valstybingumu ir Tauta.

  • Lamatas:

   Norintis dirbti žemę užsienietis gali puikiausiai tą daryti savo šalyje . Jei jam reikalinga žemės ūkio produkcija , tai čia ir taip jokių kliūčių nėra . Bet galima žemę įsigyti ir kaip nekilnojamą turtą ,kad gauti leidimą gyventi Lietuvoje ( ES). Kaip dabar superkami apleisti pigus butai. Tam žemė daug labiau tinka – ji nei griūva , nei šildymo prašo prašo . O saugikliai – šiandien jie yra , o rytoj juos galima atšaukti . Tai ne konstituciją , nors ir ją bandoma visokiais būdais prievartauti. Čia jau nekalbant apie galimą politinį kaimyninių šalių supirkimą , siekiant paveikti Lietuvą kaip valstybę .

  • Klausimas:

   Užsieniečiai, paprastai, gaminasi produktus sau, t.y. išsiveža ką pagamino. Kartu ir pelną pasiima, o valstybei lieka “dirka ot bublika”. Darbo vietos, mokesčiai? Kiek jie prikuria tų darbo vietų? Šimtais per dieną? Ir už kokius atlyginimus?

 2. aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

  Šimtus metų agresyvūs svetimšaliai norėjo šeimininkauti Lietuvoje. Nei vokiečiams, nei lenkams, nei rusams nepavyko.
  Atsibuskit, lietuviai!
  http://www.youtube.com/watch?v=yXwOgRMol2o

  Lietuvos piliečiai, referendumo biuletenyje pažymėkim galingą
  taip,
  pritardami, kad būtų priimtas mūsų siekiamas įstatymas konstitucijoje. Mes – Lietuvos šeimininkai.

 3. )..(:

  ir dar.

  Ketvirtadienį (06.26), 11 valandą įsijunkite LRT radiją – agitacinėje laidoje dėl žemės referendumo – Rolandas Paulauskas

 4. Lamatas:

  Vis dėl to į referendumą verta ateiti visiems . Ypač tiems kurie nusiteikę „PRIEŠ“ . Tai leis ,baigus išparduoti Lietuvą , visai teisėtai pareikalauti savosios pelno dalies . Savo „Judo skatikų“. Nedalyvavusieji lieka „nė prie ko“ . Kaltė už bailumą lieka , o teisės į pelno dali – ne .
  Jei balsuosit „UŽ“, tuo pasipriešindami Lietuvos išpardavimui , taipogi jokių teisių į pelną ar privilegijas negausit . Nebent kada nors , pasisodinęs ant kelių vaikaičius ar provaikaičius , visai teisėtai galėsit jiems sakyti – Tai mano balso dėka Lietuva iki šiol gyva. Saugokit ir mylėkit ją taip , kaip aš ją saugojau ir mylėjau . O tai, patikėkit , labai daug .

 5. dėmesio:

  Šiandien, t.y. birželio 26d. nuo 11,03val. iki 12val. per LRT bus tiesioginė transliacija, skirta referendumui. Kam patogus laikas – stebėkite.

 6. Ūla:

  klausimas Subotinui. Rusijoje dirvonuoja ištisi plotai. Kodėl jie neišsiparduoda žemės?

  • Lamatas:

   Teko ten būti kaime , pardavusiame žemę . Tiesa ne užsieniečiams bet maskviečių agromilžinui.Kraupus vaizdas . Vos neverkia . Kai pinigai baigėsi ( kas pragėrė, kas ką nusipirko, kas paprasčiausiai išvyko kitur) tada tik susizgribo kad nei bulvyčių kur pasisodinti , nei karvutės paganyti . Tada pagalvojau – negi tokia ateitis viso Lietuvos kaimo?

  • Lamatas:

   Tai ką bailiai – baisu? . Galiu suprasti agituojančius ir balsuojančius “prieš”.Tai jų pasirinkimas. Tačiau agituojančius, piliečius neatlikti savo pilietinės pareigos , nei suprasti , nei gerbti negaliu. Matomai patys suprantat kad vienintelė jūsų galimybė laimėti- kad žmonės neateitu , nebalsuoti. Tokia pergalė verta tik tikro bailio.Tai gal galima ir kitur elgtis taip pat .Nemokyti,negyti, neremontuoti Ir taip toliau. O jei prireiks Lietuvą ginti ? Tai matomai taip pat geriau neginti . Juk galima pralaimėti . Ar tuo labiau nukentėti.

  • Rusija dabar uzima 3-cia vieta Pasauli pagal grudu exporta ir jei Rusijoj zeme dirvonais apaugtu tai to tikrai nebutu.

 7. simas:

  Klausimas: Kodėl įmestame lankstinuke dėl referendumo, jau beveik nieko nekalbama apie žemės pardavimą/nepardavimą užsieniečiams, o svarbiausiu klausimu iškeliamas tikslas iškovoti teisę, kad referendumui pasiekti užtektų 100 tūkst. balsų? Kodėl blaškomasi ir mėtomasi?

  • prasmė:

   visko nesurašysi.Bet Jums blogai ir blogai .Žmonės aukojasi dirba be išteklių, išvargę be jokių patarėjų ir vadybininkų dirba, rašo nuoširdžiai.Ar negali to pajusti?Tai prisidėk ,o ne nuolat bambėk.

 8. aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

  “Per nepilną mėnesį pastebėtas demografinis sprogimas. 100000 rinkėjų padaugėjo.” (nuo 20:30)
  Ačiū Juliau už tokį svarbų pastebėjimą.
  Bolševikinė kelių partijų gauja daro viską, kad referendumas neįvyktų.

 9. Rimas:

  viešas klausimas viešąjam asmeniui, t. y. politikui – seimo nariui Eugenijui Gentvilui: kiek žemės sklypų ir kokios paskirties valdote, kad taip aktyviai dalyvaujate oponuojant Referendumo iniciatoriams ??

 10. Daug yra nepatenkintu,kad žeme pas mus dirvonuoja,bet ar jie žino,kad mūsų dirbama žeme buvo 50 metų chemizuota,industelizuota,apdirbta pisticidais, ir pusę amžiaus gavo įvairaus cheminio brūdo,o kad žeme pasveiktu reikia dešimtmečio,kad per žolę samaną jį išsivalytų .Pjaunant žolę dirvos paviršiuje užaudinta samana dalinai sunaikinama,todel žole nepjaunama.Pažvelgus į statistinuis duomenis sveikų vaikų turime tik 20% todel visų Tautiečių pareiga šį skaičių nenumaldomai didinti ypač mūsų vaikams auginti tik ekologišką maistą,kitaip išnyksime kaip pavasarį sniegas.Skandinavų vyrai jau daugelis neturi palikuonių.Lietuvaičiai studentai studijuojantis Danijos Karalysteje tapo spermos donarais.

 11. Rimas:

  mano nuomone Eugenijus Gentvilas gina ne Tautos bet savo interesus, dalyvaudamas debatuose, pats turbūt kaip ir buvęs seimo narys Jonas Ramonas, buvęs Kaimo reikalų komisijos narys, planuoja spekuliuoti ir parduoti brangiau savo žemės sklypus ateityje, kas gali tai paneigti ?! laikas parodys, ar E.Gentvilas yra žemės spekuliantas

 12. žemė:

  gentvilai, tapinai ir kiti liberalai, įsikalkite į savo galveles – Žemė, Vanduo ir visi Gamtos Ištekliai prigimtine teise priklauso mums visiems, todėl niekas neturi jokios moralinės teisės, prisidengdamas “šventa privačia nuosavybe”, pardavinėti bendro turto. Jeigu visokiomis manipuliacijomis, apgavystėmis ir gešeftais jums pavyko pasisavinti dalį bendro turto, tai dar nereiškia, kad jūs galite su juo elgtis, kaip jums patinka. Kita vertus, liberalinis-kosmopolitinis mąstymas yra susiaurėjęs iki piniginės dydžio ir storio, todėl kažko kito iš jūsų tikėtis neverta. Jeigu iki 30-ies nebuvai revoliucionierius,tai neturi širdies, jeigu iki 40-ies vis dar esi liberalas – neturi proto.

 13. VILNIETIS:

  Nu ką, balandėliai, rinkėjų aktyvumas išankstiniame balsavyme žemiausias per visą nepriklausomos Lietuvos istoriją. dar nei per vienus rinkimus ir referendumus nebuvo tokio žemo 🙂
  Aišku, to ir reikėjo tikėtis. Sveiko proto Lietuvoje daugiau, nei kad atrodo Pankai ir jo sėbrams 🙂

  Kad ir kaip plėšėtės, nepraėjo jūsų žemgrobikiški tikslai 🙂 Net ir aktyvi Lietuvos žemgrobių parama nepagelbėjo 🙂

  vadinasi, Lietuvoje dar yra išlikę sveiko proto ir šalis dar turi perpektyvą 🙂

 14. VILNIETIS to žemė:

  Nesu liberalų gerbėjas ir aš. Bet bent dalis liberalų jums pataikauja. Vienas va čia vis savo referendumui palankius straipsnelius rašinėja. Tokių ir daugiau žinau.

  bet tas cituojamas posakis “Jeigu iki 30-ies nebuvai revoliucionierius,tai neturi širdies, jeigu iki 40-ies vis dar esi liberalas – neturi proto” yra iškreiptas 🙂 Jis skirtas socialsitams ir skamba maždaug taip: “jei būdamas 20 nebuvai socialistu – neturi širdies, o jei būdamas 40 juo likai – neturi proto” 🙂 Tad neiškraipykit klasikos 🙂 Taip iškraipant bet ką galima įrašyti.

  ir dar – čia pamąstymui. Tutininkų Sąjungoje taip pat toli gražu ne visi pritaria šiam referendumui 🙂 O tai jau labai gerai žinau 🙂
  Tad pagalvokit, kas iš tiesų ura tikras, tarpukario tautininkų vertas, tautininkas, Lietuvos patriotas. O kas – žemgrobiams ir Rusijai tarnaujantis pseudotautininkas 🙂

  • vilniečiui rusai bendrapiliečiai?:

   Malonėkite rišliai paaiškinti NEPARSIDAVIMO UŽSIENIEČIAMS ryšį su ‘”naudingumu” rusijai. Gal ir jūs, kaip landsbergistai, rusus laikote “savais” bendrapiliečiais, o ne UŽSIENIEČIAIS?

   • Lamatas:

    ” Vilnietis” aiškiai reiškia savo tikslą – bet kokiais būdais atverti Rusijai galimybę užvaldyti Lietuvą “taikiu būdu” – superkant nekilnojamą ( dabar ir žemę) ir kilnojamą ( tokius kaip “Vilnietis” ir pan.). O priemonės visos geros . Jeigu sunku susigaudyti prisiminkit liaudies išmintį
    -pats muša – pats rėkia
    – įleisk kiaulę į bažnyčią…..ir daugybe kitų.

  • Tautininkas:

   Na taip, galiu tam pritarti. Liberalų partijų narių tarpe pasitaiko referendumo šalininkų, o tautininkų tarpe – jų priešininkų. Tačiau reiktų vertinti visumą. Juk niekas neabejoja, kad liberalų partijų tarpe vyrauja referendumo priešininkai, o tautininkų tarpe – jo šalininkai. Tačiau, žinoma, visur visokių pasitaiko. Tad ne neujieną čia parašei.

 15. šitam paršui suboootinui:

  Kartojiesi, kelis kartus rašai tą patį, per tą patį. Ar naujų minčių pritrūkai?

 16. Lamatas:

  “….. Zmones, pasirodo ne durniai!!!” – matomai todėl taip stengiatės kad neateitu. O jus paraginkit ateiti visus ir prabalsuoti . Ką – baisu?

 17. Zigmas Vaišvila:

  Smagu matyti, kad komentatorius “Jurijus Subotinas” atsidengė turįs su konservatorių vadovybe bendrus interesus ir tikslus. Nervai, nervai…

  • Lamatas:

   Suprantu Kad Tamstai labai svarbi savųjų nuomonė, Tai ir stengiesi palaikyti peršamą propagandą. Bet realybė visai kita . Dabar ten daug kalbama apie Krymą, Ukraina ,ir kas stebina – mažai kas kalba apie žmonių vargus ,apie žuvusius . Daugiausia skaičiuojama kiek tai kainuos milijardais . Ir įtikinėjama kad dėl “rusų pasaulio” kūrimo tikrai verta susiveržti diržus .Taikus ,nuperkant , Lietuvos užvaldymas būtų pats pigiausias ir labiausiai realus įgyvendinti projektas. Bet tai nebūtų investicijos į Lietuvos žemės ūkį . Tai būtų savanoriškos lietuvių deportacijos apmokėjimas . Todėl taip ir stengiamasi . Ir čia labai pasireiškia kokios svarbios “virvutės” iš praeities . Gaila kad tai nėra paaiškinama Lietuvos žmonėms. Tikrai kad nesuvažiuos pirkėjai iš vakarų , o iš rytų …..pasižvalgykit aplinkui.

  • Klausimas:

   Kas jis toks tas kalbantysis? Teigia apie valdžios siekį įtvirtinti žemės pardavimą užsieniečiams ir referendumas tam ir skirtas (Pati klipuko pradžia ir toliau neverta net žiūrėti). Kam jai to siekti jei žemę užsieniečiams jau galima įsigyti nuo šių metų gegužės 1 d. 😀

 18. Rasa:

  Ačiū prelegentams už labai aktualią spaudos konferenciją.

  Vienas pastebėjimas. Gerbiamas Z.Vaišvila, per 26 metus puikiai pažinęs Landsbergį, dar ir šiandien labai kilniaširdiškai sugebėjo surasti keletą gražių žodžių. Deja, aš tuo klausimu būčiau griežtesnė ir Landsbergį apibūdinčiau trumpai- Nužmogėjimas: nuo Tautos vedlio iki Parsidavėlio Išdaviko ir Tautos kiršintojo.

  Linkiu visiems nepasiduoti išdaviko Landsbergio ir jo šutvės melo bei demagogijos pinklėms, aktyviai dalyvauti Tautos Valios referendume ir dar kartą, kaip ir 1991 m. vasario 9d. Plebiscite, PASAKYTI LIETUVAI “TAIP”, pasakyti SAVO- Valstybės šeimininkų- TEISĖMS “TAIP”.

 19. Virginija:

  Draugas Subotinas panikoje ir tai kaip įrodymas buvo jo isteriški komentarai, kurie jau ištrinti, nes buvo pasikartojantys ir rašyti didžiosiomis raidėmis. Tikiuosi, jog dabar Jurijus apsiramino ir jei nenori, tai tegul neina į referendumą, bet tikrai nebūtina garsiai šaukti ir sau ( tik sau) gadinti nervus ir sveikatą.

 20. prasmė:

  blogai tai,kad žmonės mano,kad jei žemės neparduoti reikia žymėti NE.Reiktų kaip nors paplatinti per visur biuletenį su žymėjimu.Bus čia daug suklydusių.kodėl per agitacinę laidą nebuvo pateikta to biuletenio pavyzdžio su žymėjimu vietoje to Lapinsko bambėjimo apie nieką.

 21. dėl rytojaus:

  Gal kas žinote, kurie referendumo rėmėjai dalyvaus rytdienos LTV referendumui skirtoje laidoje? Būčiau dėkinga už info.

 22. Balsas iš dangaus:

  nepatinka man šis referendumas

 23. Balsas iš dangaus:

  Nepatinka man šis referendumas.

 24. Birželio 27 d.:

  Rytojaus DEBATŲ laidoje Vilniuje, nuo 18,50 iki 20,55 valandos vyksiančioje LRT TV STUDIJOJE, reikia 100 bendraminčių pasišventėlių, kantriai galėsiančių išsėdėti visą tą laiką. Norinčius vykti palaikyti mūsų komandos – – R. JUSIENĖS, D. KUOLIO ir P. ŠLIUŽO, — kuo skubiau praneškime R. Jusienei telefonu 861693499. … Oponuoja: V. Landsbergis, J. Sabatauskas ir R. Šimašius.

 25. Kęstutis:

  … Mano darbo aplinkoje nemažai lenkakalbių ir rusakalbių, renkant parašus visi pasirašė, o dabar žada ateiti į referendumą ir balsuoti UŽ …

 26. aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

  Šiandien paskutinė minčių lavina televizijoje ir todėl svarbu iškelti 1 ir 47 straipsnio suderinamumą. Iki šiol niekas iš referendumo šalininkų dar nekalbėjo apie
  štai ką.
  *****************************************************************************************************************************
  Lietuvos konstitucijos
  “1 straipsnis
  Lietuvos valstybė yra n e p r i k l a u s o m a demokratinė respublika.”
  Tada ir tik tada, kai Lietuvos Konstitucijoje, priimtoje Lietuvos piliečių 1992-10-25 referendume, 47 straipsnyje buvo rašoma, kad
  “Žemė, vidaus vandenys, miškai, parkai nuosavybės teise
  gali priklausyti tik Lietuvos Respublikos piliečiams ir valstybei.”
  47 straipsnis deramai atitiko 1 straipsniui tik iki tada, kada bolševikinių seimo gaujų burtininkai padarė pakeitimus.
  Daugiau apie tai va čia
  http://www.zemesvardu.lt/straipsniai/konstitucijos
  Neatpažįstamai pakeistus 47 straipsnį be Tautos valios ir sukčiams sėkmingai pardavus visas Lietuvos žemes vokiečiams (danams, rusams, lenkams, …), Lietuva pataptų p r i k l a u s o m a nuo vokiečių. Tame ir yra matomas akivaizdus neatitikimas tarp 1 ir 47 straipsnių.
  *************************************************************************************************************************
  Lietuviai, susigrąžinkim konstitucinę teisę į protėvių išsaugotą žemę mums. Esant žiniaskliados blokadai, visi dalyvaukim birželio 29 referendume ir įstatykim ragus bolševikinės partijų gaujos erodams.

 27. Perkūno Paukštis:

  Pamiršote Dievus, bedieviai !
  ————————————-
  Tik galbūt reikėtų ne kažkaip prašyti, apgailėtinai atsiklaupus prožydkrikščioniškai melsti, kad Jie Lietuvai padėtų, o tiesiog reikalaujant pasikalbėti, kad atliktų pareigą. Juk čia Jų šita Žemė, jų čia namai ir mes – namiškiai.

  • Lamatas:

   …”Juk čia Jų šita Žemė, jų čia namai ir mes – namiškiai.”…. tai kad jau nelabai . Ruošiasi iškeisti Žemę į bilietus kitur .O neina atlikti pareigą todėl ,kad jei ten nepatiks galėtų dėl savo vargų kaltinti kitus . Atsieit – mus išvijo , nuskriaudė. Niekingi tupėtojai krūmuose.

 28. )..(:

  http://www.laisvojibanga.lt/geras-skonis-2014-06-27/

  2014-06-27 d. 12.00 Tęsiame diskusiją apie referendumą dėl žemės pardavimo. Studijoje diskutuos Liberalų Sąjūdžio Pirmasis pirmininko pavaduotojas Gintaras Steponavičius ir Tautininkų sąjungos pirmininkas Julius Panka.

  • Amelija:

   O Jums, Rimai, siūlau pasiskaityti nuosaikų ir argumentuotą tekstą apie referendumą šioje nuorodoje:

   http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2014-06-26-donatas-puslys-apie-sveicarijas-arba-ka-veikti-sekmadieni/119159

   • Rimas:

    pagal tokią logiką tada reikėtų ir rinkimuose skaičiuoti rezultatus: iš viso skaičiaus suskaičiuoti kiek piliečių prabalsavo (procentinį dydį) ir kiek piliečių ignoravo balsavimą kartu sudėjus su balsavusiais prieš (procentinį dydį). Tada būtų aišku: jei daugiau nei pusė, t.y. kvorumas, prabalsavo už, tada reikštų, kad yra priimtas sprendimas, t.y. išrinktas atstovas.
    o jeigu yra nustatyta norma 50% + 1, tai tada turėtų sudalyvauti kuo daugiau, kad rezultatas būtų tikras, nes neatėjusieji tiesiog žlugdo referendumą ir tiek
    kitaip sakant tuos 300000 surinktų parašų, t. y. piliečių pasiunčia velniop, o patys nusišalina nuo valstybės valdymo ir lieka ne šeimininkais, kurie priima sprendimus, o seimo narių sprendimų vykdytojais ir tiek !!!
    ar tokia logiką mėgintumėt paneigti?? lauksiu atsakymo
    p.s. praėjusį kartą nesulaukiau atsakymo

    • Amelija:

     Jūsų logikai dėl balsų skaičiavimo rinkimuose tikrai pritariu. Jei Seimo narys išrenkamas tegavęs 20-25 ar dar mažiau nuošimčių rinkėjų balsų, tai kokiai visuomenės daliai jis atstovauja? Tas pat turėtų galioti ir prezidento, juolab artėjantiems merų rinkimams. Va tada ir išryškėtų mūsų visuomenės politinė branda… Žinoma, pirmąkart toks balsavimas totaliai sužlugtų, bet antrąsyk jis tikrai taptų privalomuoju. Ir dar – būtina kuo greičiau įteisinti balsavimą internetu. Jaunimas tikrai aktyviau dalyvautų, o ir vyresniems nereikėtų gaišti laiko, komisijoms būtų mažiau darbo.

     Dėl parašų surinkimo ir referendumo formuluotės nediskutuokim, neabejoju, kad nuomonės išsiskirs, o gražų penktadienio vakarą ginčytis neverta. Liekam gražiuoju.

 29. Briuselis - mūsų vairininkas:

  Prakeiktieji referendūmininkai-banditų anūkai siekia sukiršintį tautą ir supykdyti mus su ES respublikomis įvesdami diskriminacinius draudimus. Pažeisdami stojimo į ES sutartį referendūmininkai siekia grąžintį lietuvoje antidemokratinį Kremliaus režimą.

 30. Klausimas:

  Apie kokius biuletenius kalbėjo Vaišvila pabaigoje? Kuriuos biuletenius saugoja pusę metų: panaudotus ar nepanaudotus?

 31. Arvydas:

  DĖL ŽEMGROBIŲ KETINIMŲ REFERENDUMU MONOPOLIZUOTI ŽEMĖS RINKĄ LIETUVOJE.
  Dėmesio: Kam teko keliauti Lietuvos pažintiniais takais, turistiniais keliais, tam teko susidurti su masiškai gadinamais informaciniais stendais, kuriuose „EUROSKEPTIKAI” naikina įrašus anglų kalba išimtinai už Europos Sąjungos lėšas atkurtose fantastiško grožio Lietuvos vietovėse, galinčiose pritraukti turistus. Piktadariai „euroskeptikai” kenkia tarptautinio turizmo plėtotei Lietuvoje. Būtina agresyvius prorusiškus „euroskeptikus”, svajojančius patekti į Seimą šliužus, zigmus, pankus ir kt. įspėti dėl tokios, palankios žemgrobiams, neva „patriotinės veiklos”. Juos palaiko žemgrobių klanas, kuriam svarbus žemės monopolis Lietuvoje. Atėjo laikas viešai skelbti duomenis apie sukčių žemgrobių už dyką prisigrobtą žemę, leisti įsigyti žemę užsieniečiams, kaip tas yra daroma civilizuotose Europos Sąjungos šalyse. Būtini sveiki saugikliai, kurie apsaugos žemės rinką Lietuvoje nuo vietinių ir užsienio oligarchų. Referendumo tekstas prieštarauja Lietuvos stojimo į EU sąlygoms, prieštarauja LR Konstitucijai. Pagrindinis tautos šliužų, Kremliaus klapčiukų tikslas – atgal į Rusijos, Kremliaus įtakos sferą. Būtina platinti šią informaciją, nedalyvauti klastos ir melo referendume.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: