„Kino po žvaigždėmis“ atidarymo savaitgalyje – išankstinė premjera ir nemokamas kino seansas (0)

kinas po zvaigzdemisKetvirtadienio vakarą Vilniuje buvo paskelbtas jubiliejinis – jau penktasis lauko kino projekto „Kinas po žvaigždėmis“ sezonas. Tradiciškai, visai vasarai Vilniaus kino teatras „Pasaka“ įsikūrė Šiuolaikinio meno centro kiemelyje, kur filmus rodys ne tarp keturių sienų, o lauke po žvaigždėtu dangumi.

Pirmasis šios vasaros lauko kino seansas prasidėjo itin džiugiai – visą savaitę vyravęs žvarbus oras ketvirtadienį pasitraukė iš Vilniaus, tad vakaras buvo šiltas ir malonus. Į atidarymo šventę susirinkę svečiai mėgavosi melodinga grupės „Round Midnight“ džiazo muzika, vaišėmis ir putojančiu „Alitos“ vynu, o vakaro kulminacija tapo išankstinė filmo „Žigolo“ su Vudžiu Alenu (Woody Allen) premjera.

Jaukiai paskelbęs naujo vasaros kino sezono pradžią, šį penktadienį „Kinas po žvaigždėmis“ prisijungė prie gražios Kultūros nakties iniciatyvos ir žiūrovams dovanos nemokamą kino seansą – animacinį miuziklą „Čiko ir Rita“. Filme pasakojama romantiška meilės istorija nutikusi egzotiškoje Kuboje ir apipinta kerinčiomis melodijomis bei kaitria atostogų nuojauta.

Šis nemokamas seansas taps žavia „Kino po žvaigždėmis“ sezono pradžios įžanga. O jau šeštadienį žiūrovų lauks itin intriguojanti premjera – komedija „Žigolo“, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka kultinis kino režisierius Vudis Alenas.

Filmo siužetas įsuka į smagią dviejų vyrukų istoriją. Ko gi nepadarysi norėdamas padėti bėdos ištiktam draugui? Fiorovantis (akt. John Turturro) nutaria tapti profesionaliu žigolo, kad padėtų ant bankroto slenksčio stovinčiam draugui Murėjui (akt. Vudis Alenas). Tuo tarpu Murėjus nelieka nuošalyje ir tampa Fiorovančio suteneriu. Toks biznis netrunka įtraukti vyrus į meilės ir pinigų verpetą. O šiame sukiojasi ir gražuolės Vanesa Paradis bei Šeron Stoun (Sharon Stone).

Šiais metais „Kinas po žvaigždėmis“ birželio, liepos ir rugpjūčio savaitgaliais – nuo ketvirtdienio iki šeštadienio, po atviru dangumi gero kino mėgėjams parodys daugiau nei 30 naujausių kino filmų ir pasaulinių premjerų.

Tradiciškai visi savaitgaliai bus teminiai. Visą filmų programą galima rasti populiariausiose Vilniaus laisvalaikio leidimo vietose išplatintose programėlėse ir internetiniame puslapyje.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Kolumbas 2019 keliautojai_Alkas-baneris-468x60
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *