25-ąjį kartą Daukanto aikštėje meno akcija bus paminėta Garliavoje valdžios paminta Lietuvos Konstitucija (4)

M.Matulevičiaus nuotr.

M.Matulevičiaus nuotr.

Birželio 17-ąją, antradienį, 12 val. į Simono Daukanto aikštę kviečiami visi neabejingi, Lietuvos Konstituciją ir laisvę branginantys piliečiai.

Meno akcija „Neužmiršim, nesitrauksim“ laisvieji menininkai ir laisvi piliečiai jau 25-ąjį kartą paminės besaikį valdžios smurtavimą Garliavoje ir 2012-ųjų gegužės 17-ąją pamintą Lietuvos Konstituciją, pasisakys prieš dabartinę valdžios savivalę ir melą, prieš politinius teismų procesus, prieš vaikų pavertimą „valstybės paslaptimi“.

Kaip ir prieš mėnesį, laisvieji menininkai ir laisvi piliečiai prezidentūrai įteiks dar vieną eksponatą D. Grybauskaitės pilietinės edukacijos centrui. Prisidėti prie šios pilietinės prezidentės iniciatyvos – rinkti ir dovanoti eksponatus piliečius įkvėpė „Neužmirštuolė“ – kitas Respublikos prezidentės globojamas projektas. „Kol prisimename, niekas negali atimti Lietuvos laisvės ir iškreipti mūsų istorijos“, – sakė D. Grybauskaitė, kviesdama į projektą įsitraukti visus mielus Lietuvos žmones.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , .

4 komentarai

 1. GLVOKIT GALVA:

  jūs, “Laisvo laikraščio” fanai 🙂
  Tokios db… kompanijos senaiai nesu regėjęs. Būtų galima nebent kaip į cirką pažiūrėt. Prieš kelis metus mačiau – filologyno ar sociologai studentai praeidami šaipėsi, ženklus rodė, o tie stovi apsamanoję, tuščius zombuotus žvilgsnius į kažkokį tašką subedę. Važiotų ir Garliavą ir te patvory rengtų savo festivalius. Kam dabar žmonės juokint? Vilniečiai vis tiek jūsų neremia 🙂

  • Dario:

   Šaiposi ir užgaulioja tik menkystos, kurie daugiau nieko gero ir negali pasakyt.

  • Emilija:

   Tamsta, galvojate tikrai ne galva, bet kita kūno dalimi, nes :
   – proto viršūnė esate pats(i) sau, rašote su klaidomis….
   – labai rūpinatės, kad kas nors iš ko nors nepasijuoktų, o tai reiškia, kad esate kompleksuotas(a), bijote turėti ir išreikšti savo nuomonę, o jeigu ir pabandėte, tai pasistengėte sudirbti , pažeminti , ir net jokio savo vardo ar slapyvardžio nesugalvojote;
   – tokiu stiliumi rašykite į DELFĮ, ten visus priglaudžia, bet ne į ALKĄ…

 2. Vilniete:

  TIESA nugalejo Egles Kusaites byloje,TIESA nugales Deimantes byloje.LAISVE DEIMANTEI !!! Pedofilu klano vadai bus isaiskinti,nes setonas galiausiai pralaimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: