Buvusi abortų klinikų savininkė: Sukūrėme abortų paklausą, brukdami lytinį švietimą (11)

Kerol Everet | stopkadras iš youtube.com

Kerol Everet | stopkadras iš youtube.com

„Kaip parduodamas abortas? Jungtinėse Valstijose tai labai paprasta: per lytinį švietimą“, – po Nacionalinio gyvybės maršo Otavoje gegužės viduryje „Rose Dinner“ renginio dalyviams pasakojo buvusi abortų klinikos savininkė Kerol  Everet (Carol Everett).

K. Everet 1977–1983 metais vadovavo keturių abortų klinikų tinklui Teksase, kur iki jos dramatiško atsivertimo ir pasitraukimo iš šios industrijos buvo abortuota apytikriai 35 tūkst. negimusių vaikų. Vakarienės metu maždaug 430 jos dalyvių K. Everet pasakojo, jog parduodama abortus paauglėms ji turėjo tikslą tapti milijoniere.

„Mūsų tikslas buvo trys–penki abortai kiekvienai 13–18 metų amžiaus mergaitei, nes abortų industrijoje mes visi dirbam su tiesioginiais užsakymais“, – sakė K. Everet. Su kiekvienu klientu ji tapdavo truputį turtingesnė.

Visgi norėdama pasiekti savo finansinį tikslą, K. Everet pasakojo pirmiausia turėjusi sukurti „abortų rinką“. Tai reiškia – nuo kiek galima ankstesnio amžiaus įtikinti jaunus žmones į seksualumą žvelgti kitaip nei buvusios kartos.

„Mes pradėjome nuo darželių. Darželyje susodini vaikus į ratą, vaikštai aplink kambarį ir klausinėji visų vieno klausimo: „Kurias jūsų kūno vietas tėvai vadina intymiomis?“

„Jūs žinote, ir aš žinau, kad kiekviena šeima intymias vietas vadina skirtingai. Taigi, kai prieini prie trečio ar ketvirto vaiko, jiems jau pasidaro aišku, kad jų tėvai tiesiog nežino, ką vaikai turi. Už tai mes žinome. Mes pasakome: „Berniukai turi tai. Mergaitės turi tai. Ir jūs neturite gėdytis savo intymių vietų“.

K. Everet paaiškino, kaip lytinis švietimas jau nuo mažų dienų siekia sunaikinti vaikuose natūralų drovumo jausmą. „Viskas buvo apskaičiuota tam, kad vaikai būtų atskirti nuo savo vertybių ir tėvų.“

Iki trečios klasės vaikams parodomos detalios lytinių santykių schemos. Ketvirtoje klasėje vaikai skatinami masturbuotis vieni arba tos pačios lyties grupelėje. Penktoje ir šeštoje klasėse K. Everet pateikė trūkstamą ryšį tarp lytinio švietimo ir aborto.

„Mano tikslas buvo leisti mergaitėms būti seksualiai aktyvioms vartojant mažos dozės nėštumo kontroliavimo tabletę, kuri, mes žinome, kad bus neefektyvi. Kaip tai padaryti? Tiesiog duoti mergaitėms tą tabletę, kuri veikia su sąlyga, kad išgersi ją kiekvieną dieną tiksliai tuo pačiu metu. Jūs žinote ir aš žinau, kad nėra tokios paauglės pasaulyje, kuri darytų kažką kiekvieną dieną tuo pačiu metu.”

K. Everet sakė, kad mergaitės, vartojusios tabletes, manė esančios „saugios“, todėl lytinių santykių turėdavo dažniau nei tos, kurios tablečių nevartojo. „Ta tabletė neveikė ir mes galėjome įvykdyti savo tikslą: tris–penkis abortus, kuriuos pasidarydavo mergaitės nuo 13 iki 18 metų“, – sakė ji.

K. Everet teigė, kad jei lytinis švietimas įgyvendintas teisingai, tuomet mergaitei tapus nėščia, ji mato vienintelį sprendimo būdą. „Ji paskambins mūsų klinikai, nes jai buvo pasakyta, kad esame už moters teisę pasirinkti.“

Norėdama parduoti kiek įmanoma daugiau abortų, K. Everet išmokė savo darbuotojus įtikinti galvų netekusius skambintojus, kad abortas – vienintelė išeitis.

,,Kai mūsų telefonas suskambėdavo, būdavome pasiruošę. Išmokėme savo žmones atsakinėtį į skambučius taip, lyg jie dirbtų telerinkodaroje. Jie vykdė pardavimus telefonu. Bet mes negalėjome jų vadinti „telepardavėjais“, tai būtų buvę per daug šiurkštu. Mes vadinome juos telefoniniais konsultantais. Išmokėme juos scenarijaus, skirto įveikti bet kokį prieštaravimą. Juk taip daroma pardavimuose, ar ne? Nugalėti kliūtis ir priimti užsakymą – šiuo atveju abortą“, – sakė ji.

Buvusi abortų tiekėja sakė žinojusi, kad lytinio švietimo strategija buvo daugiau nei sėkmė, kai jauna moteris aplankė jos kliniką norėdama devinto aborto. „Abortas mano šalyje yra būdas kontroliuoti gimstamumą, 45 proc. pakartoja operaciją. Ir aš drįsčiau sakyti, kad tai gimstamumo kontrolės būdas ir jūsų šalyje“, – teigė ji.

K. Everet tęsė pasakodama apie tai, ką ji vadina stebuklinga kelione paliekant abortų industriją ir nusprendus savo gyvenimą atiduoti Dievui. 1995 m. ji įkūrė „Heidi grupę“ – ne pelno siekiančią organizaciją, padedančią moterims, kurios patiria nėštumo krizę. Ši grupė pavadinta 1973 m. abortuoto pačios K. Everet vaiko vardu.

K. Everet įspėjo tėvus neignoruoti lytinio švietimo dalykų, kurių jų vaikai mokomi mokyklose.

„Sužinokite, ką jie naudoja mokydami jūsų vaikus ir anūkus. Labai svarbu, kad mes sužinotume, nes jie gėdina tuos vaikus, ir jei vaikams gėda klausytis to, ką girdi, jie parėję namo jums tikrai visko nepapasakos. Aš siūlau jums nueiti į viešąją biblioteką arba į mokyklas ir paklausti, kokią medžiagą jie naudoja lytiniam švietimui“, – sakė K. Everet.

Vertė Kotryna Reimerytė

Šaltinis: www.lifesitenews.com

Kalba redaguota Alkas.lt

Kategorijos: Nuomonių ratas, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .

11 komentarų

 1. Prabangiame vakarėlyje Irena pasirodė sulysusi:

  Pasiklausykit ka NVO, iv. fondai, jav ir skandinavu ambasados stumia za.la.zevisiuciu, ma.riju, kuo.ty.ciu, kur.va.nieskeniu, val.iu.gevisijuciu, pok.danieniu, sala.vu, puru rankomis . Ka mums ruosia. Nemanykit jei NVO, jav ir skandinavu ambasados ruosia Rusijaj, kad neruosia ir Lietuvai. Paziurekim, nepagailekit laiko.

  Дискуссионный клуб НОД. Выпуск 28. Разрушение традиционных ценностей

  youtube.com/watch?v=qonl_fTMP0k
  trukme 1val. 25min

 2. Sukūrėme abortų paklausą, brukdami lytinį švietimą:

  va cia tai straipsnis.reiktu issiuntineti liberastems-ams i pasta.

 3. prasmė:

  nusikaltėliai,pas kuriuos negimė sąžinė ir žmoniškumas.

 4. Juozas:

  deja, nusikaltimo prasmė šiandien taip suvelta , kad už tą patį veiksmą gali pasodinti, o gali ir apdovanoti . Teisė, kaip teisingumo gynėja atrofuota , falsifikuota ir prarado savo prasmę.

 5. krienas:

  O dabar apsiraminkit, ir paskaitykit kad ir šitą:
  http://www.alternet.org/newsandviews/article/575227/insane_right-wing_organization_invents_lies_to_smear_planned_parenthood

  ir, jei turit noro giliau suvokt problemą, dar šitą:
  http://www.dailykos.com/story/2011/01/29/939925/-I-Don-t-Want-Your-Bloodmoney#

  Ne viskas taip paprasta kaip bando įteigt straipsnio autoriai. K. Everet yra pinigų kalikė. Kalė savo milijoną darydama abortus, paskui, kai ją atleido, o ne pati išėjo, kaip dabar bando aiškinti, bylinėjosi su klinika dėl savo dalies. Tada persimetė į priešingą stovyklą ir kala dar didesnius pinigus. Beje, neparašėte, kad ji po paskutinio aborto įniko į narkotikus ir alkoholį. Tai va, paskui persimetė į religiją. Trumpai tariant, ne viskas taip jau balta.

  O svarbiausia, niekas nesako, kad abortai yra gėris, ir kad juos reikia skatinti ar dar ką nors. Tokių nėra. Abortas turi likti tik kaip teisėta ir pasiekiama galimybė. Beje, tie metodai, kuriuos taikė Everet kai dirbo klinikoje (silpnos kontraceptinės piliulės, nekokybiški prezervatyvai, atc.), jei tai yra tiesa, jau pakliūna į baudžiamosios teisės ribas. Jei ta klinika tikrai taip veikė, tai čia yra nusikaltimas, ir pati Everet turėtų sėdėti kalėjime. Kaip matome, to nėra, todėl manau, kad ji meluoja.

  • kazys:

   Žinoma, komercinės savo verslo paslapties niekas neatskleidžia. Todėl, manau, jūs esate teisus, kad ši ponia meluoja, pasakodama savo verslo detales. Kita vertus, negali žinoti, gal ten prokurorai irgi negina viešojo intereso. Juk Lietuvoje per ketvirtį amžiaus neiškelta nei viena byla,ginant viešą interesą, o iniciatijuotos visuomenės, prokuratūros tyliai nutraukiamos. Kur milijonai, ten tiesos paieškos baigiasi.

   • LosAngeles:

    Nesigilinkite i ‘ponios’ verslo reikalus. Tai jos asmeninis reikalas… Gerokai idomiau- lytinio svietimo priezastis ir pasekmes. Sitas slamstelis brukamas mums visiems, ir tie kas turi vaikuciu turi suprasti su kuo susiduria: ant jusu vaikuciu sveikatos ir geroves (tiek fizines, tiek ir dvasines) kazkas daro versla… Pasirodo tai tik ‘verslas’, ir jokiu ‘humanisku’ ideju ieskoti cia neverta. Beje, jei apie versla… Nepaslaptis, kad abortas gali baigtis ir nevaisingumu, ir komplikaciju pastoti veliau gali atsirasti… O cia jau laukia pasiruose padeti dirbtinio apvaisinimo klinikos (dar vienas verslas), ivaikinimo strukturos (verslas). Reiketu nepamirsti ir ‘jaunystes eliksyru’ is abortuotu kudikiu gamintoju (vel verslas).
    Ir isvada paprasta: abortu skatinimu suinteresuotas platus spektras ‘verslininku’, ir nei ‘teisemis’, nei humaniskumu cia nekvepia…

    • krienas:

     Platus verslininkų sluoksnis suinteresuotas labai daug kuo. Pvz., kai kurie labai suinteresuoti tautinio identiteto skatinimu, nes tai pavirsta konkrečiomis babkėmis visokiems vėliavėlių, kepuryčių gamintojams, grandiozinių renginių organizatoriams ir net alaus pilstytojams. Verslas ir kapitalizmas persunkęs visas sritis. Todėl argumentas, kad kažkokia verslo banditėlių klinika iš abortų darėsi milijonus yra niekinis. Milijonus darosi ir iš vėžio gydymo, ir iš smegenų operacijų, ir iš transplantacijų, net iš laidotuvių ir religinių apeigų. Ir nereikia čia spekuliuoti vaikučiais. Žinoma, kad ir iš vaikų generuojamos pajamos ir BVP, na ir kas. Šventų šitame pasaulyje nėra.
     O lytinis švietimas reikalingas būtinai, ypač šiandien, ypač Lietuvoje. Ši dešinio sparno isterika yra tik isterika ir nieko daugiau. Praeis…

     • LosAngeles:

      ‘lytinis svietimas’ reikalingas, kad butu klientu abortu pramonei. Kas dar tamstelei neaisku? Pasakyta atviru tekstu. Kazin ar tamsta nepajegus to suprasti. Kas belieka? … Savo vaikams tokio ‘rupestingo svietimo’ nelinkeciau. Bet kokiu atveju tai ne humanizmas, tai ne teises. Tai- jaunosios kartos zlugdymas ir vertimas luosiais. Aiskiai pasakyta- buvo orientuojamasi i paaugles, o tai ir visai suprantama: jaunas zmogus daznai nesigaudo kame reikalas(o malonumas akivaizdus), ir kol pats atseka ka nesa ‘rupestingi dedes ir tetos’ prisidaro daug bedu savo sveikatai. Kazkas gi is to vaikisko naivumo ir patiklumo, slyksciausiai prisidengdamas rupinimusi, kraunasi kapitala… Ir nemaisykite visko i viena vieta, jovalas gaunasi. Verslo darymas is tautiskumo negali buti lygus verslo darymui is vaiku sveikatos (tiek fizines, tiek dvasines). Nors tamstai gal tai ir tas pat?
      ‘..Todėl argumentas, kad kažkokia verslo banditėlių klinika iš abortų darėsi milijonus yra niekinis..’ Tai aisku kad niekinis. Vaikai juk gali rinktis 🙂 🙂
      Argumentas- neargumentas, o tiesa yra tai, kad ne apie ‘banditeliu klinika’ kalba(todel ir nesvarbu ka straipsnio heroje asmeniskai is tiesu dare: puole i alkoholi, bylinejosi ar ???). Kalba tegali buti tik apie diegiama politika, kuri atstovauja pacias zemiausias zmogaus sielos gelmes, pati slyksciausia gaivala, kuris net ir musu vaiku fizine (ir ne tik) sveikata pavercia elementariausia preke. Cia ne kapitalizmas ir ne verslas. Cia visiskas nihilizmas bei zmogaus gyvybes ir orumo nuvertinimas i iki siol dar nematytas zemumas.

 6. Atgalinis pranešimas: V. Sinica. Biopolitika: mirtininkai sumokės už jūsų išdykavimus | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: