Vilniuje vyks konferencija prieš genderizmą: „Naujieji stabai: genderizmas ir seksualinė revoliucija“ (tiesioginė transliacija, video) (7)

Gabrielė Kubi | stopkadras

Gabrielė Kubi | stopkadras

Į Lietuvą atvyksta garsi vokiečių publicistė, sociologė, knygų autorė Gabrielė Kubi (Gabriele Kuby). Gegužės 14 d., ji dalyvaus jubiliejinei 20-ajai Tarptautinei šeimos dienai paminėti skirtuose renginiuose Vilniuje.

Gegužės 14 d. 13 val. Seime, Kovo 11-osios Akto salėje, vyks konferencija „Naujieji stabai: genderizmas ir seksualinė revoliucija“. Konferencijoje bus pristatyti aktualūs politiniai ir ideologiniai iššūkiai šeimai.

Žiūrėkite konferencijos tiesioginę transliaciją ČIA.

Pagrindinė konferencijos pranešėja – vokiečių sociologė, publicistė ir knygų autorė G.Kubi. Pasak konferencijos organizatorių, G. Kubi pakviesta kalbėti apie Gender ideologiją, kaip naująją šeimos žlugdymo ideologiją, griaunančią žmonių visuomenės pagrindus. Remdamasi faktais, pranešėja atskleis politikams ir plačiajai visuomenei kaip naujoji ideologija griauna sveikas socialines struktūras, kaip ši ideologija įsitvirtina, nors dauguma žmonių instinktyviai suvokia, kad ji yra klaidinga.

Konferencijos pabaigoje vyks diskusija, kurioje pasisakys parlamentinės grupės „Už šeimą“ nariai, Seimo frakcijų atstovai bei visi aktyvūs piliečiai.

Konferenciją organizuoja parlamentinė grupė „Už šeimą“, Šeimos institutas, Krikščioniškas pilietinio veikimo forumas ir Laisvos visuomenės institutas.

Būtina išankstinė registracija el. paštu: aupoci@lrs.lt (nurodyti vardą ir pavardę). Įėjimas į konferenciją per Seimo I rūmus su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu.

Žiūrėkite konferencijos tiesioginės transliacijos iš Seimo vaizdo įrašą (atsiprašome, kad dėl techninių kliūčių nepavyko įrašyti konferencijos pradžios):

Gegužės 14 d., 17 val. Vilniuje, Domus Maria konferencijų salėje (Aušros Vartų g. 12) vyks diskusija  su G. Kuby apie aktyvaus pilietinio veikimo svarbą „Kodėl aš?“

Diskusijoje G. Kuby atkreips dėmesį į tai, kad kol visuomenė pabus iš nuolatinės gerovės, demokratijos ir religijos laisvės sapno, naujasis totalitarizmas bus toli pažengęs.

Kviečiame dalyvauti, aktyviai diskutuoti, pasinaudoti proga užduoti klausimus sociologei, publicistei ir knygų autorei G. Kuby, vienai pirmųjų, įspėjusių visuomenę apie Gender ideologijos pavojingumą. Diskusijoje taip pat dalyvaus gydytojas psichiatras Gintautas Vaitoška.

Diskusijos trukmė iki 2 val. Registracija ČIA.

Diskusiją rengia Šeimos institutas.

Renginių metu bus galima įsigyti „Artumos“ leidyklos išleistą G. Kuby pirmąją knygą lietuvių kalba „GENDER REVOLIUCIJA. Buldozerinis reliatyvizmas“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .

7 komentarai

 1. albinas:

  Smagu, kad dar nevisiems vakaruose smegenys sukirmije.

 2. Barzdota „Eurovizijos“ nugalėtoja(s):

  “ Juvenalinė justicija“ – tai nesisteminis terminas, terminas, nusakantis įteisintu būdu organizuotą vaikų atiminėjimo iš tėvų dėl menkiausios priežasties ir vaikų įvaikinimo komercializavimo sisteminį reiškinį. Veikiant juvenalinei justicijai, tėvų vadovaujamasis vaidmuo panaikinamas, su vaikų teisių apsauga susijusios struktūros pradeda dirbti pačios dėl savęs – auga ir pučiasi etatai, kuriasi satelitinės visuomeninės ir privačios struktūros, talkininkaujančios vaikų atiminėjimo ir įvaikinimo komerciniais pagrindais reiškiniui; tėvai ir visuomenė tampa įbauginti ir lengvai kontroliuojami dengiantis „vaiko teisėmis“.

 3. Barzdota „Eurovizijos“ nugalėtoja(s):

  Ирина Волынец о ювенальных технологиях. Актуальные вопросы семейной политики
  Как маскируют ювенальные технологии, как их распознать и как с ними бороться

  youtube.com/watch?v=B0iADeGr54c
  trukme 12min

  tinka ir Lietuvai

  visur kur eina kalba apie Rusija, Rusijoj, Rusijai pilnai galima klausytis kaip Lietuva, Lietuvoj, Lietuvai.

 4. Juozas:

  mūsų visuomenės veikėjams, kurie ištikrųjų , o ne tariamai atstovauja tautos interesus, reikia vienytis su pažangiausiais Europos žmonėmis ir judėjimais. Girdėjau, kad Prancūzijoje kyla pasipriešinimo banga už šeimos vertybes, už tikrąsias žmogiškąsias vertybes.

 5. Perkūno Paukštis:

  Konfūrensijoje pripliaukšta ir apie begėdžių Adamo su Ievute begėdystę begėdžiame rajuje, ir apie nepataisomoje senbernystėje dar visai nesenai šventai gyvenusį kažkokį Paulių. Žodžiu, sukama aplink, bet nedrįstama trumpai apibendrinti: krikščionybės teologijos įtakoje skendinti EU – užtatai jau baigia lytiškai nukvakti ir konfūrensijuoti.

 6. Aušrius:

  Europa nusenusi. Ji miršta. Visos natūraliai nusenę civilizacijos prieš dvėsdamos dar ir ištvirkdavo. Visada ten suklestėdavo iškrypėlių pasaulėžiūra. O koks gali būti pas iškrypėlius požiūris į šeimą? Aišku, kad šeima – nereikalinga. Vaikai reikalingi, juos reikia iš kur nors gauti. Bet kam tos šeimos?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: