N.Puteikio rinkimų štabas apskundė D.Grybauskaitę VRK (10)

Dalia Grybauskaitė ir Naglis Puteikis LRT debatuose | Alkas.lt nuotr.

Dalia Grybauskaitė ir Naglis Puteikis LRT debatuose | Alkas.lt nuotr.

Gegužės 7 d. Kandidato į Lietuvos  Respublikos prezidentus Naglio Puteikio rinkimų štabas kreipėsi į Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pirmininką Zenoną Vaigauską, LRT direktorių Audrių Siaurusevičių bei pilietinės iniciatyvos „Baltosios pirštinės” organizatorių Tadą Langaitį dėl Dalios Grybauskaitės atsisakymo dalyvauti iš anksto numatytuose debatuose per Lietuvos radiją su Nagliu Puteikiu ir Broniu Rope. Vietoje šių debatų, kurie turėjo prasidėti gegužės 7 d. 11 valandą, D. Grybauskaitė nuo 12 valandos dalyvavo laidoje viena su LRT žurnaliste.

N. Puteikio rinkimų štabo vertinimu, taip D. Grybauskaitė pažeidė deklaraciją „Dėl garbingų ir sąžiningų Respublikos Prezidento rinkimų”, kurią kartu su kitais kandidatais pasirašė 2014 m. balandžio 9 d. Šiame dokumente, kurio kopija su parašais viešai skelbiama VRK tinklalapyje,  kandidatai, be kitų dalykų, įsipareigojo: „dalyvauti, išskyrus atvejus, kai dėl einamų pareigų nėra galimybių, valstybės lėšomis finansuojamuose viešuose debatuose žiniasklaidos priemonėse”.

LRT atstovas Arvydas Urba patvirtino, jog D. Grybauskaitė atsisakė diskutuoti su N. Puteikiu ir B. Rope, tačiau teigė negalįs paaiškinti tokio atsisakymo motyvų.

Iš viešai skelbiamos prezidentės gegužės 7 d. darbotvarkės matyti, kad tuo metu, kai D. Grybauskaitė turėjo dalyvauti debatuose su N. Puteikiu ir B. Rope, nebuvo numatyta jokių kitų su jos pareigomis susijusių renginių.

N. Puteikio rinkimų štabas prašo VRK ir iniciatyvos „Baltosios pirštinės” atstovų įvertinti, ar D. Grybauskaitė nepažeidė deklaracijos dėl garbingų ir sąžiningų rinkimų, kurią patvirtino savo parašu, o jei ji šią deklaraciją pažeidė – informuoti apie tai LRT klausytojus ir žiūrovus.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

10 komentarų

 1. kuku:

  arogantiška , pasipūtus asmenybė ,- kuri nesiteikia jau 5 metus net savo biografijos pateikti ir paaaiškinti.

 2. Algimantas:

  Išklausius diskusijas tarp kandidatų-tapo aišku,jog tokių tikslų aiškumo, ir žinojimo ką daryti ,kad Lietuva taptų
  gerbiama valstybe ne tik savo piliečių ,bet ir pasaulio akyse -žino tik kandidatas į prezidentus gerb. Naglis Puteikis.
  Todėl nuoširdžiai linkiu jam ir mums visiems Lietuvoje ,kad gerb.Naglis Puteikis bus išrinktas LIETUVOS PREZIDENTU.

 3. Kažin:

  Vargiai, kad iš to galima ką išpešti, juk nepasakyta konkrečiai kokiu būdu organizuotuose debatuose įsipareigoja dalyvauti.

 4. Klemas Jankūnas:

  Mano nuomonė: Grybauskaitė nėrė į krūmus. Dengiasi visais įmanomais būdais.

 5. Lina:

  Ji nesugeba išlikt garbinga ir ori, labai jau elgiasi prastuoliškai – nert į krūmus be jokio pateisinimo.

 6. Tuteiša:

  Vienintelė Prezidentė Grybauskaitė turi kompetencijas, reikalingas šalies vadovui. Visi kitti – gailūs, bobiški, pikti varguoliai, bandantys įkąsti Prezidentei iš pasalų.

 7. kaunietis:

  Visai nesvarbu kaip Tauta balsuos. Svarbu kaip balsus skaičiuos.

 8. Rasa:

  Aš meldžiu Dievą, kad tik išrinktų D. Grybauskaitę, o ne kurį nors iš tų maitvanagių. Nejuokaukit tą nenormalų visus šmeižiantį , alkoholiką Puteikį. Na žinoma geriau Puteikį , nei Paulauską ar Zuoką. Bet tikiu, kad vėl bus ta pati prezidentė.

 9. Perkūno Paukštis:

  Grybauskienė atvedė Ševroną ir ruošiasi parduoti Žemę. Vien to nebepakanka, kad tapti priežydente .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: