Z. Vaišvila. Prezidentės tuštuma (37)

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.

LRT gegužės 1-osios kandidatų į Prezidentus debatai parodė liūdną mūsų visuomenės supratimą apie teisinę valstybės sistemą. Vakaro viršūne tapo Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Po Artūro Paulausko, Naglio Puteikio ir Artūro Zuoko klausimų pirmą kartą per penkerių metų savo kadenciją ji buvo priversta viešai atskleisti kruopščiai ir ilgai slėptą savo tuštybę, nepamatuotas diktatoriškas ambicijas ir pasipūtimą, primityvumą ir visišką neatsakingumą. Apie sąžinę ir elementarius sugebėjimus – net kalbėti netenka. Tai ne ES lėšas skirstyti. Per penkerius kadencijos metus net meluoti įtikinamai neišmokta. Užteko kelių paprastų, tačiau tiesmukų klausimų, atskleidusių Prezidentės elementaraus teisinio išprusimo stoką.

Tuo požiūriu nesublizgėjo ir kiti kandidatai. Z. Balčytis net ir nebandė apsimesti, kad bent kiek supranta šią valstybės vadovui privalomą žinoti sritį. Vienintelis A. Paulauskas buvo savo stichijoje, nors taip pat neatskleidė Prezidentės D. Grybauskaitės kadencijos metu įvykdyto valstybės užvaldymo, kurio logiška pasekmė – pasiekta pirmoji vieta ES šalių lenktynėse dėl korupcijos suklestėjimo.

Melu pradėjusi savo kadenciją, D. Grybauskaitė ją baigia gėdinga tyla ir keliomis beviltiškomis trafaretinėmis frazėmis. Įdomu, ar ji suvokia, kokioje beviltiškoje padėtyje ji yra? Sutelkta išskirtinė vienasmenė valdžia. Tačiau ji griūvai prieš pat naujus rinkimus, nors instruktoriai kruopščiai ruošė ir įgyvendino šį mechanizmą, kurio šerdys – Generalinė prokuratūra ir VSD. Tačiau prieš pat rinkimus krenta 2010 m. birželio 16 d. Generaliniu prokuroru paskirtas D. Valys ir jo vienintelis pavaduotojas D. Raulušaitis. Labai simboliškai krinta – jų pačių baudžiamuoju persekiojimu. Visiškas Prezidentės ir jos komandos, įskaitant V. Landsbergio „skiepų“ nuo D. Grybauskaitės biografijos slėpimo, nemokšiškumas privertė apsispęsti ir Prezidentės pasirinktą VSD vadovą. Gindamas save nuo galimos baudžiamosios atsakomybės už šių „skiepų“ ruošimą, G. Grina kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl garsiojo valstybės paslapties atskleidimo.

Prezidentė debatuose išdrįso neigti žinojusi apie slaptos informacijos nutekinimą ir leptelėjo, kad jei žinotų, kas tą slaptą informaciją nutekino, padėkotų tam žmogui. Prezidentei nesunku tai padaryti, nes ji pati kaip ir jos vyr. patarėja D. Ulbinaitė tą pačią dieną šią paslaptį paviešino savo interviu Rygoje. D. Ulbinaitė Prezidento kanceliarijos spaudos konferencijų salėje viešai paskelbė, kad ji pati paviešino valstybės paslaptį ir tuo didžiuojasi. Prezidentė pati viešai patvirtino, jog Prezidento kanceliarijoje ji vienintelė tegauna slaptą informaciją. Tad Prezidentė, beslėpdama savo biografiją, prisižaidė. Akivaizdu, kad po pralaimėtų 2014 m. Respublikos Prezidento rinkimų D. Grybauskaitė keliaus į kaltinamųjų suolą drauge su D. Ulbinaite. Todėl primityvus melas ir Lietuvos žmonių gąsdinimas karu belieka vienintelis būdas šiai poniai išvengti pelnytos bausmės. Tačiau baisiausia suvokti, kad mūsų valstybę valdo toks primityvus ir teisiškai neraštingas asmuo.

Ilgai ir kruopščiai eita šiuo keliu, kurio gaires prieš 2009 m. Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimus D. Grybauskaitei Kremliaus portale regnum.ru nurodė buvęs aukštas Rusijos prezidento V. Putino administracijos pareigūnas Modestas Kolerovas: “…Grybauskaitei prireiks dar daugiau narsos, kad ji būtų ne vien „karaliaujančia“, tačiau nevaldančia prezidente-ekonomiste, bet ir (labai ilgam laikui) faktiškai vienintele legitimia ir tęstine Lietuvos valdžia“. M. Kolerovas nepaaiškino, kur turėtų išnykti kitos valdžios šakos, tik perspėjo būsimąją Prezidentę, kad jai nederėtų kartoti „savižudiško visiškai vegetarinių santykių su rusais kelio, kuris privedė prezidentą Rolandą Paksą prie purvinos apkaltos“. Pasak M. Kolerovo, Lietuvą valdo „partinė – šnipų oligarchija“. Po dešimt metų trukusio „nacionalistų valstybininkų“ valdymo vienintelė Lietuvos išeitis – sveikas konservatyvizmas, laisvas nuo „amerikiečių demagogijos“. Jei bus einama šiuo keliu, M. Kolerovas piešė šviesią Lietuvos ir Rusijos tarpvalstybinių santykių perspektyvą. Idealesnio Lietuvos vadovo, kuris santykiuose su Rusija visą kadenciją nesirūpintų savo vadovaujamos šalies interesais, netgi Rusijos tiekiamų dujų kaina, neįmanoma įsivaizduoti. 2009 m., būdama dar visiškai nepatyrusi, mūsų Prezidentė netgi užsipuolė Lietuvos pervežėjus ir gamintojus, eksportuojančius produkciją į Rusiją, atvirai gynė Rusiją.

Labai pranašiškas buvo M. Kolerovo spėjimas apie būsimą D. Grybauskaitės vadovavimą Lietuvai. Viskas numatyta – nuo bendros veiklos su konservatoriais, amerikiečių užsipuolimo (ČŽV kalėjimų paieškos pagal rusiškų šaltinių nuorodas, atsisakymas susitikti su JAV Prezidentu B. Obama Prahoje), karų su neįvardintais oligarchais kariavimas, užmirštant politinės ekonomikos pagrindus, kad oligarchija yra ne stambus privatus kapitalas, o jo susiliejimas su valstybės valdžia, iki pat D. Grybauskaitės tapimo „…(labai ilgam laikui) faktiškai vienintele legitimia ir tęstine Lietuvos valdžia“.

Šią absoliučią, tačiau griūte griūvančią D. Grybauskaitės valdžią karūnavo tinkamas Generalinis prokuroras ir Prezidentės iniciatyva Lietuvoje įvestas prokurorinis teisingumas (nori prokuroras – tiria nusikaltimą, nenori – netiria, net teismui panaikinus jo atsisakymą), kurio gegužės 1 d. LRT debatuose, deja, kandidatai neprisiminė ir nepaaiškino. Tikiuosi, naujam Respublikos Prezidentui nekils pagunda naudotis tokia „teisingumo“ sistema, ir ji bus pakeista, o VSD užsiims savo darbu, įskaitant ir ikiteisminio tyrimo funkcijomis tiriant nusikaltimus valstybei ir žmoniškumui. Priminsiu, kad Prezidentės D. Grybauskaitės iniciatyva nuo 2010 m. gruodžio 23 d. Lietuva tapo „unikalia“ valstybe, neturinčia šiuos nusikaltimus tiriančios ikiteisminio tyrimo įstaigos. Užtat atsirado daugiau pajėgumų ir laiko VSD užsiimti „skiepų“ operacijomis ir kitomis Prezidentės neteisėtomis užgaidomis. Pavyzdžiui, jos nurodymų neklausančių FNTT vadovų neteisėtu atleidimu. Gegužės 1 d. debatuose Prezidentė, ignoruodama visiems asmenims privalomus teismo sprendimus dėl FNTT vadovų atleidimo pripažinimo neteisėtais, Lietuvai vėl pademonstravo savo teisinį neraštingumą ar netgi pavyzdį visiems, kad galima ignoruoti mūsų įstatymus ir teismo sprendimus. Šioje vietoje tenka pagirti A. Zuoko mūsų Prezidentei paspęstus spąstus – buvusių VRM vadovų patvirtinimus apie neteisėtą Prezidentės telefoninės „teisės“ naudojimą, kurį pirmasis viešai ir Seimui patvirtino V. Gailius.

A. Paulauskas, N. Puteikis ir A. Zuokas paprastai ir be didelių pastangų įvarė mūsų Prezidentę į visišką aklavietę ir dėl taip vadinamų Garliavos įvykių. Laida atskleidė, kad Prezidentė ne tik neturi jokių argumentų apsiginti ir šiame savo neteisėtos veiklos bare, bet ir tai, kokia teisiškai ir dvasiškai silpna ponia mus valdo. Teisingiau pasakius, veda mus į pražūtį.

Artėjant 2013 m. mūsų Prezidento rinkimams, D. Grybauskaitė bent atvirai nestojo į Rusijos pusę, ką darė 2009 m. Po pusvalandžio pokalbio su tuometiniu Rusijos Ministru Pirmininku ir Leningrado Universiteto bendramoksliu V. Putinu 2009 m. Baltijos jūros šalių vadovų susitikime Peterburge mūsų Prezidentė santykiuose su Rusija neatliko nė vieno veiksmo! Neatsakė Prezidentė ir į klausimus dėl atominių elektrinių Lietuvos pašonėje statybų toleravimo, nepaaiškino, kodėl nesiderėta dėl dujų kainos sumažinimo. Vis tik be galo drąsu tokiu būdu vaidinti Lietuvos patriotę. Net turint V. Landsbergio paramą.

Kadangi V. Landsbergis savo projekto „Tebūnie Dalia Lietuvos Dalia“ gelbėjimui ištraukė paskutiniąją karo su Rusija grėsmės kortą, tai pakartosiu klausimą, į kurį ne tik bailiai, paliekantys nuomonę apie Sausio 13-osios įvykius Vilniuje Rusijos televizijoms formuoti Algirdui Paleckiui ir Michailui Golovatovui, bet ir V. Landsbergis nedrįsta atsakyti – jei Rusijos valdžia norėtų sutrukdyti D. Grybauskaitei dar kartą tapti Lietuvos Prezidentu, o ne išgelbėti ją, tai kodėl neužduoda jai tikrai nepatogių klausimų? Pvz. mūsų Prezidentė taip ir nepasako savo nuomonės dėl Rusijoje besislapstančių žudikų gynybinės versijos „savi šaudė savus“. Neįtikinamai „Izvestijos“ D. Grybauskaitei bandė klijuoti „aršios antisovietininkės“ etiketę. 2013 m. sausio 12 d. mūsų Seime „Komsomoskaja pravda“ apžvalgininkei Galinai Sapožnikovai pasiūliau į teledebatus su M. Golovatovu pakviesti mane. Ji labai susinervino. Net interviu nutraukė.

Todėl siūlau Rusijai ir V. Landsbergiui užduoti mūsų Prezidentei šiuos klausimus:

– Kodėl D. Grybauskaitė 1989 m. gruodyje po LKP atsiskyrimo nuo TSKP pasirinko ne A. Brazausko vadovaujamą savarankišką LKP, o M. Burokevičiaus vadovaujamą LKP/TSKP ir joje tęsė karjerą, kaip ir kiti, pagal Sausio 13-osios bylos duomenis, TSKP CK samdomi virš 800 tarnautojų?

– Kodėl po Kоvo 11-osios D. Grybauskaitė tęsė savo TSKP CK samdomos vienos vadovaujančių Vilniaus aukštosios partinės mokyklos mokslinės sekretorės darbą, net po to, kai šioje įstaigoje įsikūrė M. Burokevičiaus vadovaujamas ir TSRS kariškių saugomas perversmininkų štabas?

– Kodėl D. Grybauskaitė nevykdė Lietuvos Vyriausybės 1990 m. kovo 11 potvarkio Nr.64p dėl šios mokyklos ir perversmininkų štabo perdavimo Lietuvai?

– Kodėl 15-ai kolaborantų Sausio 13-osios byloje panaikinti įtarimai, neskelbiamos jų pavardės?

– Kodėl Lietuvos prokuratūra neieško perversmininko ir buvusio D. Grybauskaitės viršininko ir LKP/TSKP sekretoriaus V. Lazutkos, paskirto TSKP CK Vilniaus aukštosios partinės mokyklos rektoriumi vietoje pirmtako S. Šimkaus, bandžiusio vykdyti Lietuvos Vyriausybės 1990 m. kovo 11 potvarkį Nr.64p?

– Kodėl prieš 2014 m. Lietuvos Prezidento rinkimus D. Grybauskaitė dar kartą pakeitė savo biografiją, pasiryždama netgi visiškam melui teigti, kad 1989 m. ji nepasiliko tarnauti M. Burokevičiui, o tariamai paliko šią perversmininkų organizaciją ir tariamai įstojo į savarankišką LKP.

Po tokių viešų Maskvos klausimų būsimuose Lietuvos Prezidento rinkimuose D. Grybauskaitės neišgelbėtų ir V. Landsbergis. Todėl jie ir neužduodami.

Priminsiu, kad savo 2009 m. pretendentės į kandidatus dalyvauti Prezidento rinkimuose anketoje D. Grybauskaitė nurodė tik TSKP partiškumą, t.y. M. Burokevičiaus barikados pusę. 2014 m. analogiškame dokumente įrašė atvirą melą, kad tariamai stojo į savarankišką LKP.

Viešpatie, kas mus valdo, kokie mes patiklūs! Kokią kainą už tai sumokėsime?

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

37 komentarai

 1. Stasys:

  kada šiam žmogui baigsis politinė tryda???

  • Rena:

   Štai kaip parodo lietuviai savo išsilavinimą ir kultūrą. Stasy, landžioji po visas svetaines, tačiau etiką pamiršti.
   Perskaityk pradžiamokslį, o tik tada ką nors kritikuok ar rašyk tokius komentarus kaip šis.

 2. erikas:

  Aha, noėjau tą patį pasakyti. Gal jam, kaip ir Paksui, reikėtų įrengti vyriausybinį kabinetą Vasaros gatvėje. Tik Paksui reikėtų ten įkurti Prezidentūrą. Mano ironija išprievartauta, nes tikrai nesu piktas žmogus. Prisimintų geriau žaliųjų veikimą, kuris Atgimimo laikais nebuvo toks jau nekaltas. Gal bent prisiims dalį atsakomybės dėl nebaigto Kruonio projekto. O atsakomybė paprasta – elektros energijos gamybos sumenkinimas.

  • vaikuti Erikai,:

   Ir visiems tiems, kas ~1989m buvot dar vaikučiai, nieko nesupratot, o dabar sapaliojat kažkur girdėtas KGB instrukcijas, kaip viešai pateikti Zigmo Vaišvilos veiklą Sąjūdžio laikotarpiu- OFICIALI INFO (galit ieškoti valst. archyvuose). Zigmas Vaišvila buvo Lietuvos TSR valstybinės komisijos, sprendusios dėl Kruonio HAE statybos tęsimo, nariu. Ši valstybinė komisija nutarė tęsti Kruonio HAE statybą, o statybai pritariančias išvadas pasirašė ir Zigmas Vaišvila. Su vienintele išlyga, kad reikia sulaukti mokslinių tyrimų rezultatų dėl Kauno marių dugne esančio dumblo sudėties, aiškinantis iš Baltarusijos Nemunu atplukdytų sunkiųjų metalų kiekius ir sudėtį. Kodėl a.a. S. Griciaus vadovaujama “Atgaja” be Lietuvos žaliųjų judėjimo žinios puolė stabdyti į HAE plukdomas turbinas, tai jau kitas klausimas… Ir ponai mieli, nepainiokit Vaišvilos su Griciumi.

 3. zemesvardu.lt:

  ,Lietuvos Respublikos rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninė registracija: Prisijungimo adresas: http://vrk.lt/ereg
  arba prisijungimas prie: rinkėjų, balsuojančių užsienyje, registracijos sistemos.

  PASKUBAME: Rinkėjai, pageidaujantys balsuoti asmeniškai atvykę į atstovybių patalpas, gali registruotis iki gegužės 11 d., o rinkėjai, pageidaujantys balsuoti paštu, turėtų paskubėti, kadangi kai kurios atstovybės jau baigia registraciją rinkėjų, balsuosiančių paštu.
  Daugiau informacijos: http://www.vrk.lt/naujienos/-/content/10180/1/lietuvos-respublikos-diplomatinese-atstovybese-ir-konsulinese-istaigose-prasidejo-balsavimas-respublikos-prezidento-rinkimuose

 4. Kažin:

  Vaišvila vis dar tęsia savo vaikiškus žaidimus, nors iš vaikiško amžiaus yra seniai išaugęs…, arba vis mosuoja kumštimis, žinodamas, kad mūšis pasibaigęs.
  Vaišvile to “tuštumo” ne mažiau negu Grybauskaitėje. Taigi toks tokį pažino ir į kūmus pavadino…

 5. gali visko būti:

  Taip, ponas Zigmai. Dauguma mūsų žmonių yra labai patiklūs, tik nesuprantu kodėl jie toki patiklūs. Ir kalbu apie žmones, kurie turi aukštąjį išsilavinimą, yra dirbantys. Supratau, kad kartais žmonės nebaigę jokių mokslų, bet tiesiog skiria spalvas, ir turi savo pažiūras, arba priešingai, kažką baigę, bet visiškai apolitiški. Stebėjau tuos debatus ir piktdžiugiškai nusiteikusi mačiau, kaip ji maustėsi, bet dėl jos pralaimėjimo rinkimuose – aš labai abejočiau. Viena, kad VRK sėdi toki kadrai, kurie gali padaryti “kaip reikia”, antra yra Kaunas, kur dažnai užstringa kompiuteriai, beto konservatoriams labai sekasi Kaune žaisti su tais nelaimėliais tremtiniais ir politiniais kaliniais. Yra tokių žmonių, kuriems Landsbergis šventas stabas, sekcijose įdėtas net jo atvaizdas. Su tokiais žmonėmis diskutuoti, kritikuoti yra beprasmiška. Tai fanatikai. Tačiau, duok Dieve, kad taip būtų, kaip Jūs sakote

  • Rena:

   Visada sakydavau ir sakau Kaunas yra Kaunas, todėl ne prognazuojamas visuose punktuose. Tarpukaryje lizdą susisuko vadinamieji tuometiniai demokratai, kurie Lietuvą ir atidavė į Stalino glėbį. Prie jų prisijungė ir
   komunistėliai…

 6. Tuteiša:

  Kaip katė su pūslė, taip šis veikėjas vis neršia po prezidentės ir jos tėvo marškinius.

  Kokių trūkumų Prezidnentė beturėtų, šiuo metu ji yra – GERIAUSIA, KĄ MES TURIME.

  ir debatai rodo, kad visi kiti – verkšlenančios BOBOS, nors vaizduoja vyrus.

 7. Jeigu mes dabar turime tik pačią „geriausią”, tai Lietuvos laukia tamsuma.

  • Rena:

   Kentėjome tamsumą 24 metus – teks dar tiek pakentėti, jei neįvyks apokalipsė, kurį likusius gal ir suvienytų.
   Bet manau, likę įkurtų dar daugiau partijų, nei dabar yra. Tokie jau esame – nepasidaliname trupinėliu
   žemės, o ir tą žadam kitiems “dovanoti”.

 8. vaikėze:

  vaišvilėli, kada tau atbuks liežuvėlis taip teršti prezidentę, nutilk nelaimingas pacane, gana teršalų, kurių visai neverta prezidentė, geriau prisipažink kas tavę taip stumia į kampą, kad taip terši prezidentę, a besarmati vaikėzai ??

 9. )..(:

  gaila,kad nera video iraso (

 10. Rasa:

  Pažvelgus giliau į debtus ir bendrą kandidatų vaizdą- taip, darosi graudu. Bet dar beviltiškiau darosi pabendravus su eiliniais žmonėmis- pažįstamais, kaimynais… Tokių- didžioji dauguma Lietuvoje: jie nesidomi politika (t.y. nesigilina į esmę), viską mato tik paviršutiniškai, neturi jokios supratimo, kaip tinkamai įvertinti kandidatų pasiruošimą ir jų kompetenciją. Supratimo neturi, bet… vertina! Vertina pagal patinka- nepatinka, myliu- nemyliu, ir dar kažin kokius, jokia logika nepamatuotus kriterijus. Jų paklausius “paaiškėja”, kad geriausiai debatuose atrodo ne tie, kurie rėžia tiesą, o ta silpnesnioji, kuri apsigynimui neturi argumentų, bet užtat garsiau už kitus skanduoja senai išmoktas bereikšmes frazes… Žmonių naivumas ir pasiklydimas yra beribis. Jei tokie nesigaudantys rinkėjai ateis į rinkimus- prognozė pati juodžiausia.

  • žmonės neišmokyti mąstyti:

   Pritariu, tikrai taip mąsto dauguma žmonių. Jų argumentai toki: ji vienintelė, kuri tinkamai atstovauja Lietuvą užsienyje, ji moka anglų kalbą, ji gerbiama Briuselyje ir t.t. Paklausus tokių žmonių, o ką ji gero padarė Lietuvai per visą kadenciją, ar pasitikite Lietuvos teisėsauga, už kurią ji atsakinga, kai kurie pradeda įrodinėti, kad teisėsauga jai nepriklauso, o dažnai toki žmonės neturi ką atsakyti, bet vistiek ji labiau vertesnė, nei kiti kandidatai. Kad ji priklausė Burokevičiaus partijai, kaip visi ėjome su Trispalvėmis, toki faktai jiems nei motais. Ir tokių žmonių aplink mus yra daug. Nežinau, ko dar mums reikia, į kokią gilią duobę nusiristi, kad žmonės praregėtų.

   • Rena:

    Pritariu ir Rasai ir kitam pasisakančiam, jog dauguma senų žmonių garbina daugiau
    užsienyje gyvenančius ir apie mūsų gyvenimą nieko nenusimanančius. Jų mentalitetas visai kitas, jų gerovė buvo kita, todėl ir kentėjome dvi kadencijas Adamkų. O ką jis padarė gero Lietuvai, kad nuvykdavo į JAV atraportuoti, sukiršino Gruzijos gyventojus, Ukrainos,
    Moldovos. Juk ten dar nebuvo pribrendusi situacija, jog galima ką nors keisti, O be to ir
    demografinė sudėtis visai kita nei pas mus. Lietuva didelis kaimas, bet nesutariame:
    kiekvienas gyvena savo uždarame pasaulyje ir tik dėl savęs, o ne dėl valstybės ir savo vaikų ateities. O tie kurie balsuos už Grybauskaitę; provincija mažai turbūt ir žino kas tas KGB, nes tai jų nelietė. Juk po pokario trėmimų, bėgimo į vakarus kas liko, kokios
    mąstysenos žmonės??? Kaip ir dabar vietoj to jog dėti visas pastangas, kad atgimtų
    valstybė, vėl bėgimas. Ir vėl kas lieka??? Tie kurie sugriovė viską dėl ko žmonės prieš
    24 metus aukojosi ir jų pakalikai ir vadinamieji TS -KD. O kokios jų vertybės , jei kas drįstų jų paklausti? Deja tik stabų garbinimas įaugęs dar nuo Stalino laikų. Jei ir toliau
    taip bus – Lietuvos ateitis liūdna!!!

 11. aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

  “Viešpatie, kas mus valdo, …”
  “Ir tokių žmonių aplink mus yra daug.”
  O prie to dar
  “Žmonių naivumas ir pasiklydimas yra beribis.”
  “Jei ir toliau taip bus – Lietuvos ateitis liūdna!!!”

  Nepulkim į neviltį.
  Referendumo iniciatyva atskleidė, kad lietuviška bendruomenė yra sveika, gyva, stipri, galinga ir net įtakinga ateityje.
  Yra Lietuvoje gerokai daugiau nei ketvirtis milijono mūsų patriotų, kurie suvokia visuotinio gerbūvio jėgą.
  Yra Lietuvoje, bemaž, vienintelis patriotų prezidento vertas Zigmas Vaišvila.
  Bemaž, viską turim. Belieka nusisukti nuo bolševikinio vėjo malūno, baigti donkichotišką kovą.

  • aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

   Jau minėjau, pasikartosiu.
   98 % galių – Didingosios Lietuvos kūrybai.
   2 % galių – savigynos karybai.

  • aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

   pataisau
   Yra Lietuvoje gerokai daugiau nei t r e č d a l i s milijono mūsų patriotų.

   • Liepa:

    Pritariu Jūsų nuomonei. Deja, rinkimuose nėra balsavimo biuletenių apskaitos…Lietuviai nėra kvaili – istorija išmokė pasitikėti pirmiausia savo jėgomis ir nepasitikėti sekamom atėjūnų pasakaitėm. Žmonės iki šiol abejoja dėl stojimo į ES balsavimo rezultatų skaidrumo. Net ir tie, kurie susiviliojo miltelių ir alaus” prizais” nebuvo dabojami balsavimo kabinose: lipdukai buvo dalinami visiems atėjusiems prie balsadėžių. ‘Taip” pasakiusiųjų procentas nebuvo pakankamas pagal nustatus reikalavimus.

    • aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

     Kai “istorija išmokė pasitikėti pirmiausia savo jėgomis”, tai
     Kaune įvyko sueiga „Dėl Lietuvos išlikimo“. Jėga. Dabar jau yra viltis išsaugoti Lietuvą nuo sunaikinimo ir tikėtina, kad pagaliau baigsis donkichotiška karyba ir prasidės Lietuvos valstybės kūryba savo jėgomis.

  • kuku:

   Tikiuosi , kad taip ir atsitiks . Taip pat balsuočiau TIK UŽ Vaišvilą. Bet šiandien realybė tokia , kad savo balsą atiduosiu Puteikiui .

 12. LIETUVOS ŽMOGAUS TEISIŲ STEBĖTOJŲ SĄJUNGA

  ŠAUNUOLIS ZIGMAI

  Tarp LR vadovų- turtingiausia prezidentė

  Dalia Grybauskaitė iš algos susitaupė – 2 347 360 Mil. Lt

 13. N:

  Na padarys sistema, kad prezidentu vėl bus Dalytė. Ji jiems visiems tinkama. Todėl balsuokite, nebalsuokite, rezultatas bus toks, kokio reikia sistemai, ES ir JAV.

 14. kubas:

  pezalai ir tiek….kur vaikeli tavo teiginiu irodymai ? Dalia puikiai valde sali pastaruosius 4 metus, pajudejo korupcines bylos, valdininkai pirmakart pasedejo su antrankiais ir daugiau manau nenores lyst kur nereikia… ir niekas neprilygs prezidentes nuosekliems ir pasvertiems zingsniams…pagarba jai …

  • kuku:

   tai tamsta pezi apie kažkokių korupcinių bylų pajudėjimą ar valdininkų pasėdėjimą . Bausmė turi atitikti padaryto nusikaltimo dydį – valdininkai stambiu mastu grobstė pinigus , o bausmė “pasėdėjo”?O kur dar augantis savižudybių ir emigracijos mastai ? O kur mėnesio alga , vos prilygstanti ES savaitės algai , kai kainos lygios ES , o už elektrą , dujas , šildymą ar vandenį mokame vos ne brangiausiai?UŽ KĄ MYLĖTI IR GERBTI tokią prezidentę ?

 15. kuku:

  Ponia prezidentė 5 metus net biografijos savo nesiteikia pateikti piliečiams. Tik kvailys gali antrą kartą lipti ant to pačio grėblio . Aš UŽ Puteikį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: