Prie Rusijos ambasados surengtas nepasitenkinimo piketas (nuotraukos, video) (4)

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Šiandien, balandžio 18 dieną, vidurdienį, prie Rusijos ambasados surengtas nepasitenkinimo piketas prieš šios šalies agresiją Ukrainai ir galimą grėsmę kitoms Europos šalims.

„Rusija tiesiogiai prisidėjo prie Maidano kovotojų žūčių, Rusija aneksavo Krymo pusiasalį, o dabar veržiasi į žemyninę Ukrainos dalį. Privalome išreikšti griežtą poziciją ir pasakyti griežtą NE Rusijos veiksmams, dabar jau grasinančiais ne vien tik Ukrainai, bet visam regionui, o galima ir viso pasaulio tvarkai ir taikai.

Mūsų Tėvynė Lietuva bei sesės Latvija ir Estija taip pat yra aukščiausios rizikos zonoje. Tai – jau ne kova už Ukrainą, tai – kova už mūsų pačių laisvę!“ – rašoma spaudos pranešime.

Informaciją apie renginį galite rasti socialinio tinklapio puslapyje.

Vakar, balandžio 18 d.,  tuo metu kai Donecke vyko mitingas už Ukrainos teritorinį vientisumą, Tautininkų Sąjunga, surengė Donecko patriotų palaikymo akciją prie Ukrainos ambasados Vilniuje.

„Ukrainoje šiuo metu neramu. Klastingai atplėšusi Krymą, Rusija vėl pasiuntė savo „žaliuosius žmogeliukus“ į Rytų Ukrainos miestus, kad jie ten keltų sumaištį ir neramumus. Šiuo metu Ukrainos valdžia vykdo antiteroristinę operaciją, per kurią stengiasi grąžinti ramybę ir tvarką rytinėse šalies apskrityse. Didelė dalis rytinės Ukrainos gyventojų yra patriotiškai nusiteikę ukrainiečiai nepritariantys nei Rusijos intervencijai, nei teroristų, vadinamų „žaliaisiais žmogeliukais“ veiksmams“, – sakė Tautininkų sąjungos pirmininkas Julius Panka.

Tautininkų akcija prie Ukrainos ambasados, 2014-04-17, Vilnius | TS nuotr..

Tautininkų akcija prie Ukrainos ambasados, 2014-04-17, Vilnius | TS nuotr.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

4 komentarai

 1. ruta:

  Kai matau Lietuvos politiku dviveidiskuma , dviguba morale , selektyvu ‘teisinguma’ , autoritarizma ir po tuo jie drysta kam tai nurodineti elgtis demokratiskai , tai toks nonsensas , cinizmas , kuris labai primena kaip tik sovietines ideologines propagandos stiliu .Kaip sake Hipokratas , gydytojau pirma isigydik pats ..

 2. Mindaugas:

  nebutinai dviveidiskumas. ivykiu pradzioje pavyzdzui delfis (toks prpagandinis antivalstybinis portalas) rase
  “Rusija ivede kariuomene i Kryma”. zmona net apsiverke.
  O veliau paaiskejo kad Rusija neivede kariuomenes i Kryma. Ir apie tai rase vokietijos, anglijos ir kitos ziniasklaidos. T.y. Europos sajungos nuomone ir patvirtintais tarptautiniais dokumentais jei tiketi tai neivede, o jei lietuviskais propagandistais tai ivede.

  Tiesiog apkvailino zmogelius eilini karta ir tiek. va mano kolega taip sventai tiki delfiu kad aukstesniu instanciju jam neegzistuoja, jokie tarpatutiniai dokumentai jam nieko neirodys jei priestarauja delfio tiesai.

  Matau tarp apkvailintu ir Panka 🙂 tai ji visi kvailina kas netingi, ir VRK apkvailinos ir delfis apkvailino. matyt jis dar jaunas labai. kai as buvau jaunas ir mane apkvailindavo.
  (Tiesa del stojimo i ES neapkvailino, todel balsavau pries. Bet jei butu kvailine tai butu ir apkvailine, tiesiog laukiau kol bus isversta stojimo sutartis i lietuviu kalba kad galeciau apsispresti. o kad tauta apsisprende uz ta nezinau uz ka tai mane sokiravo. is pradziu maniau kvailelis as nes tauta jau perskaite sutarti o as atsilikes. neseniai pasirode kad jos niekas neskaite. cia tai bent)

 3. tiktai poza:

  Tai konservatorių didieji “veikėjai” pozuoja prieš rinkimus, tik nuo to jų pozavimo nei ukrainiečiams saugiau, nei mums ramiau. Už konservatorius vistiek nebalsuosime. Paklausytų filosofų ir nueitų piketuoti prie Vokietijos, Prancūzijos, Belgijos ambasadų, kad jie darytų spaudimą Rusijai. O čia kelių konservatorių išsigąs, mat, rusai. Juokinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: