V. Putinas tiesioginiame eteryje „bendrauja su gyventojais” (tiesioginė transliacija) (2)

Vladimiras Putinas | kremlin.ru nuotr.

Vladimiras Putinas | kremlin.ru nuotr.

Balandžio 17 d. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas tiesioginėje video transliacijoje  per valstybinę televiziją ir internetu atsakinėjo į žiūrovų klausimus.

Nors tokio plataus masto Rusijos prezidento klausimų – atsakymų „karštoji linija“ rengiama jau ne pirmą kartą, tačiau ši surengta neplanuotai, būtent tą pačią dieną, kuomet Ženevoje vyksta keturių šalių derybos dėl Ukrainos. Manoma, kad V.Putinas šiuo video šou bando pagrįsti ir įtvirtinti visuomenės sąmonėje savo įvykių versiją dėl Rusijos veiksmų Ukrainoje.

Tiesioginėje laidoje klausimus prezidentui pateikė ne tik žurnalistai, bet ir darbo kolektyvai iš plačios Rusijos provincijos. Skelbiama, kad buvo gauta daugiau nei 2,5 mln. klausimų.

Paprastai toks tiesioginis  interviu trunka kelias valandas. šį kartą V.Putinas „su gyventojais bendravo“ 3 val. 56 min.  Beje, praėjusiais metais analogiškos laidos trukmė pasiekė rekordą, ji truko net 4 val. 48 min.

Europa Kaimynai Emigrantai Likęs pasaulis Istorijos ir mitai Krizė Ukrainoje V. Putinas jau nebeneigia, kad okupuojant Krymą dalyvavo Rusijos kariuomenė Kaltinimai Ukrainos vyriausybei: jie stumia šalį prie bedugnės krašto (tiesioginė transliacija) BNS ir balsas.lt, 2014.04.17 11:54 Persiųstipranešti klaidąspausdintikomentarai V. Putinas jau nebeneigia, kad okupuojant Krymą dalyvavo Rusijos kariuomenė (nuotr. Gamintojo) V. Putinas jau nebeneigia, kad okupuojant Krymą dalyvavo Rusijos kariuomenė (nuotr. Gamintojo) Kreditai taupantiems: Sutaupyk iki vienos mėnesinės įmokos Plačiau Rusijos prezidentas surengė neplanuotą „Tiesioginės linijos“ transliaciją kaip tik tą pačią dieną, kai Ženevoje vyksta keturių šalių derybos dėl Ukrainos. Laukiama, kad Rusijos prezidentas bandys įtvirtinti savo įvykių versiją dėl veiksmų kaimyninėje šalyje.
Visą straipsnį galite rasti http://balsas.lt/naujiena/785826/v-putinas-prisipazino-melaves-okupuojant-kryma-dalyvavo-rusijos-kariuomene
Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

2 komentarai

  1. plg:

    Labai pageidaučiau,kad ir D.G. taip pabendrautų. Tačiau tai ne jos nosiai – bijo jos asmenį liečiančių klausimų, stokoja informacijos ir suprartimo apie paprastas gyvenimiškas temas. Ji tik moka su vaikais,ligoniais ir senukais pasifotkinti… Nors ir Putinas,ir jji baigė tą pačią aukštąją mokyklą, gebėjimai,aišku, nevienodi.

  2. nerusofobiškai:

    Kodėl “bendrauja su gyventojais” kabutėse? Ar todėl, kad “rusai puola”? Linkėčiau taip pabendrauti D.Grybauskaitei ar bet kuriam kitam Lietuvos politikui. Ir iš vis ar galima būtų lyginti pvz. Linkevičių su Lavrovu. Deja, Lietuva neturi panašių šansų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: