Tautininkai ragina priešintis valstybės nusavinimui (53)

LVAT skelbia nutartį | R.Garuolio nuotr.

LVAT skelbia nutartį | R.Garuolio nuotr.

Balandžio 13 d. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) nepatenkinęs referendumo dėl lito išsaugojimo iniciatyvinės grupės prašymo įpareigoti Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK) įregistruoti referendumo iniciatyvą ir išduoti parašų rinkimo lapus jo iniciatoriams,  nusprendė kreiptis į Konstitucinį Teismą (KT) išaiškinimo, ar VRK turi teisę atmesti Konstitucijos pataisas, teigdama, kad tai prieštarauja pagrindiniam šalies įstatymui.

Komentuodamas tokį LVAT sprendimą vienas iš referendumo iniciatyvinės grupės narių, tautininkas Gintaras Songaila sakė: „Teismo sprendimas reiškia, kad piliečiai savo iniciatyvos negali įgyvendinti tol, kol Konstitucinis Teismas neišaiškins kažko. Iš esmės tai reiškia, kad piliečiai jokios iniciatyvos įgyvendinti referendumu negalės, jeigu to nenorės leisti valdžia“.

Pasak G.Songailos, neaišku, po kiek metų Konstitucinis Teismas svarstys į kausimą. „Referendumo dėl lito priešininkai pasiekė savo – byla, o tai reiškia ir piliečių iniciatyva yra sustabdytos. Šie veiksmai yra neteisėti, nes nei Lietuvos Respublikos įstatymai nei Lietuvos Konstitucija nenumato tokios galimybės“, – sakė G.Songaila.

Atsiliepdamaį LVAT nutartį Tautininkų sąjunga šiandien išplatino viešą pareiškimą dėl šios teismo  nutarties, kuriame nurodo, kad panašius prašymus KT gali nagrinėti net 8 ar daugiau metų, tad šis LVAT sprendimas, pasak tautininkų, reiškia, jog kol KT neišnagrinės LVAT prašymo Lietuvos piliečiai „nebegalės inicijuoti jokių referendumų, jei Vyriausioji rinkimų komisija padarys prielaidą, kad tokios iniciatyvos gali griauti Konstitucijos  darną“.

„Tokiu būdu pats VAT neteisėtai sustabdė ne tik piliečių referendumo iniciatyvą dėl lito išsaugojimo, bet visas kitas galimas referendumų iniciatyvas. Tai reiškia, kad VAT ir Vyriausiąja rinkimų komisija suvaržė ne tik Konstitucijoje garantuojamą referendumo iniciatyvos teisę bet paneigė ir patį Tautos suverenumo principą bei Konstitucijos nuostatą, kad niekas negali varžyti suverenių Tautos galių“, – rašoma sekmadienio pavakare Tautininkų sąjungos išplatintame pareiškime.

Tautininkai teigia, kad po šios LVAT nutarties, kuri remiasi ir KT sausio 24 d. pasisakymais, Lietuvos Respublika formaliai nustojo būti „demokratine respublika“, „kadangi Lietuvos, kaip demokratinės valstybės konstitucinis pagrindas – Tautos valia“.

Tautininkai paragino visus Lietuvos Respublikos piliečius suvokti kas atsitiko ir pakvietė „priešintis valstybės nusavinimui, šalinti valstybę naikinančius politikus bei pareigūnus“.

Rengti referendumą dėl lito išsaugojimo siekia Lietuvos piliečių visuomeninė iniciatyvinė grupė, kurios narių tarpę yra tokie žinomi politikai ir visuomenininkai kaip: Kovo 11-osios nepriklausomybės atkūrimo akto signatarai Romualdas Ozolas ir Audrius Rudys, Tautininkų sąjungos ir Tautinio jaunimo sąjungos pirmininkas Julius Panka, Tautininkų sąjungos Strateginio komiteto pirmininkas Gintaras Songaila, rašytoja Erika Drungytė, verslininkas Gintaras Jonas Aleknavičius ir kiti.

Lietuvos valdžia eurą Lietuvoje ketina įvesti 2015 metais.

***

Skelbiame visą TS pareiškimo tekstą:

TAUTININKŲ  SĄJUNGOS

Pareiškimas

Dėl 2014 m. balandžio 13 d. Vyriausiojo administracinio teismo nutarties, užkertančios kelią Konstitucijos garantuojamai piliečių referendumo teisės įgyvendinimui

2014-04-13

Šiandien Vyriausiasis administracinis teismas (toliau – VAT) priėmė nutartį pagal piliečių referendumo iniciatyvinės grupės (toliau Grupė) skundą dėl Vyriausiosios rinkimų komisijos atsisakymo įregistruoti referendumo iniciatyvą dėl lito išsaugojimo.

VAT savo nutartyje pripažino, kad  Vyriausiajai rinkimų komisijai įstatymai nenustato kompetencijos vertinti ar referendumui pateiktas sprendimo projektas atitinka Konstituciją ir Teisėkūros pagrindų įstatymą, o VAT „savo praktikoje nuolat akcentuoja, jog veikimas viršijant kompetencijos ribas (ultra vires) yra pagrindas viešojo administravimo subjekto aktą pripažinti neteisėtu. Viešojo administravimo subjektas turi tik tuos įgalinimus, kurie jam konkrečiai suteikti, plečiamas kompetencijos aiškinimas – negalimas“.

Tačiau kartu teismo kolegijos nuomone  reikalingas „mechanizmas, kurio pagalba būtų galima užkirsti kelią Konstitucijai prieštaraujančioms Konstitucijos pataisoms priimti ir įsigalioti“. Teismo kolegijos, kurios  nariai Anatatolijus Baranovas, Irmantas Jarukaitis, Ričardas Piličiauskas, Arūnas Sutkevičius, Skirgailė Žalimienė, manymu, tai yra „Konstitucijos draudžiama spraga“, todėl teismas kreipėsi į Konstitucinį Teismą su prašymu ištirti ar referendumo įstatymas „ta apimtimi, kuria nenustato Vyriausiosios rinkimų komisijos įgaliojimų vertinti Lietuvos Respublikos piliečių siūlomo referendumu priimti (Konstitucijos pakeitimo) įstatymo projekto atitiktį Lietuvos Respublikos Konstitucijai ir atlikto vertinimo pagrindu priimti sprendimus“, kuriais nebūtų leidžiama inicijuoti referendumų, atitinka Konstituciją. Kartu VAT sustabdė administracinės bylos nagrinėjimą, kol Konstitucinis Teismas neišnagrinės šio VAT prašymo.

Tautininkų sąjunga,  įvertindama šią VAT nutartį, p a r e i š k i a:

Kadangi Konstitucinis Teismas tokius prašymus nagrinėja aštuonis ir daugiau metų, ši VAT nutartis reiškia, kad piliečiai visą šį laikotarpį nebegalės inicijuoti jokių referendumų, jei Vyriausioji rinkimų komisija padarys prielaidą, kad tokios iniciatyvos gali griauti Konstitucijos  darną. Tokiu būdu pats VAT neteisėtai sustabdė ne tik piliečių referendumo iniciatyvą dėl lito išsaugojimo, bet visas kitas galimas referendumų iniciatyvas. Tai reiškia, kad VAT ir Vyriausiąja rinkimų komisija suvaržė ne tik Konstitucijoje garantuojamą referendumo iniciatyvos teisę bet paneigė ir patį Tautos suverenumo principą bei Konstitucijos nuostatą, kad niekas negali varžyti suverenių Tautos galių.

Po šios nutarties, kuri remiasi ir Konstitucinio Teismo sausio 24d. pasisakymais, Lietuvos Respublika formaliai nustojo būti „demokratine respublika“, kadangi Lietuvos, kaip demokratinės valstybės konstitucinis pagrindas – Tautos valia.  Raginame visus Lietuvos Respublikos piliečius suvokti kas atsitiko ir priešintis valstybės nusavinimui, nušalinti valstybę naikinančius politikus bei pareigūnus.

Julius Panka,  Tautininkų sąjungos pirmininkas

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

53 komentarai

 1. kaunietis:

  Oi bijo setono tarnai sedintys valdzioje, oi bijo Tautos balso: Nes, tautos balsas – Dievo balsas.

 2. Klemas Jankūnas:

  Abejoju ar valdžia, o jei valdžia, tai ne mano. Greičiau jie yra ES arba USA tarnai, bet nejučiom dirantys Rusijai, tiksliau įteisinantys Rusijos veiksmus.

 3. Amelija:

  Įdomu, kaip bus įgyvendinamas tikslas „priešintis valstybės nusavinimui, šalinti valstybę naikinančius politikus bei pareigūnus“. Šalinti sušaudant, pakariant ar ketvirčiuojant? Ir viskas dėl tokio menko tikslo – grupelės politiškai žlugusių išsišokėlių ambicijų. O gal dėl “kilnesnio” Maskvos tikslo: supriešinti Lietuvą?

  • lietuvis:

   Na nusalinti galima ne vien minimais metodais, pirma pameginsim rinkimu budu! O tikslas ne toks ir menkas, vakar zeme, siandien litas, kas rytoj? Naikinamas lietuviskas tautiskumas.

  • DARIUS:

   Jei Amelija laikai save neigalia ar per durna savo konstitucinems teisem, tai manau gali bet kada asmeniskai ju atsisakyti. Ta grupele ZMONIU – siandienos knygnesiai, jie tik atstovauja maziausiai 70% lietuvos zmoniu, kadangi radijo ir tv apklausos del euro taip parode. Jei tau 70% nieko nereiskia tai esi arba DURNA, arba politiskai zlugusi issisokele su savo ambicijom ir demagogija, arba kazkieno interesus atstovauji.. Gal Rusijos 🙂 ? Ne, tu greiciausiai esi, kaip db madoj sakyti, GAZPROMO AGENTE. O del ketvirciavimo kas nepatinka? Baznycia nuo seno taiko si metoda ir ka?! Snd kryziuocius puse pasaulio gerbia.. tai vadinas pasiteisino metodas. Ir pati musiet atsiklaupusi kokiam Brunonui buciuoji.. kad atleistu tau tokius ir panasius smeiztus. Taip, tie Ozolas, tiek Songaila yra truputi pasiklyde bendram pasaulio paveiksle, bet tikrai ne tiek kiek tu ar kitos grybauskaites..

 4. Kažin:

  Songaila, meluoji per akis. Teismai turi teisę kreiptis į KT, kad šis spręstų, ar neprieštarauja Konstitucijai priimti įstatymai ir kiti Seimo aktai (Konstitucijos 106 str.). Suprantama, kad šiuo atveju kreiptis į KT teismai gali tik dėl tokių teisės aktų, kuriais grindžiamas skundas teismui.
  Taikais su visais tautininkais į valdžią, o meluoji, kaip ir dabar valdžioje esantys. Oj, žemo lygio politika…

  • LosAngeles:

   Klausyk, teises eksperte…. Songaila nemeluoja, nes tai neteiseti veiksmai. KT apsisiko jau pakankamai, leisdamas seimui sulauzyti Konstitucija. Joje nera kito kelio, jei yra surinkta 300000t balsuotoju parasu. Tik referendumas… Pasirodo istatymai ne visiems 🙂 Lygesni tarp lygiu… Beje, i tamsta, kaip i eksperta, buvo kreiptasi, prasant nurodyti Konstitucijos straipsni, pagal kuri butu galima ignoruoti 300000 rinkeju parasu. Ar nepastebejau atsakymo, ar ‘…galite diskutuoti tik su bobutemis…’ buvo jusu atsakymas. Jei taip, tai daugiau klausimu jums nera. Aciu

   • Kažin:

    Kai teisėje nei būu, nei mee, tai tokiam teisės klausimais sakyk nesakęs – tuščias reikalas…
    Referendumo skelbimo inicatyvinė grupė yra atsakinga ne tik už parašų tinkamą surinkimą, bet ir už referendumo klausimo tekstą.
    Taigi, jeigu referendumo tekstu yra prasilenkiama su teisės aktų reikalavimais, t.y. klausimo tekstu jie yra pažeidžiami, tokiu atveju ir surinkus 300000 parašų Seimas referendumo vykdymo datos negalėtų skelbti. Taigi, referendumas neįvyktų,nors parašai jam ir buvo surinkti.
    Plačiau tai esu komentavęs Alkas.lt bent kelis kartus.

    • LosAngeles:

     Nu taip, esi komentaves. O kas rupinasi tekstu nepasakei? Ar pati iniciatyvine grupe? 🙂 Juk jis tikrinamas, ir isduodami lapai tik tada… Tai kai reikejo isduoti tai buvo tekstas ok (ai, nesurink luzeriai), bet kai jau surinko, paruose, pristate… Matai, pasirodo tada islenda teises buu ir meee ir … Pasirodo netinka 🙂
     Anekdotas butu geras, jei vyktu kazkur kitur. Kai tai daroma su mumis paciais- graudoka.
     Beje, su kokiais ‘teises aktais’ jie prasilenkia? Pabursi? Stebukladary… (idomu klausyti, kaip zmones stato save ‘specialistais’ ir buria is ‘kavos tirsciu’ :))
     Va cia vieni tokie ‘specialistai-ekspertai’ reiskiasi. Gal klausete? 🙂
     http://alkas.lt/2014/02/22/l-zemonis-propaganda-pries-referendumus-kas-meluoja-audio/

     • Kažin:

      Buvo anksčiau pasakyta ir kad tekstu rūpinasi (yra atsakinga) referendumo skelbimo inciatyvinė grupė, tai pasakyta dar kartą ir čia.
      Žinoma, kad VRK, praleidusi tokį referendumo klausimų tekstą ir davusi lapus parašams rinkti, suvedžiojo iniciatyvinę grupę. Tačiau antrą kartą -inciatyvinei grupei skelbiant referendumą dėl lito – VRK tokios klaidos nepadarė…
      Beje, už suvedžiojimą įforminant skelbiamą referendumą dėl žemės dalis kaltės tenka ir VRK, todėl iniciatyvinė grupė gal galėtų bandyti prisiteisti iš VRK atitinkamą dalinį žalos, patirtos renkant parašus, atlyginimą.
      Tokie “ekspertai-specialistai” tegali jums patarti…

      • LosAngeles:

       tekstu tegu rupinasi kad ir bobutes (jusu megstamas subjektas), o lapus parasams rinkti isduoda atitinkamos instancijos, ir jos kontroliuoja ar kazkas tai ten atitinka… Todel neverskite nuo ‘skaudancios galvos ant sveikos’.
       Kitas idomus klausimas: tai kas gi ten neatitinka, ir ko neatitinka? Kol nebuvo parasu, viskas atitiko, o va surinkus parasus prasidejo cirkai: neatitinka, priestarauja, negalima… Idomu stebeti, kaip sistema ‘pasidariusi’ sau n keliu stabdyti bet kokia zmoniu iniciatyva ir bandyma bent kiek pasinaudoti savo teisemis. Panasu ji supranta ka jai paciai tai reiskia, tam ir ‘atsarginiu isejimu’ pakankamai padaryta 🙂
       Baikite pliurpti. Parasai surinkti, nera kito kelio (jei valdzia bent kiek gerbia piliecius) kaip tik skelbti referenduma. Konstitucija nenumato kitu galimybiu. Bet panasu baime prarasti ‘aukstesniuju jegu’ malone per didele kad butu galvojama apie tokia smulkme kaip ‘statistinis rinkejas’. Ir bent kiek suprantantiems situacija vaizdelis gaunasi itin apgailetinas

     • s.m. LosAndzelui:

      na kaip jus dirstate gincytis su teises ekspertu, Valakampiu milicininku profke baigusiu prie Griskeviciaus 😀

 5. Žynys:

  Gerbiamieji, ne laikas rėtis tarp savęs, laikas veikti bendram labui!!! Vienintelis dabar galimas tautos atsakas – NEI VIENO BALSO artėjančiuose rinkimuose už dabar valdžioje esančius ir vėl į ją patekti norinčius!!!

 6. Kažin:

  Pankai,
  Visos teisės gali būti įgyveninamos tik tam nustatyta tvarka. Beje, kaip galima pastebėti tautininkai visus savo politikos veiksmus grindžia įstatymų nežinojimu. Taip yra ir šio pareiškimo atveju. Taigi, tautininkų vykdoma politika tiek lėkšta, kad net Tautai gėda, imi galvoti, kiba čia kokie prolenkiški tautininkai…, – juk panašu, kad tai ardomieji veiksmai.

 7. pensininkas:

  Reikia išrinkti alternatyvų esamam – Tautos Seimą (Konstitucijos 2 ir 3 straipsnių pagrindu) panašų 1905 m. Vilniaus seimui. Galima būtų posėdžiauti šeštadieniais priimant Tautai svarbius sprendimus.

 8. Žaltys:

  Gerb. Amelijai pranešu, kad rusai laukia kada bus galima pirkti Lietuvos žemes. Esu girdėjęs, kad ir Latvijoje daug hektarų supirko Peterburgo rusai. Taip kad neįsijauskim perdaug, nes kaip sako rusai: po drakos kulokais nemosikuoja. Kuomet aplink Tatos statomą vilą pamaryje atsiras nupirktos žemės sąvininkas rusas (mokantis lietuviškai ir turintis “diploma Akademijas žemes ūkia”) – kas Tatą saugos? Niekada dar reformos nesibaigė taip, kaip mes svajojom ar įsivaizdavom. Putino planuose yra atkurti TSRS, o ką reiškia kad ir Gazmanovui nupirkti pusę Klaipėdos rajono dirbamų žemių?

 9. klausimas:

  Amelijai
  kaip čia suprasti?Perskaičiau ir žado netekau:
  KK straipsnis
  A.Skardžius:Kokiu tikslu Kremliaus įmonė”Litasko”siekia Klaipėdos naftoje.
  šaukė,konservatoriai vis būdami pozicijoje”rusai puola”.Tai kodėl taip “Klaipėdos naftoje”?

  • gaudy:

   todėl, kad sekmokas sudarė tiesiogiai tyčia tokias dutartis Qbiloido tiesioginiu nurodymu, kad padaryt nuostolius Lietuvai o mums pamačiusiems kad vykdomas sabotažas kaip bydlai ir bomžams rėkia mauč o tai tarnaujat rasijai…. ištikro patys būdami rasijos įtakos agentaisir stukačiais.

 10. pensininkas:

  Lietuvos valdžia (Vyriausybė, Prezidentas, Seimas ir teismai) akivaizdžiai varžo ir riboja Tautos suverinitetą. Ką daryti? Tautai reikia rinkti alternatyvų Tautos Seimą ir rinkti parašus dabartinio Seimo paleidimui bei naujo rinkimo tik vienamandatinėse apygardose. Prezidentu išrinkus N.Puteikį, šitą būtų daug lengviau įgyvendinti. Skaitykime Respubliką, Vakaro naujienas, Laisvą laikraštį.

 11. Tęsėjas:

  Prisiminkime kai prieš karą Lietuvoje buvo subujoję komunistai, kurie 1940 su gėlėmis pasitiko rusų tankus ir parengė dirvą ir net aukų sąrašus trėmimams o vėliau ir patys trėmė o po karo ir į miškus išėjusius mūsų tėvus bei brolius šaudė.
  Prisiminkime 1990-tuosius kai Lietuvoje KGB-istai mikliai įsiliejo į sąjudininkų gretas ir net kai kurie jų pasivadino “vedliais”?!
  Prisiminkime, kad iki šiol ne tiktai dar nepriimtas desovietizacijos įstatymas bet ir neįvardinti buvę aktyvūs KGB-istai!?
  O štai mūsų laikais suaktyvėjo Stalino laikais tremtinių ainių grįžimas į Lietuvą! Kodėl? Jug šis procesas jau buvo pamirštas!? Visi norintys jau seniai buvo grįžę! Ar tai nėra susieta su mūsų spec tarnybų naįvumu o rusų tarnybų – toleregiškumu?!

 12. Kęstutis:

  Liko dar vienas teisėtas veiksmas prieš valdžiagyvius – priešlaikiniai seimo rinkimai… ir kas gali pasakyti, kad tai neteisėta…

 13. Klausimas:

  “Raginame visus Lietuvos Respublikos piliečius suvokti kas atsitiko ir priešintis valstybės nusavinimui, nušalinti valstybę naikinančius politikus bei pareigūnus.”
  Ir kokiu būdu tai siūlo daryti Panka? Tegu parodo pavyzdį.

  • gaudy:

   visiškai teisingai tegu parodo pavyzdį. konstatatavimo nebeužtenka.

  • aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

   Julius ragina nušalinti politikus bei pareigūnus, veikiančius ne pagal konstituciją ir ne Lietuvos naudai.
   Tai yra gerai.
   Kokiu būdu tai padaryti? Manau, kad mums reiktų pasinaudoti moduliu valstybė valstybėje. Su tautininkų pagalba reikia kurti savo svajonių valstybę Didingąją Lietuvą ir veikti taip, kad kenksmingosios Kubiliaus, Butkevičiaus ir kitų panašiųjų vadovaujamos partijos savaime atsidurtų mūsų kūrybinės veiklos nuošalėje. Nereikalinga taptų, visus mus taip alinanti, donkichotiška kova su partijų vėjo malūnais. Manau ir litą lengvai išsaugotume tokiu būdu ir kitka.
   98 nuošimčius išminties ir jėgų skiriam valstybės kūrybai.
   2 nuošimčius skiriam savigynos karybai.

   • Klausimas:

    Visas pasaulis jau senai koncentracijos stovykla. Tik šiandieniniam lageriui nereik metalinės spygliuotos vielos – ji jau senai įkalta į sąmone (pvz. “be pinigų nieko nepasieksi”, o pas ką pinigai???).
    Manyti, raginti yra viena, o materializuoti sumanymus visiai kas kitka. Idėjų materializacijos veiksmų ir trūksta iš tautininkų (partijos materializuoja svetimas idėjas, nes tauta savas tik išreiškia).
    Todėl Panka, kaip pradininkas gali ir pradėti materializuoti tautos idėjas, nušalindamas TEISINĖMIS priemonėmis esamus valdininkus.

    • aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

     Negerai rašai.
     Jei visas pasaulis būtų koncentracijos stovykla, tai
     Lietuvos piliečiai net n e n o r ė t ų bastytis po visą pasaulį, kad išgyventi.
     Apie tautininkų bevertę kritiką.
     Tautininkų sąjungos veikla duoda viltį, kad Lietuva bus išsaugota nuo sunaikinimo. Jei esi išmintinga’ -s, siūlau veikti kartu su jais už Lietuvą.

     • Klausimas:

      Koncentracijos stovyklą galima įvairiai apiforminti ir bastosi lietuviai po visą pasaulį ne iš gero gyvenimo. Ar visi besibastantys milijonieriai, laimingai gyvena ir puoselėja savo kultūrą?
      Apie “išmintingumą”, tai čia jau kliedesiai – išsaugoti Lietuvą galima tik sąmoningu ir kryptyngu visų piliečių darbu. Ir jokių tautininkų, darbiečių, politikanų ar kitokių tuščiažodžiautojų NEREIKIA.

      Piliečiai, mokykitės susiorganizuoti reikiamus darbus patys.

 14. Mindaugas:

  tas udris girdejau sake kad uz “referenduma del isstoimo is ES” jis balsuotu teigiamai
  ir mes zinome kas JAV dabar siekia suskaldyti ES, nes amerikieciams stipri europa nereikalinga
  ir visi sitie VRK veiksmai reikalingi kad liaudis pradetu maistauti
  o tada butu galima tauta naikinti tiesiogiai

  is sitos situacijos matosi tik 1 pliusas: dar vedose pries 6000 metu parasyta “Dieve siusk mums nelaimes kad mes taves nepamirstume”. aciu Dievui kad atsiunte mums toki nusiklteliska VRK, toki nusikalteliska teisma ir nusiklteliska seima, aciu tau Viespatie, vesk mus Viespatie!!!

 15. Valdžiažmogių buldozeris toliau stumia Lietuvą į savo įsivaizduojamą vizijos horizontą – ES federaciją. Tad ta proga prisiminkime ŠVIESIUS KOMUNIZMO HORIZONTUS.

 16. savanore:

  aferistai ilindo i es uzpakali ir islisti negali.

 17. Almas:

  Kuo gi tas euras taip reikalingas ne kuriems Lietuvoje? Niekaip nesuprantu?! Kur galima rasti argumentuotą paaiškinimą dėl ko lietuviai turėtų išleisti daug litų tam, kad įsivesti svetimą valiutą?

 18. arvydas damijonaitis:

  DĖL ŽEMGROBIŲ KETINIMŲ REFERENDUMU MONOPOLIZUOTI ŽEMĖS RINKĄ LIETUVOJE.
  Dėmesio: Kam teko keliauti Lietuvos pažintiniais takais, turistiniais keliais, tam teko susidurti su masiškai gadinamais informaciniais stendais, kuriuose „EUROSKEPTIKAI” naikina ANGLU KALBA įrašus išimtinai už Europos Sąjungos lėšas atkurtose fantastiško grožio Lietuvos vietovėse, galinčios pritraukti turistus. Piktadariai „euroskeptikai” kenkia tarptautinio turizmo plėtotei Lietuvoje. Būtina silpnapročius prorusiškus „euroskeptikus”, svajojančius patekti į Seimą šliužus, zigmus, pankus ir kt. įspėti dėl tokios, palankios žemgrobiams, neva „patriotinės veiklos”. Juos palaiko žemgrobių klanas, kuriam svarbus žemės monopolis Lietuvoje. Atėjo laikas viešai skelbti neteisėtai žemgrobių už dyką prisigrobtą žemę, leisti įsigyti žemę užsieniečiams, kaip tas yra daroma civilizuotose Europos Sąjungos šalyse. Būtini sveiki saugikliai, kurie apsaugos žemės rinką Lietuvoje nuo vietinių ir užsienio oligarchų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: