Įvyko Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio suvažiavimas Kaune (nuotraukos) (1)

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr.

Balandžio 6 d. Kauno karininkų ramovės Didžiojoje salėje vyko ataskaitinis Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio suvažiavimas.

Suvažiavimo dalyvius pasveikinau Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos ir Kauno sąjūdžio tarybos vardu, palinkėjau visiems sveikatos, susitelkimo ir stiprybės dirbant Tėvynės labui. Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos ir Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio veikla yra panaši, todėl svarbu yra apjungti mūsų visų jėgas dirbant pilietinį-patriotinį darbą su Lietuvos jaunimų ir nevyriausybinėmis organizacijomis.

Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdis atkurtas 1990 metais remiantis Lietuvos partizanų vadų 1949 metų vasario 16 d. deklaracija. Jos veikla nukreipta Lietuvos nepriklausomybei, istoriniam teisingumui, demokratijai atkurti ir įtvirtinti, savo narių teisėms ir interesams ginti.

Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Prezidiumo pirmininku yra išrinktas karys savanoris, Vyčio kryžiaus kavalierius, dim.plk. Jonas Čeponis,o Štabo viršininku išrinktas karys savanoris, Vyčio kryžiaus kavalierius, dim. mjr. Vytautas Balsys. Šios organizacijos būstinė yra Kaune Karininkų Ramovėje.

Kategorijos: Istorija, Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: